Rozstrzygnięty został konkurs fotograficzno – plastyczny. Poniżej prezentujemy listę laureatów. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNEGO „JESIEŃ” 2020

Kategoria plastyka

KATEGORIA 7-9 LAT

Nagrody

 

Imię i nazwisko

placówka

opiekun

1.

Eliza Szołtysek

POPP przy SP w Szczejkowicach

Izabela Nowakowska

2.

Mateusz Dzień

POPP przy SP w Szczejkowicach

Izabela Nowakowska

3.

Lena Golec

POPP przy SP w Czernicy

Iwona Kwiatoń

4.

Robert Kolonko

POPP przy SP w Czernicy

Iwona Kwiatoń

5.

Alicja Jaksik

POPP przy SP w Czernicy

Iwona Kwiatoń

6.

Milena Bednorz

POPP przy SP w Czernicy

Iwona Kwiatoń

7.

Kacper Sumper

POPP przy SP w Czernicy

Iwona Kwiatoń

8.

Maria Koczy

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

9.

Magdalena Markiewicz

MOK w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

10.

Michał Bombik

MOK w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

11.

Julia Jurczak

MOK w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

 

KATEGORIA 10-12 LAT

Nagrody

 

Imię i nazwisko

placówka

opiekun

1.

Nadia Czernij

POPP przy ZSP w Jejkowicach

Sylwia Hyla

2.

Natalia Dawidowska

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka

3.

Wiktoria Macek

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka

4.

Kinga Kowaczek

POPP przy ZSP w Lyskach

Barbara Niestrój

5.

Maja Trybuś

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka

6.

Kinga Kunkel

POPP przy SP w Czernicy

Iwona Kwiatoń

7.

Aleksandra Koźlik

ZSP w Jejkowicach

Sylwia Hyla

8.

Zofia Szarek

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

9.

Patrycja Jezusek

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

10.

Zuzanna Banko

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka

11.

Natalia Przybyłek

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

12.

Maja Korus

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

13.

Nikola Ożóg

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

14.

Wanesa Małż

SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

15.

Julia Jaworska

SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

16

Wiktoria Kowalska

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

17

Karolina Kurpan

SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

18.

Wiktoria Świątecka

POPP przy Sp nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

19.

Piotr Jasiulek

POPP przy SP w Palowicach

Beata Pietrek

20.

Dominik Skowroński

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

21.

Aleksandra Renk

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

22.

Dawid Skowroński

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

23.

Karolina Kania

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

24.

Szymon Babczyński

SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

25.

Krzysztof Ochojski

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

26.

Lena Manka

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

 

KATEGORIA  13-14 LAT  

Nagrody

 

Imię i nazwisko

placówka

opiekun

1.

Karolina Kłosek

POPP przy ZSP w Lyskach

Barbara Niestrój

2.

Zuzanna Jankowska

SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

3.

Martyna Dziewior

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

4.

Michał Wodok

POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

5.

Sandra Dzieżok

SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

6.

Amelia Kępińska

SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

7.

Olga Chryczyk

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

8.

Anna Radecka

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

9.

Zofia Tomala

POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

10.

Natalia Kotula

SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka

11.

Jessica Bator

SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

12.

Milena Kwitek

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

13.

Emilia Łuczak

POPP przy SP w Palowicach

Beata Pietrek

14.

Alicja Skowrońska

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

 

Kategoria Specjalna

Nagrody

 

Imię i nazwisko

placówka

opiekun

1.

Bartłomiej Urbanek

POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach

Agnieszka Snopek

2.

Kinga Biernat

POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach

Agnieszka Snopek

 

 

 

Kategoria fotografia

Kategoria 10-12 LAT

Nagroda

 

Imię i nazwisko

placówka

opiekun

1.

Kamila Rutkowska

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

2.

Emilia Czarniewska

POPP przy ZSP w Jejkowicach

Sylwia Hyla

3.

Hanna Weirauch

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

4.

Daniel Wójcik

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

5.

Antoni Zawiasa

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

6.

Kinga Myszakowska

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

7.

Alicja Piechaczek

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

8.

Maja Bujok

POPP przy ZSP w Jejkowicach

Sylwia Hyla

9.

Agata Syrek

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

 

Kategoria 13-14 LAT

Nagroda

 

Imię i nazwisko

placówka

opiekun

1.

Patrycja Kurpanik

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Jerzy Kielech

2.

Kacper Słomski

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Jerzy Kielech

3.

Adam Zawiasa

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

4.

Hanna Wycisk

POPP przy ZSP w Jejkowicach

Barbara Araszkiewicz

5.

Milena Wójcik

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Jerzy Kielech

6.

Karol Michalik

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Jerzy Kielech

7.

Marta Widera

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

8.

Klaudia Czarniewska

POPP przy ZSP w Jejkowicach

Sylwia Hyla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *