WYKAZ KÓŁ i INSTRUKTORÓW

POWIATOWEGO OGNISKA PRACY POZASZKOLNEJ

w roku szkolnym 2020/2021

 Gmina Gaszowice:

  1. Koło muzyczne – SP Gaszowice – Karina Marcol
  2. Koło animacji sportowych – SP Gaszowice – Dorota Bienek
  3. Koło plastyczne – SP Gaszowice – Sylwia Mazurek
  4. Koło regionalne – SP Czernica – Iwona Kwiatoń
  5. Koło plastyczne dla klas I-III – SP Czernica – Iwona Kwiatoń
  6. Koło muzyczne – SP Czernica – Agnieszka Szweda
  7. Koło taneczne – SP Czernica – Kamila Dobrowolska
  8. Koło informatyczne – SP Czernica – Maciej Mrozek
  9. Koło plastyczne – SP Czernica – Sylwia Hyla
  10.  Koło muzyczne – SP Piece – Karina Marcol
  11.  Koło muzyczne – ZSP Szczerbice – Katarzyna Brachaczek
  12.  Koło teatralne – ZSP Szczerbice – Sonia Nowak
  13. Koło taneczne – ZSP Szczerbice – Marzena Butyłkin

Gmina Lyski:

  1. Koło teatralne – SP Lyski –  Renata Markiewicz
  2. Koło plastyczne – SP Lyski – Barbara  Niestrój  
  3. Koło sportowo-turystyczne – SP Lyski – Bogdan Perenc

Gmina Jejkowice:

  1. Koło plastyczno-ceramiczne – SP Jejkowice – Sylwia Hyla
  2. Koło muzyczne – SP Jejkowice – Marcin Ochojski
  3. Koło plastyczne – SP Jejkowice – Barbara Araszkiewicz
  4. Koło regionalne– SP Jejkowice – Aleksandra Kuśka
  5. Koło teatralne – SP Jejkowice – Hanna Jakubowska

Gmina Świerklany:

  1. Koło plastyczne – SP nr 1 Świerklany – Ilona Myszka
  2. Koło rękodzieła – SP nr 1 Świerklany – Ilona Myszka
  3. Koło muzyczne – SP nr 1 Świerklany – Maria Skrobol
  4. Koło teatralne – SP nr 1 Świerklany – Bogumiła Szmidt – Kruk
  5. Koło sportowe – SP nr 2 Świerklany – Sławomir Sobik
  6. Koło muzyczne – SP nr 2 Świerklany – Maria Skrobol
  7. Koło ekologiczne – SP Jankowice – Danuta Zoń
  8. Koło fotograficzno – filmowe – SP Jankowice – Artur Zawiasa

 

Gmina Czerwionka – Leszczyny:

  1. Koło muzyczne – SP Stanowice – Beata Babilas
  2. Koło przedmiotowe – SP Przegędza – Beata Marcol
  3. Koło muzyczne – SP Przegędza – Katarzyna Mańka-Wałek
  4. Koło plastyczne – SP Palowice – Beata Pietrek
  5. Koło plastyczne – SP Książenice – Krystyna Szulc
  6. Koło plastyczne – SP Szczejkowice – Izabela Nowakowska
  7. Koło muzyczne – SP Szczejkowice – Magdalena Grzegorzek
  8. Koło muzyczne – SP nr 8 Dębieńsko – Anna Jędrzejak
  9. Koło plastyczne – SP nr 8 Dębieńsko – Katarzyna Sienkan-Krząkała
  10. Koło sportowe – SP nr 3 Leszczyny – Krzysztof Grochla
  11. Koło europejskie – SP nr 3 w Leszczynach – Małgorzata Kajtoch
  12. Koło fotograficzne – SP nr 3 Leszczyny – Jerzy Kielech
  13. Koło komputerowe  – SP nr 3 Leszczyny – Jerzy Kielech
  14. Koło plastyczne – SP nr 3 Leszczyny – Beata Pietrek
  15. Koło muzyczne –SP nr 3 Leszczyny – Jolanta Sprus
  16. Koło muzyczne ZS Czerwionka – Joanna Rzymanek
  17. Koło sportowe – ZS Czerwionka – Mirosław Szopniewski
  18. Koło plastyczne  – ZSS Leszczyny – Agnieszka Snopek
  19. Koło muzyczne – SP nr 1 Leszczyny – Jolanta Sprus
  20. Koło muzyczne – SP nr 4 Czerwionka – Anna Jędrzejak
  21. Koło sportowe – SP nr 4 Czerwionka – Gabriela Wistuba
  22. Koło muzyczne – SP nr 5 Czerwionka – Anna Jędrzejak
  23. Koło plastyczne – SP nr 6 Czuchów – Katarzyna Sienkan – Krząkała
  24. Koło sportowe – SP nr 7 Dębieńsko – Gabriela Wistuba