WYKAZ KÓŁ i INSTRUKTORÓW

POWIATOWEGO OGNISKA PRACY POZASZKOLNEJ w roku 2017/2018

 

Gmina Gaszowice:

  1. Koło muzyczne – SP Gaszowice - Karina Marcol
  2. Koło teatralne – SP Gaszowice - Andrzej Wojaczek
  3. Koło plastyczne – SP Gaszowice – Sylwia Mazurek
  4. Koło plastyczne  – SP Czernica - Marek Granieczny
  5. Koło regionalne – SP Czernica - Iwona Kwiatoń
  6. Koło plastyczne dla klas I-III – SP Czernica - Iwona Kwiatoń
  7. Koło teatralne - SP Czernica - Aleksandra Tkocz
  8. Koło muzyczne – SP Czernica - Patrycja Czeszyk
  9. Koło taneczne – SP Czernica - Zenobia Mrozek
  10.  Koło muzyczne – SP Piece - Katarzyna Brachaczek
  11.  Koło sportowe – SP Piece – Kamil Wojdat
  12.  Koło muzyczne - ZSP Szczerbice - Katarzyna Brachaczek
  13.  Koło plastyczne – ZSP Szczerbice - Marek Granieczny
  14. Koło taneczne – ZSP Szczerbice – Marzena Butyłkin

Gmina Lyski:

  1. Koło regionalne – SP Lyski - Gabriela Frątczak
  2. Koło teatralne – SP Lyski -  Renata Markiewicz
  3. Koło plastyczne – SP Lyski - Barbara  Niestrój  
  4. Koło sportowo-turystyczne – SP Lyski - Bogdan Perenc
  5. Koło muzyczne – SP Lyski - Maria Michalska

Gmina Jejkowice:

  1. Koło gitarowe – SP Jejkowice - Zbigniew Dobrzyński
  2. Koło plastyczno-techniczne – SP Jejkowice - Sylwia Hyla
  3. Koło muzyczne - SP Jejkowice - Barbara Kondrot
  4. Koło taneczne - SP Jejkowice - Aleksandra Wengierska
  5. Koło teatralne – SP Jejkowice – Hanna Jakubowska
  6. Koło plastyczne – SP Jejkowice - Barbara Araszkiewicz
  7. Koło szachowe – SP Jejkowice – Ryszard Marion

Gmina Świerklany:

1.     Koło plastyczne – SP nr 1 Świerklany - Ilona Myszka

2.     Koło rękodzieła – SP nr 1 Świerklany - Ilona Myszka

3.     Koło muzyczne - SP nr 1 Świerklany - Maria Skrobol

4.     Koło sportowe – SP nr 1 Świerklany - Sławomir Sobik

5.     Koło teatralne - SP nr 1 Świerklany - Bogumiła Szmidt - Kruk

6.     Koło muzyczne – SP nr 2 Świerklany - Maria Skrobol

7.     Koło ekologiczne – SP  Jankowice - Danuta Zoń

8.     Koło fotograficzno – filmowe – SP Jankowice - Artur Zawiasa

Gmina Czerwionka – Leszczyny:

1.     Koło muzyczne – SP Stanowice - Beata Babilas

2.     Koło plastyczno - techniczne – SP Stanowice - Anna Świder

3.     Koło plastyczne – SP Palowice - Beata Pietrek

4.     Koło plastyczne – SP Książenice - Krystyna Szulc

5.     Koło muzyczne – SP Książenice – Małgorzata Kasperska

6.     Koło plastyczne – SP Szczejkowice - Izabela Nowakowska

7.     Koło muzyczne - SP nr 8 Dębieńsko - Anna Jędrzejak

8.     Koło plastyczne - SP nr 8 Dębieńsko - Katarzyna Sienkan-Krząkała

9.     Koło sportowe – SP nr 3 Leszczyny - Krzysztof Grochla

10. Koło europejskie – SP nr 3 w Leszczynach – Małgorzata Kajtoch

11. Koło fotograficzne – SP nr 3 Leszczyny - Jerzy Kielech

12. Koło komputerowe – SP nr 3 Leszczyny - Jerzy Kielech

13. Koło plastyczne – SP nr 3 Leszczyny - Beata Pietrek

14. Koło turystyczne - ZS Czerwionka - Beata Gusta

15. Koło muzyczne ZS Czerwionka - Joanna Rzymanek

16. Koło plastyczne - ZSS Leszczyny – Agnieszka Snopek

17. Koło muzyczne – SP nr 1 Leszczyny - Jolanta Sprus

18. Koło plastyczne – SP nr 4 Czerwionka - Ewa Bartoszek

19. Koło muzyczne – SP nr 5 Czerwionka - Anna Jędrzejak

20. Koło plastyczne – SP nr 5 Czuchów - Katarzyna Sienkan – Krząkała

�d_�xz[