WYKAZ KÓŁ i INSTRUKTORÓW

POWIATOWEGO OGNISKA PRACY POZASZKOLNEJ

w roku szkolnym 2019/2020

 Gmina Gaszowice:

  1. Koło muzyczne – SP Gaszowice - Karina Marcol
  2. Koło animacji sportowych – SP Gaszowice – Dorota Bienek
  3. Koło plastyczne – SP Gaszowice – Sylwia Mazurek
  4. Koło regionalne – SP Czernica - Iwona Kwiatoń
  5. Koło plastyczne dla klas I-III – SP Czernica - Iwona Kwiatoń
  6. Koło muzyczne – SP Czernica – Patrycja Czeszyk
  7. Koło taneczne – SP Czernica – Kamila Dobrowolska
  8. Koło informatyczne – SP Czernica – Maciej Mrozek
  9. Koło plastyczne – SP Czernica – Sylwia Hyla
  10.  Koło muzyczne – SP Piece – Karina Marcol
  11.  Koło muzyczne - ZSP Szczerbice - Katarzyna Brachaczek
  12.  Koło teatralne – ZSP Szczerbice – Sonia Nowak
  13. Koło taneczne – ZSP Szczerbice – Marzena Butyłkin
  14. Koło instrumentalne – ZSP Szczerbice – Zbigniew Dobrzyński

Gmina Lyski:

  1. Koło teatralne – SP Lyski -  Renata Markiewicz
  2. Koło plastyczne – SP Lyski - Barbara  Niestrój  
  3. Koło sportowo-turystyczne – SP Lyski - Bogdan Perenc
  4. Koło muzyczne – SP Lyski - Maria Michalska

Gmina Jejkowice:

  1. Koło gitarowe – SP Jejkowice - Zbigniew Dobrzyński
  2. Koło plastyczno-techniczne – SP Jejkowice - Sylwia Hyla
  3. Koło muzyczne - SP Jejkowice - Barbara Kondrot
  4. Koło plastyczne – SP Jejkowice - Barbara Araszkiewicz
  5. Koło szachowe – SP Jejkowice – Ryszard Marion

Gmina Świerklany:

1.     Koło plastyczne – SP nr 1 Świerklany - Ilona Myszka

2.     Koło rękodzieła – SP nr 1 Świerklany - Ilona Myszka

3.     Koło muzyczne - SP nr 1 Świerklany - Maria Skrobol

4.     Koło sportowe – SP nr 2 Świerklany - Sławomir Sobik

5.     Koło teatralne - SP nr 1 Świerklany - Bogumiła Szmidt - Kruk

6.     Koło muzyczne – SP nr 2 Świerklany - Maria Skrobol

7.     Koło ekologiczne – SP  Jankowice - Danuta Zoń

8.     Koło fotograficzno – filmowe – SP Jankowice - Artur Zawiasa

 

Gmina Czerwionka – Leszczyny:

1.     Koło muzyczne – SP Stanowice - Beata Babilas

2.     Koło plastyczno - techniczne – SP Przegędza – Natalia Pietrek

3.     Koło muzyczne – SP Przegędza – Katarzyna Mańka-Wałek

4.     Koło plastyczne – SP Palowice - Beata Pietrek

5.     Koło plastyczne – SP Książenice - Krystyna Szulc

6.     Koło plastyczne – SP Szczejkowice - Izabela Nowakowska

7.     Koło muzyczne - SP nr 8 Dębieńsko - Anna Jędrzejak

8.     Koło plastyczne - SP nr 8 Dębieńsko - Katarzyna Sienkan-Krząkała

9.     Koło sportowe – SP nr 3 Leszczyny - Krzysztof Grochla

10. Koło europejskie – SP nr 3 w Leszczynach – Małgorzata Kajtoch

11. Koło fotograficzne – SP nr 3 Leszczyny - Jerzy Kielech

12. Koło komputerowe – SP nr 3 Leszczyny - Jerzy Kielech

13. Koło plastyczne – SP nr 3 Leszczyny - Beata Pietrek

14. Koło turystyczne - ZS Czerwionka - Beata Gusta

15. Koło muzyczne ZS Czerwionka - Joanna Rzymanek

16. Koło sportowe – ZS Czerwionka – Mirosław Szopniewski

17. Koło plastyczne - ZSS Leszczyny – Agnieszka Snopek

18. Koło muzyczne – SP nr 1 Leszczyny - Jolanta Sprus

19. Koło plastyczne – SP nr 4 Czerwionka - Ewa Bartoszek

20. Koło sportowe – SP nr 4 Czerwionka – Gabriela Wistuba

21. Koło muzyczne – SP nr 5 Czerwionka - Anna Jędrzejak

22. Koło plastyczne – SP nr 5 Czuchów - Katarzyna Sienkan – Krząkała

23. Koło sportowe – SP nr 7 Dębieńsko – Gabriela Wistuba