Z DZIAŁALNOŚCI KOŁA PLASTYCZNEGO POPP PRZY SP W KSIĄŻENICACH

ORGANIZACJA SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„NA NAJLEPSZĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ I KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ”

                W okresie przedświątecznym tradycyjnie koło plastyczne POPP wspólnie ze szkołą zorganizowało konkurs na kartkę i ozdobę świąteczną. W konkursie wzięło udział 117 uczniów. Na konkurs wpłynęły 169 prac - 96 ozdób choinkowych   i 73 kartki bożonarodzeniowe. Przyznano 57 nagród. Ekspozycję prac konkursowych można było oglądać podczas spotkania opłatkowego dla najstarszych mieszkańców Książenic. Wystawę połączono z kiermaszem świątecznym, który wzbudził duże zainteresowanie wśród mieszkańców.

 

SUKCES W XV MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

„TĘCZOWY KALENDARZ” 2017

W dniu 18 grudnia 2017r. uczennica Paulina Jądro razem z instruktorką Krystyną Szulc uczestniczyły w uroczystym podsumowaniu międzynarodowego konkursu plastycznego „Tęczowy Kalendarz 2017” zorganizowanego przez MDK NR 2 w Tychach. Paulina zdobyła w tym konkursie wyróżnienie.

 

SUKCES W XXVI OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

„WITAJ GWIAZDKO ZŁOTA”

9 stycznia 2018r. w Teatrze Małym w Tychach miało miejsce podsumowanie ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Witaj Gwiazdko Złota”. W uroczystym rozdaniu nagród i dyplomów uczestniczyły Roksana Przybysz, Agata Podorska oraz Zuzanna Gańczorz wraz z instruktorką i rodzicami. Roksana zdobyła w tym konkursie wyróżnienie, natomiast Agata i Zuzia kwalifikacje do wystawy. Uroczyści towarzyszył koncert kolęd i pastorałek oraz tańców świątecznych w wykonaniu zespołów artystycznych działających w MDK NR 1 w Tychach.

Laureatkom gratulujemy sukcesów.

0021jpg
DSC07585JPG