WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNEGO „PIĘKNA NIEPODLEGŁA” 2018

WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNEGO „PIĘKNA NIEPODLEGŁA” 2018



Kategoria plastyka

KATEGORIA 4-6 LAT

Nagrody

L.p.

Nazwisko i imię

placówka

opiekun

1.

Paszek Paulina l 6

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

2.

Sobik Otylia l 6

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

3.

Benek Maja l 6

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

4.

Holeczki Emilia l 6

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

KATEGORIA 7-9 LAT

Nagrody


Nazwisko i imię

placówka

opiekun

1.

Krajewski Wiktor l 9

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

2.

Woźniok Magdalena l 8

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

3.

Rzesiowska Zuzanna l 7

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

4.

Jądro Anna l 7

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

5.

Leks Alicja l 9

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka

6.

Kosarska Gloria l 9

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka


Wyróżnienia


Nazwisko i imię

placówka

opiekun

1.

Duda Aleksandra l 7

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

2.

Wolny Bartosz l 8

POPP przySP w Czernicy

Iwona Kwiatoń

3.

Kania Martyna l 9

POPP przy SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach

Ewa Bartoszek

4.

Wita Marcin l 7

SP w Przegędzy

Natalia Pietrek

5.

Skwara Alicja l 7

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

6.

Rzesiowska Zuzanna l 7

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

7.

Krajewski Igor l 9

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

8.

Paszek Hanna l 9

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc


KATEGORIA 10-12 LAT

Nagrody


Nazwisko i imię

Placówka

opiekun

1.

Gorzawska Maja l 11

POPP przy SP w Szczejkowicach

Izabela Nowakowska

2.

Donot Oliwia l 10

POPP przy SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach

Ewa Bartoszek

3.

Stopkowicz Wiktoria l 12

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka

4.

Bulenda Franciszek l 10

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka

5.

Kotula Natalia l 11

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka

6.

Marszałek Klaudia l 10

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka

7.

Langer Mateusz l 11

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka


Wyróżnienie


Nazwisko i imię

placówka

opiekun

1.

Riedel Stanisław l 11

POPP przy ZSP w Jejkowicach

Sylwia Hyla

2.

Korzeniewska Anna l 10

POPP przy ZSP w Lyskach

Barbara Niestrój

3.

Kurpanik Karol l 10

POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

4.

Liszka Anna l 12

POPP przy ZSP w Jejkowicach

Barbara Araszkiewicz

5.

Nowak Zuzanna l 10

POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

6.

Stefan Agata l 11

POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

7.

Figula Emilia l 11

POPP przy SP w Szczejkowicach

Izabela Nowakowska

8.

Rotkegel Maria l 10

SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

9.

Tkocz Karol l 12

SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

10.

Stępień Emilia l 12

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

11.

Wodok Michał l 10

SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

12.

Rak Wiktor l 11

SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

13.

Tomala Zofia l 10

POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

14.

Szulik Karolina l 11

POPP przy ZSP w Jejkowicach

Barbara Araszkiewicz

15.

Matula Sandra l 10

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek

16.

Adamska Paulina l 12

POPP przy ZSP w Jejkowicach

Sylwia Hyla


KATEGORIA 13-16 LAT

Nagrody


Nazwisko i imię

Placówka

opiekun

1.

Krafczyk Magdalena l 15

POPP przy ZSP w Jejkowicach

Barbara Araszkiewicz

2.

Fido Julia l 15

POPP przy ZSP w Jejkowicach

Barbara Araszkiewicz

3.

Konik Klaudia l 16

POPP przy SP w Książenicach

Krystyna Szulc

4.

Pytlik Marta l 13

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka

5.

Leks Oliwia l 14

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka

6.

Kuczera Karolina l 14

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka

7.

Langer Aleksandra l 13

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka

8.

Jeszka Aleksandra l 13

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka

9.

Foja Karolina l 13

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Ilona Myszka



Wyróżnienie


Nazwisko i imię

placówka

opiekun

1.

Sitek Katarzyna l 13

POPP przy SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach

Ewa Bartoszek

2.

Klaudia Plaszczyk l14

POPP przy SP w Palowicach

Beata Pietrek

3.

Kurda Oliwia l 13

POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

4.

Święty Paulina l 15

POPP przy ZSP w Jejkowicach

Barbara Araszkiewicz

5.

Witek Paulina l 13

POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

Katarzyna Sienkan-Krząkała

6.

Kania Natalia l 14

POPP przy SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach

Ewa Bartoszek

7.

Szuca Magdalena l 13

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Beata Pietrek


Kategoria Specjalna

Nagrody


Nazwisko i imię

placówka

opiekun

1.

Piorunowski Paweł l 19

ZSS w Czerwionce-Leszczynach

Agnieszka Snopek

2.

Kuczera Mateusz l 12

POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach

Agnieszka Snopek

3.

Rzepka Martyna l 11

POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach

Agnieszka Snopek


Wyróżnienie


Nazwisko i imię

placówka

opiekun

1.

Jureczko Aleksandra l 12

ZSS w Czerwionce-Leszczynach

Agnieszka Snopek

2.

Więch Mateusz l 18

ZSS w Czerwionce-Leszczynach

Agnieszka Snopek

3.

Kasprzyk Martyna l 19

ZSS w Czerwionce-Leszczynach

Agnieszka Snopek


Kategoria fotografia

Kategoria 4-9

Nagroda


Nazwisko i imię

placówka

opiekun

1.

Zawiasa Antoni l 9

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa





Kategoria 10-12 LAT

Nagroda


Nazwisko i imię

placówka

opiekun

1.

Zawiasa Adam l 12

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

2.

Syrek Agata l 10

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

Kategoria 13-16 LAT

Nagroda


Nazwisko i imię

placówka

opiekun

1.

Bernacka Nikola l 14

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

2.

Rudnicka Justyna l 15

(2 prace)

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Jerzy Kielech

3.

Radzińska Natalia l 14

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

4.

Radosz Martyna l 15

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

5.

Kamińska Kinga l 15

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa


Wyróżnienia


Nazwisko i imię

placówka

opiekun

1.

Pilz Paulina l 15 (2 prace)

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

2.

Radzińska Natalia l 15

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa

3.

Rudnicka Justyna l 15

POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Jerzy Kielech

4.

Bernacka Nikola l 14

POPP przy SP w Jankowicach

Artur Zawiasa



Zapraszamy laureatów wraz z nauczycielami i rodzicami na uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wręczaniem dyplomów i nagród -

14 listopada ( środa ) o godz. 16.00. do Starostwa w Rybniku ul. 3 Maja 31.