WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNEGO „JESIEŃ” 2017

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH LAUREATÓW RAZEM Z OPIEKUNAMI I RODZICAMI NA PODSUMOWANIE KONKURSU, PODCZAS KTÓREGO ZOSTANĄ UROCZYŚCIE WRĘCZONE DYPLOMY I NAGRODY.

UROCZYSTOŚĆ ODBĘDZIE SIĘ 22.11.2017r. o godz.16.30. W GALERII W STAROSTWIE POWIATOWYM W RYBNIKU PRZY ULICY 3 MAJA 31.


LISTA LAUREATÓW

Kategoria plastyka

KATEGORIA 4-6 LAT

nagrody

L.p.

Nazwisko i imię

Placówka

Opiekun

1.

Julia Wuzik l.6

SP Książenice

Krystyna Szulc

2.

Aleksandra Duda l.6

POPP przy SP Książenice

Krystyna Szulc

3.

Zuzanna Rzesiowska l.6

SP Książenice

Krystyna Szulc

 

Q                             Wyróżnienia

L.p.

Nazwisko i imię

placówka

Opiekun

1.

Szymon Twardawa l.5

SP Książenice

Krystyna Szulc

2.

Grzegorz Profaska l.6

POPP przy SP Książenice

Krystyna Szulc

3.

Anna Jądro l.6

POPP przy SP Książenice

Krystyna Szulc

 

KATEGORIA 7-9 LAT

Nagrody

 

Nazwisko i imię

Placówka

Opiekun

1.

Zuzanna Gańczorz l.8

POPP przy SP Książenice

Krystyna Szulc

2.

Paulina Albrecht l.8

POPP przy SP nr 1 Świerklany

Ilona Myszka

3.

Mateusz Herdzina l.7

POPP przy SP Książenice

Krystyna Szulc

4.

Zuzanna Przybysz l.8

POPP przy SP Książenice

Krystyna Szulc

 

Wyróżnienia

 

Nazwisko i imię

Placówka

Opiekun

1.

Maria Bartecka l.7

POPP przy SP Książenice

Krystyna Szulc

2.

Anna Oślislok l.9

POPP przy SP nr 1 Świerklany

Ilona Myszka

3.

Julia Jes l.9

POPP przy Sp nr 3 Czerwionka-Leszczyny

Beata Pietrek

4.

Maks Bober l.8

SP Książenice

Krystyna Szulc

5.

Karol Kij l.7

POPP przy SP 6 Czerwionka-Leszczyny

Katarzyna Sinekan-Krząkała

6.

Wiktoria Parda l.8

POPP SP nr 1 Świerklany

Ilona Myszka

7.

Justyna Ładziak l.9

SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

Beata Pietrek

8.

Agata Pytlik l.8

SP Czernica

Ilona Kwiatoń

9.

Małgorzata Wiencek l.7

POPP przy SP Stanowice

Anna Świder

10.

Emilia Dzierzenga l.9

POPP przy SP nr 1 Świerklany

Ilona Myszka

11.

Mateusz Fojcik l.7

SP Jankowice

Monika Lampert

 

KATEGORIA 10-12 LAT    

Nagrody

 

Nazwisko i imię

Placówka

Opiekun

1.

Paulina Witek l.12

POPP przy SP nr 6 Czerwionka-Leszczyny

Katarzyna Sienkan-Krząkała

2.

Paulina Wita l.10

POPP przy SP nr 1 Świerklany

Ilona Myszka

3.

Jagoda Mitura l.10

SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

Beata Pietrek

4.

Martyna Skupień l.12

POPP przy SP Książenice

Krystyna Szulc

5.

Zuzanna Okoń l.11

POPP przy SP Książenice

Krystyna Szulc

6.

Maja Szczyrba l.11

POPP przy SP Palowice

Beata Pietrek

7.

Natalia Kotula l.10

POPP przy SP nr 1 Świerklany

Ilona Myszka

8.

Martyna Stokowy l.10

POPP przy SP nr 1 Świerklany

Ilona Myszka

 

Wyróżnienie

 

Nazwisko i imię

placówka

Opiekun

1.

Oliwia Kurda l.12

POPP przy SP nr 8 Czerwionka-Leszczyny

Katarzyna Sienkan-Krząkała

2.

Dominika Szymik l.12

POPP przy SP  Palowice

Beata Pietrek

3.

Emilia Czernij l.11

POPP przy SP w Jejkowice

Sylwia Hyla

4.

Nadia Lemańczyk l.12

SP Jankowice

Monika Lampert

5.

Natalia Tatys l.12

POPP przy SP Książenice

Krystyna Szulc

6.

Szymon Berger l.11

POPP przy SP Jejkowice

Sylwia Hyla

7.

Aleksandra Student l.11

POPP przy SP nr 8 Czerwionka-Leszczyny

Katarzyna Sienkan-Krząkała

8.

Martyna Babińska l.12

SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

Beata Pietrek

9.

Anna Chryczyk l.11

POPP przy SP Książenice

Krystyna Szulc

10.

Karolina Szulik l.10

POPP przy SP Jejkowice

Sylwia Hyla

11.

Kinga Glina l.11

SP Książenice

Krystyna Szulc

12.

Magdalena Szuca  l.12

POPP przy SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

Beata Pietrek

13.

Oliwia Adamczyk l.12

POPP przy SP nr 6 Czerwionka-Leszczyny

Katarzyna Sienkan-Krząkała

14.

Marta Pytlik l.11

POPP przy SP nr 1 Świerklany

Ilona Myszka

15.

Kinga Friebe l.12

POPP przy SP nr 1 Świerklany

Ilona Myszka

16.

Emilia Tomiczek l.12

POPP przy SP nr 1 Świerklany

Ilona Myszka

17.

Aleksandra Jeszka l.12

POPP przy SP nr 1 Świerklany

Ilona Myszka

 

KATEGORIA 13-15 LAT  

Nagrody

 

Nazwisko i imię

Placówka

Opiekun

1.

Alicja Maryjok l.14

POPP przy SP Jejkowice

Barbara Araszkiewicz

2.

Martyna Żydek l.14

POPP przy SP Jejkowice

Barbara Araszkiewicz

3.

Martyna Zniszczoł l.13

SP Jankowice

Monika Lampert

4.

Martyna Sowala l.14

POPP przy SP Jejkowice

Barbara Araszkiewicz

5.

Alicja Pilch l.13

POPP przy SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

Beata Pietrek

6.

Karolina Kuczera l.13

POPP przy SP nr 1 Świerklany

Ilona Myszka

 

Wyróżnienie

 

Nazwisko i imię

Placówka

Opiekun

1.

Natalia Kania l.13

POPP przy SP nr 4 Czerwionka-Leszczyny

Ewa Bartoszek

2.

Laura Piechaczek l.13

SP Jankowice

Monika Lampert

3.

Karolina Achtelik l.13

POPP przy SP nr 6 Czerwionka-Leszczyny

Katarzyna Sienkan-Krząkała

4.

Roksana Słupik l.15

POPP przy SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

Beata Pietrek

5.

Martyna Radosz l.13

SP Jankowice

Monika Lampert

6.

Julia Fido

POPP przy SP Jejkowice

Barbara Araszkiewicz

7.

Wiktoria Neumann l.13

POPP przy SP nr 8 Czerwionka-Leszczyny

Katarzyna Sienkan-Krząkała

8.

Julia Szymura l.13

POPP przy SP Książenice

Krystyna Szulc

9.

Martyna Szewczyk l.13

POPP przy SP nr 6 Czerwionka-Leszczyny

Katarzyna Sienkan-Krząkała

10.

Kajetan Machulik l.13

POPP przy SP nr 6 Czerwionka-Leszczyny

Katarzyna Sienkan-Krząkała

11.

Klaudia Grochala l.13

POPP przy SP nr 6 Czerwionka-Leszczyny

Katarzyna Sienkan-Krząkała

12

Oliwia Leks l.13

POPP przy SP nr 1 Świerklany

Ilona Myszka

13.

Julia Kłosowska l.13

SP Jankowice

Monika Lampert

14.

Amelia Markiewka l.13

POPP przy SP Książenice

Krystyna Szulc

 

Kategoria Szkoła Specjalna

nagrody

 

Nazwisko i imię

Placówka

Opiekun

1.

Szymon Wandzel

ZSS Czerwionka-Leszczyny

Agnieszka Snopek

2.

Paulina Szczęsny

POPP przy ZSS Czerwionka-Leszczyny

Agnieszka Snopek

3.

Patrycja Zając

POPP przy ZSS Czerwionka-Leszczyny

Agnieszka Snopek

4.

Agnieszka Szopa

POPP przy ZSS Czerwionka-Leszczyny

Agnieszka Snopek

 

Wyróżnienie

 

Nazwisko i imię

Placówka

Opiekun

1.

Michał Nowak

POPP przy ZSS Czerwionka-Leszczyny

Agnieszka Snopek

2.

Dominik Kobiałka

ZSS Czerwionka-Leszczyny

Alina Karaszewska

3.

Paulina Gajda

POPP przy ZSS Czerwionka-Leszczyny

Agnieszka Snopek

4.

Martyna Kasprzyk

POPP przy ZSS Czerwionka-Leszczyny

Agnieszka Snopek

5.

Wiktoria Gajda

 ZSS Czerwionka-Leszczyny

Alina Karaszewska

 

Kategoria fotografia

Kategoria 7-9 LAT

nagroda

 

Nazwisko i imię

Placówka

Opiekun

1

Antoni Zawiasa l.8

POPP przy SP Jankowice

Artur Zawiasa

 

Kategoria 10-12 LAT

Nagroda

 

Nazwisko i imię

placówka

Opiekun

1.

Oliwia Rek l.12

SP Jejkowice

Hanna Jakubowska

2.

Adam Zawiasa l.11

POPP przy SP Jankowice

Artur Zawiasa

3.

Daria Prządkiewicz l.12

SP Jejkowice

Hanna Jakubowska

4.

Agata Paprotny l.12

SP Jejkowice

Hanna Jakubowska

 

Kategoria 13-15 LAT

Nagroda

 

Nazwisko i imię

placówka

Opiekun

1.

Klaudia Siąkała l.15

POPP przy SP Jankowice

Artur Zawiasa

2.

Justyna Rudnicka l.14

POPP przy SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

Jerzy Kielech

3.

Karolina Gromek l.14

POPP przy SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

Jerzy Kielech

4.

Wiktoria Drzęźla l.15

POPP przy SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

Jerzy Kielech

 

 

Wyróżnienia

 

Nazwisko i imię

placówka

Opiekun

1.

Julia Łatacz l.15

POPP przy SP Jankowice

Artur Zawiasa

2.

Monika Sobik l.15

POPP przy SP Jankowice

Artur Zawiasa

3.

Jakub Wilk l.14

POPP przy SP Jankowice

Artur Zawiasa

4.

Joanna Kozik l.13

POPP przy SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

Jerzy Kielech

5.

Martyna Gaczorek l.14

POPP przy SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

Jerzy Kielech

6.

Kacper Korzeniowski l.13

POPP przy SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

Jerzy Kielech