Powiatowy Konkurs Recytatorski „Mały OKR 2017”

Przesłuchania dla miasta i gminy Czerwionka-Leszczyny

15.03.2017 r. środa godz. 9:30.


Szkoły podstawowe


L.p.

Imię i nazwisko

Opiekun

Nazwa szkoły

1.

Wiktoria Mikosz

Anna Gudzik

SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

2.

Zofia Mrowiec

Małgorzata Pyszny

SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

3.

Hanna Gocyk

Małgorzata Pyszny

SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

4.

Patrycja Kupis

Aleksandra Drapacz

SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

5.

Jakub Muras

Agnieszka Szymala

SP nr 1 Czerwionka-Leszczyny

6.

Jakub Bobrek

Agnieszka Szymala

SP nr 1 Czerwionka-Leszczyny

7.

Dominika Klimala

Anna Oparska-Stryczek

SP nr 8 Czerwionka-Leszczyny

8.

Magdalena Stalmach

Zofia Kochan-Pietras

SP nr 8 Czerwionka-Leszczyny

9.

Wiktoria Wrońska

Urszula Stopa

SP nr 4 Czerwionka-Leszczyny

10.

Olga Błońska

Katarzyna Michalik

SP 4 Czerwionka-Leszczyny

11.

Julia Hajduk

Anna Witkowska

SP Stanowice

12.

Agata Michalik

Anna Witkowska

SP Stanowice

 

Gimnazja


L.p.

Imię i nazwisko

Opiekun

Nazwa szkoły

1.

Kacper Klos

Beata Romaniuk

Gimnazjum nr 1 Czerwionka-Leszczyny

2.

Paulina Hanak

Beata Muszyńska

Gimnazjum nr 1 Czerwionka-Leszczyny

3.

Karol Bociek

Małgorzata Pyszny

Gimnazjum nr 4 Czerwionka-Leszczyny

4.

Weronika Strzelczyk

Małgorzata Pyszny

Gimnazjum nr 4 Czerwionka-Leszczyny

 

 Przesłuchania dla pozostałych gmin Powiatu Rybnickiego

16.03.2017 r. czwartek godz. 9:30.


Szkoły podstawowe


L.p.

Imię i nazwisko

Opiekun

Nazwa szkoły

1.

Lena Zmarzły

Anna Szymura

SP Jankowice

2.

Filip Zynek

Ewa Anderska

ZSP Szczerbice

3.

Nadia Kuśnierek

Ewa Anderska

ZSP Szczerbice

4.

Julia Mazurek

Bogumiła Szmidt-Kruk

SP1 Świerklany

5.

Julia Dawidowska

Bogumiła Szmidt-Kruk

POPP przy SP 1 w Świerklanach

6.

Emilia Tomiczek

Mirela Ulbrych-Łodziana

SP 1 Świerklany

7.

Jakub Mazelanik

Hanna Jakubowska

POPP przy SP w Jejkowicach

8.

Kinga Pakuła

Hanna Jakubowska

POPP przy SP w Jejkowicach

9.

Oliwia Rek

Hanna Jakubowska

SP Jejkowice

10.

Olga Czartoszewska

Hanna Jakubowska

SP Jejkowice

11.

Szymon Termiński

Barbara Mrozek

SP 2 Świerklany

12.

Nikola Kocjan

Barbara Mrozek

SP 2 Świerklany

13.

Amelia Kukuczka

Aleksandra Tkocz

POPP przy SP w Czernicy

14.

Karolina Miłota

Aleksandra Tkocz

POPP przy SP w Czernicy

15.

Jan Siemiątkowski

Renata Markiewicz

POPP przy Gimnazjum w Lyskach

 

Gimnazja


L.p.

Imię i nazwisko

Opiekun

Nazwa szkoły

1.

Natalia Czyż

Beata Małek

Gimnazjum w Piecach

2.

Sonia Święty

Beata Małek

Gimnazjum w Piecach

3.

Sebastian Pikus

Małgorzata Otto-Sieprawska

Gimnazjum Jejkowice

4.

Anna Jakubiec

Agnieszka Machnik-Hacukiewicz

Gimnazjum Jejkowice

5.

Joanna Jałowiecka

Renata Markiewicz

POPP przy Gimnazjum w Lyskach

 

Gimnazja – kategoria poezja śpiewana


1.

Michalina Porszke

Joanna Mikszta, Agnieszka Janas

Gimnazjum nr 17 w Rybniku