Powiatowy konkurs recytatorski 2019

Powiatowy Konkurs Recytatorski 2019

Wtorek 5.03.2019 godz.9.30.

Przesłuchania uczestników z Czerwionki-Leszczyn

Szkoły podstawowe kl. IV-VI

L.p.

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

1.

Natalia Banek kl. V

SP Stanowice

2.

Martyna Tkocz kl. IV

SP Stanowice

3.

Kacper Kachel kl. IV

SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

4.

Zuzanna Marszałek kl. V

SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

5.

Marta Plaza-Kiersztyn kl. IV

SP nr 1 Czerwionka-Leszczyny

6.

Julia Płonka kl. IV

SP nr 1 Czerwionka-Leszczyny

7.

Marta Sedlaczek  kl. IV

SP Przegędza

8.

Magdalena Stalmach kl. VI

SP nr 8 Czerwionka-Leszczyny

9.

Wiktoria Mikosz kl. VI

SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

10.

Julia Podrygała kl. IV

SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

11.

Marta Orlińska kl. VI

SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

12.

Zuzanna Horny kl. V

SP Książenice

SP kl. VII-VIII i kl.III Gimnazjum

L.p.

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

1.

Zuzanna Adamczyk kl. VII

SP Książenice

2.

Hanna Gocyk kl. VIII

SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

3.

Daria Kurpanik kl. VI

SP Przegędza

4.

Zofia Mrowiec kl. VIII

SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

5.

Agnieszka Nowak kl. III gim

SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

6.

Jakub Muras kl. VIII

SP nr 1 Czerwionka-Leszczyny

7.

Jakub Bobrek kl. VIII

SP nr 1 Czerwionka-Leszczyny

8.

Patrycja Kupis kl. VII

SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

 

Przesłuchania uczestników z pozostałych gmin Powiatu Rybnickiego

Środa 06.03.2019 godz.9.30.

Szkoły Podstawowe kl. IV-VI

L.p.

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

1.

Oliwia Gembalczyk kl. V

ZSP Adamowice

2.

Alicja Dziuba kl. VI

POPP przy ZSP w Szczerbicach

3.

Patryk Bielak kl. VI

POPP przy ZSP w Szczerbicach

4.

Liliana Zientek kl. IV

SP nr 2 w Świerklanach

5.

Amadeusz Matuszczyk kl. IV

SP nr2 w Świerklanach

6.

Maciej Wojaczek kl. VI

ZSP w Jejkowicach

7.

Kinga Jakubiec kl. IV

ZSP w Jejkowicach

8.

Maja Sienkiewicz kl. IV

POPP przy ZSP w Lyskach

9.

Wiktoria Depta kl. IV

ZSP w Lyskach

10.

Amelia Szulik kl. IV

SP nr 1 w Świerklanach

11.

Natalia Wikar kl. V

SP nr 1 w Świerklanach

12.

Marta Białek kl. V

SP w Czernicy

13.

Milena Pasierbska kl. VI

POPP przy SP w Czernicy

SP kl. VII-VIII i kl.III Gimnazjum

L.p.

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

1.

Sonia Święty kl. III gim.

SP w Piecach

2.

Julia Sosnowicz kl. III gim.

ZSP w Jejkowicach

3.

Jakub Mazelanik kl. VIII

ZSP w Jejkowicach

4.

Jan Siemiątkowski kl. VIII

POPP przy ZSP w Lyskach

5.

Małgorzata Brodawka kl. VIII                                                                                                        

SP nr 1 w Świerklanach                        

6.

Emilia Tomiczek kl. VII

SP nr 1 w Świerklanach

Poezja śpiewana

SP kl. VII-VIII i kl.III Gimnazjum

L.p.

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

1.

Anna Jakubiec kl. III gim.

ZSP w Jejkowicach

2.

Emilia Cieślok kl. III gim.

ZSP w Jejkowicach

3.

Daria Preiniger kl. VIII

POPP przy ZSP w Lyskach

4.

Karolina Kuczera kl. VIII

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

5.

Zuzanna Sęp kl. VII

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

6.

Szymon Szewczyk kl. III gim.

POPP przy SP nr 2 w Świerklanach

 

Miejsce przesłuchań:

Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach, ul. Wolności 2.