OSIĄGNIĘCIA WYCHOWANKÓW KÓŁ ZAINTERESOWAŃ POPP I SEMESTR 2018/2019

OSIĄGNIĘCIA WYCHOWANKÓW KÓŁ ZAINTERESOWAŃ POPP

I SEMESTR 2018/2019

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Józefa Świdra w Cieszynie

Chór GAUDEO – Brązowy Dyplom

 

XXII Przegląd Widowisk Bożonarodzeniowych „Radlińskie Betlejki” w Radlinie

Wyróżnienie:

Koło teatralne – POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Bogumiła Szmidt-Kruk

 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Bohunova paleta”

Wyróżnienie:

Oliwia Niedziela - POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

 

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „Łączy nas piłka”

I miejsce:

Koło sportowe POPP przy SP 2 w Świerklanach, op. Sławomir Sobik

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Ogólnopolski Przegląd Twórczości Artystycznej „Kolory Marzeń”

Wyróżnienie:

Aleksandra Jureczko - POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

Patrycja Zając – POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zachowaj trzeźwy umysł” „Autoportret”

Nagrody:

Katarzyna Draga - POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

Klaudia Konik - POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

Paulina Konsek - POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka do Św. Mikołaja”

III miejsce:

Małgorzata Jelitko – POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Wyróżnienie:

Emilia Łuczak – POPP przy SP w Palowicach, op. Beata Pietrek

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka z wakacji”

Wyróżnienie:

Oliwia Świderska – POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje spotkania z folklorem”

Nagroda:

Mateusz Langer – POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Kwalifikacja do wystawy:

Kamil Banaszkiewicz - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Krzysztof Świder - POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Karol Kurpanik - POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Justyna Kuchta - POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Kwiaty i ludzie”

Nagroda:

Patrycja Zając – POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

Wyróżnienie:

Otylia Sobik - POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

Kwalifikacja do wystawy:

Roksana Słupik - POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

Hanna Paszek - POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

Martyna Kasprzyk - POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Witaj Gwiazdko Złota”

Wyróżnienie:

Otylia Sobik – POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

Wiktoria Pieda - POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

Kwalifikacja do wystawy:

Aleksandra Duda - POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

Anna Chryczyk - POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

Wiktoria Skowrońska – POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Emilia Smyczek - POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Bartek Miozga - POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

 

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Promuj Śląsk”

Wyróżnienie:

Katarzyna Tkocz – POPP przy ZSP w Lyskach, op. Renata Markiewicz

 

Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych „Magia Tańca”

Wyróżnienie III stopnia:

Koło taneczne – POPP przy ZSP w Szczerbicach, op. Marzena Butyłkin

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kwiaty Polskie”

Wyróżnienie:

Aleksandra Duda - POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

Regionalny Konkurs Piosenki dziecięcej „Śpiewać każdy może”

III miejsce:

Chór Gaudeo – POPP przy SP nr 1 i 2 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

 

Regionalny Konkurs „Wiedza o życiu i działalności Tadeusza Kościuszki”

II miejsce:

Laura Piechaczek – POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

 

XIV Wojewódzki Konkurs Piosenki Śląskiej „Karolinka”

I miejsce:

Mateusz Klimczak - POPP przy SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jolanta Sprus

II miejsce:

 Zespół Leszczynki – POPP przy SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jolanta Sprus

III miejsce:

Filip Gorzawski – POPP przy SP nr 5 w Czerwionce-Leszczynach, op. Anna Jędrzejak

Natalia Bernard – POPP przy SP w Stanowicach, op. Beata Babilas

Wiktoria Ryszka i Natalia Bernard – POPP przy SP w Stanowicach, op. Beata Babilas

 

Starochorzowski Przegląd Kolęd i Pastorałek

III miejsce:

Chór Gaudeo - POPP przy SP nr 1 i 2 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

 

Festiwal Piosenki Turystycznej

I miejsce:

Zespół „Takt” – POPP przy SP w Gaszowicach, op. Karina Marcol

 

Rejonowy Konkurs Plastyczny „Święta Bożego Narodzenia w moim domu, mieście, gminie”

Nagroda:

Otylia Sobik - POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

Wyróżnienie:

Hanna Paszek – POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

 

 Konkurs Plastyczny „Bohaterowie Niepodległości”

I miejsce:

Anna Jądro - POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

Wyróżnienie:

Hanna Paszek - POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

Katarzyna Głombik - POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

Roksana Słupik - POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

Maja Stana - POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

 

KONKURSY POWIATOWE

Powiatowa Parada Jasełek

III miejsce:

Koło muzyczne – POPP przy SP w Stanowicach, op. Beata Babilas

 

 Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej

I miejsce:

Jakub Paliczka - POPP przy SP nr 1 i 2 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

III miejsce:

Julia Worek – POPP przy SP w Piecach, op. Karina Marcol

Wyróżnienie:

Julia Graszka – POPP przy SP w Piecach, op. Karina Marcol

Karolina Kuczera - POPP przy SP nr 1 i 2 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

 

Powiatowy Konkurs Ekologiczny pn. „Chytomy za rogi tyn smog srogi”

I miejsce:

Bartosz Wolny – koło plastyczne POPP przy SP w Czernicy, op. Iwona Kwiatoń

 

Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny „Piękna Niepodległa”

Nagroda:

Paszek Paulina - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Sobik Otylia - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Benek Maja - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Holeczki Emilia - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Krajewski Wiktor - POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Woźniok Magdalena - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Rzesiowska Zuzanna - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Jądro Anna - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Leks Alicja - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Kosarska Gloria - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op.   Ilona Myszka

Gorzawska Maja -POPP przy SP w Szczejkowicach, op. Izabela Nowakowska

Donot Oliwia - POPP przy SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Ewa Bartoszek

Stopkowicz Wiktoria - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Bulenda Franciszek - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Kotula Natalia - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Marszałek Klaudia - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Langer Mateusz - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op.   Ilona Myszka

Krafczyk Magdalena - POPP przy ZSP w Jejkowicach, op. Barbara Araszkiewicz

Fido Julia - POPP przy ZSP w Jejkowicach, op. Barbara Araszkiewicz

Konik Klaudia - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Pytlik Marta - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Leks Oliwia - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Kuczera Karolina - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Langer Aleksandra - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Jeszka Aleksandra - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Foja Karolina - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Piorunowski Paweł - ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

Kuczera Mateusz - POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

Rzepka Martyna - POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

Zawiasa Antoni - POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Zawiasa Adam - POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Syrek Agata - POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Bernacka Nikola - POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Rudnicka Justyna - (2 prace) POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jerzy Kielech

Radzińska Natalia - POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Radosz Martyna - POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Kamińska Kinga - POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Wyróżnienia:

Duda Aleksandra - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Wolny Bartosz - POPP przySP w Czernicy, op. Iwona Kwiatoń

Kania Martyna - POPP przy SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Ewa Bartoszek

Skwara Alicja - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Rzesiowska Zuzanna - POPP przy SP w Książenicach, op.   Krystyna Szulc

Krajewski Igor - POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Paszek Hanna -POPP przy SP w Książenicach, op.   Krystyna Szulc

Riedel Stanisław - POPP przy ZSP w Jejkowicach, op. Sylwia Hyla

Korzeniewska Anna - POPP przy ZSP w Lyskach, op. Barbara Niestrój

Kurpanik Karol - POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach   Katarzyna, op. Sienkan-Krząkała

Liszka Anna - POPP przy ZSP w Jejkowicach, op.   Barbara Araszkiewicz

Nowak Zuzanna - POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op.Katarzyna Sienkan-Krząkała

Stefan Agata - POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op.Katarzyna Sienkan-Krząkała

Figula Emilia - POPP przy SP w Szczejkowicach, op. Izabela Nowakowska

Rotkegel Maria - SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op.   Beata Pietrek

Tkocz Karol - SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Stępień Emilia - POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Wodok Michał - SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Rak Wiktor - SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Tomala Zofia - POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Szulik Karolina- POPP przy ZSP w Jejkowicach, op. Barbara Araszkiewicz

Matula Sandra - POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Adamska Paulina - POPP przy ZSP w Jejkowicach, op. Sylwia Hyla

Sitek Katarzyna - POPP przy SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Ewa Bartoszek

Klaudia Plaszczyk - POPP przy SP w Palowicach, op. Beata Pietrek

Kurda Oliwia - POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Święty Paulina - POPP przy ZSP w Jejkowicach, op. Barbara Araszkiewicz

Witek Paulina - POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Kania Natalia - POPP przy SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Ewa Bartoszek

Szuca Magdalena - POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Jureczko Aleksandra - ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

Więch Mateusz - ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

Kasprzyk Martyna - ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op.   Agnieszka Snopek

Pilz Paulina - (2 prace) POPP przy SP w Jankowicach, op.   Artur Zawiasa

Radzińska Natalia - POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Rudnicka Justyna - POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jerzy Kielech

Bernacka Nikola - POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Marcin Wita – POPP przy SP w Przegędzy, op. Natalia Pietrek

 

KONKURSY GMINNE I SZKOLNE

Konkurs Plastyczny „Czerwionka-Leszczyny w sercu Śląska”

Wyróżnienie:

Katarzyna Sitek – POPP przy SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Ewa Bartoszek

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy”

II miejsce:

Samuel Mordeja-Pilch – POPP przy SP w Czernicy, op. Iwona Kwiatoń

III miejsce:

Julia Kierszniak - POPP przy SP w Czernicy, op. Iwona Kwiatoń

Wyróżnienie:

Samuel Achtelik - POPP przy SP w Czernicy, op. Iwona Kwiatoń

 

Międzyszkolny Konkurs plastyczny „W króliczej norce”

II miejsce:

Bartosz Wolny - POPP przy SP w Czernicy, op. Iwona Kwiatoń

Zofia Stankiewicz - POPP przy SP w Czernicy, op. Iwona Kwiatoń

Wyróżnienie:

Samuel Mordeja-Pilch - POPP przy SP w Czernicy, op. Iwona Kwiatoń

 

Przegląd Szkolnych Zespołów Kabaretowych – szkolny Ryjek

 I miejsce:

Koło teatralne – POPP przy ZSP w Lyskach