OSIĄGNIĘCIA KÓŁ ZAINTERESOWAŃ POPP, I SEMESTR 2017/2018


OSIĄGNIĘCIA KÓŁ ZAINTERESOWAŃ POPP

I SEMESTR 2017/2018


KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Tęczowy Kalendarz”

wyróżnienie:

Paulina Jądro - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

 

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

II miejsce

Klaudyna Siwek - POPP przy SP nr 5 w Czerwionce-Leszczynach, op. Anna Jędrzejak

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Na skrzydłach przyjaźni” „Zachowaj trzeźwy umysł”

nagrody:

Zuzanna Okoń – POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Roksana Słupik – POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Klaudia Konik - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka do Św. Mikołaja”

wyróżnienie

Karol Knop – POPP przy SP w Palowicach, op. Beata Pietrek

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Różany Ogród”

wyróżnienie

Hanna Paszek – POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Emilia Chrószcz - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka z wakacji”

II miejsce

Jowita Musioł – POPP przy SP w Palowicach, op. Beata Pietrek

III miejsce

Justyna Ładziak – POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Kwiaty”

nagrody:

Kasjan Podlejski – POPP przy SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Ewa Bartoszek

Weronika Ledwoń – POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

wyróżnienia:

Natalia Kania - POPP przy SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Ewa Bartoszek

Kamil Śmietana – POPP przy SP w Palowicach, op. Beata Pietrek

Alicja Skowrońska - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

kwalifikacja do wystawy:

Marta Skorupa – POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Witaj Gwiazdko Złota”

wyróżnienie:

Roksana Przybysz - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

kwalifikacje do wystawy:

Agata Podorska - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Zuzanna Gańczorz - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

 

Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych „Magia Tańca”.

III miejsce

Zespół Taneczny „Realise” – POPP przy ZSP w Szczerbicach, op. Marzena Butyłkin

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Święta Bożego Narodzenia w moim domu, mieście, gminie”:

wyróżnienia:

Hanna Paszek - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Martyna Wieczorek - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

 

Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Najpiękniejsza jest moja ojczyzna”

Marta Pytlik - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

 

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Promuj Śląsk”

II miejsce

Katarzyna Tkocz – POPP przy SP w Lyskach, op. Renata Markiewicz

III miejsce

Jan Siemiątkowski - POPP przy SP w Lyskach, op. Renata Markiewicz

 

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej

II miejsce

Klaudyna Siwek – POPP przy SP nr 5 w Czerwionce-Leszczynach, op. Anna Jędrzejak

 

I Zlot Szkół Kościuszkowskich

I miejsce dla filmu „Zejście”- koło teatralne POPP przy SP Gaszowice, op. Andrzej Wojaczek

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

Regionalny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Śpiewać każdy może”

II miejsce:

Chór Gaudeo – POPP przy SP nr 1 i nr 2 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

 

Regionalny Konkurs Kolędy Niemieckojęzycznej

I miejsce

Klaudyna Siwek - POPP przy SP nr 5 w Czerwionce-Leszczynach, op. Anna Jędrzejak

 

XIV Wojewódzki Konkurs Piosenki Śląskiej „Karolinka”

II miejsce:

Zespół Leszczynki – POPP przy SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jolanta Sprus

Marta Konsek – POPP przy SP w Jejkowicach, op. Barbara Kondrot

wyróżnienie:

Michał Słupik - POPP przy SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jolanta Sprus

 

Wojewódzki Plenerowy Konkurs Przyrodniczy „Leśnym tropem”

III miejsce:

Michalina Machulik, Laura Szulik, Mateusz Wita, Lena Zmarzły – koło ekologiczne POPP przy SP w Jankowicach, op. Danuta Zoń

 

Festiwal Piosenki Turystycznej

II miejsce

Zuzanna Strokosz – POPP przy SP w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

III miejsce

Zespół Takt – POPP przy SP w Gaszowicach, op. Karina Marcol

Zespół wokalny „Mirabelki” – POPP przy SP Stanowice, op. Beata Babilas

wyróżnienie

Bartosz Łyczek – POPP przy SP w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

 

Wojewódzki Konkurs na Małą Formę Teatralną „Proforma”

I miejsce

Koło teatralne Świetlik POPP przy SP w Lyskach, op. Renata Markiewicz

 

Przegląd Widowisk Bożonarodzeniowych „A słowo stało się ciałem”

wyróżnienie

Grupa teatralna FIKA – POPP przy SP 1 w Świerklanach, op. Bogumiła Szmidt – Kruk

Zuzanna Sęp – nagroda dla najlepszego aktora

 

Konkurs Tańca Śląskiego „Trojak 2017”

Finaliści kategorii parowej:

Aleksandra Węgrzyk i Szymon Dziedzic oraz Wiktoria Zielonka i Karol Zielonka – koło taneczne przy SP Jejkowice, op. Aleksandra Wengierska

 

KONKURSY POWIATOWE

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jesienne Nastroje”

nagroda:

Zuzanna Okoń - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

 

Powiatowy  Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

II miejsce

Zuzanna Strokosz – POPP przy SP w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

III miejsce

Maja Banaś – POPP przy SP w Jejkowicach, op. Barbara Kondrot

wyróżnienia

Julia Graszka – POPP przy SP w Gaszowicach, op. Karina Marcol

Zuzanna Sęp – POPP przy SP Świerklany, op. Maria Skrobol

Wiktoria Lubszczyk - POPP przy SP Świerklany, op. Maria Skrobol

 

II Pszowski Konkurs Pieśni Patriotycznej

wyróżnienie

Zespól wokalny POPP przy SP w Jejkowicach, op. Barbara Kondrot

 

Przegląd Szkolnych Zespołów Kabaretowych „Szkolny Ryjek”

I miejsce

Koło teatralne Świetlik – POPP przy SP w Lyskach, op. Renata Markiewicz

 

Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny „Jesień”

nagrody

Julia Wuzik – POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Aleksandra Duda - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Zuzanna Rzesiowska - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Zuzanna Gańczorz - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Mateusz Herdzina - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Zuzanna Przybysz - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Paulina Albrecht – POPP przy SP nr 1 Świerklany, op. Ilona Myszka

Paulina Wita - POPP przy SP nr 1 Świerklany, op. Ilona Myszka

Natalia Kotula - POPP przy SP nr 1 Świerklany, op. Ilona Myszka

Martyna Stokowy - POPP przy SP nr 1 Świerklany, op. Ilona Myszka

Paulina Witek – POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Jagoda Mitura – POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Maja Szczyrba – POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Martyna Skupień – POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Zuzanna Okoń - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Alicja Maryjok – POPP przy SP w Jejkowicach, op. Barbara Araszkiewicz

Martyna Żydek – POPP przy SP w Jejkowicach, op. Barbara Araszkiewicz

Martyna Sowala – POPP przy SP w Jejkowicach, op. Barbara Araszkiewicz

Alicja Pilch – POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Karolina Kuczera – POPP przy SP nr 1 Świerklany, op. Ilona Myszka

Szymon Wandzel – POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

Paulina Szczęsny - POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

Patrycja Zając - POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

Aleksandra Szopa - POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

Antoni Zawiasa – POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Adam Zawiasa – POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Klaudia Siąkała – POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Justyna Rudnicka – POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jerzy Kielech

Karolina Gromek - POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jerzy Kielech

Wiktoria Drzęźla - POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jerzy Kielech

wyróżnienia:

Grzegorz Profaska – POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Anna Jądro - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Maria Bartecka - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Anna Oślislok – POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Julia Jes – POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Karol Kij – POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Wiktoria Parda – POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Małgorzata Wiencek – POPP przy SP w Stanowicach, op. Anna Świder

Emilia Dzierzenga – POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Oliwia Kurda – POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Dominika Szymik – POPP przy SP w Palowicach, op. Beata Pietrek

Emilia Czernij – POPP przy SP w Jejkowicach, op. Sylwia Hyla

Natalia Tatys – POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Szymon Berger – POPP przy SP w Jejkowicach, op. Sylwia Hyla

Aleksandra Student – POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Anna Chryczyk – POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Karolina Szulik – POPP przy SP w Jejkowicach, op. Sylwia Hyla

Magdalena Szuca – POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Oliwia Adamczyk – POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Marta Pytlik – POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Kinga Friebe - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Aleksandra Jeszka - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Emilia Tomiczek - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Oliwia Leks - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Natalia Kania – POPP przy SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Ewa Bartoszek

Karolina Achtelik – POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Roksana Słupik – POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Julia Fido – POPP przy SP w Jankowicach, op. Barbara Araszkiewicz

Wiktoria Neumann – POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Julia Szymura – POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Martyna Szewczyk – POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Kajetan Machulik - POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Klaudia Grochala - POPP przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Amelia Markiewka – POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Michał Nowak – POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

Paulina Gajda - POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

Martyna Kasprzyk - POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

Agata Pytlik – POPP przy SP w Czernicy, op. Iwona Kwiatoń

Julia Łatacz – POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Monika Sobik - POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Jakub Wilk - POPP przy SP w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Joanna Kozik – POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jerzy Kielech

Martyna Gaczorek - POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jerzy Kielech

Kacper Korzeniowski - POPP przy SP nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jerzy Kielech

 

KONKURSY GMINNE

„Jesteśmy częścią przyrody”

wyróżnienia

Aleksandra Szopa, Paulina Gajda – POPP ZSS w Czerwionce – Leszczynach, op. Agnieszka Snopek

 

Konkurs plastyczny „Wolontariat twoim okiem”

I miejsce

Aleksandra Duda - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

wyróżnienie

Nadia Kolonko - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc