OSIĄGNIĘCIA KÓŁ ZAINTERESOWAŃ POPP I SEMESTR 2016/2017

OSIĄGNIĘCIA KÓŁ ZAINTERESOWAŃ POPP

I SEMESTR 2016/2017

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Radość Europie”

wyróżnienie honorowe:

Eliza Achtelik - POPP przy ZS nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Tęczowy Kalendarz”

wyróżnienie:

Paulina Jądro - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

 

 XIX Międzynarodowy Przegląd Kolęd i Pastorałek w Będzinie

III miejsce:

Zespół Singers - POPP przy Gimnazjum w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

finaliści eliminacji:

Chór Gaudeo – POPP przy Gimnazjum i SP nr 1 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

 

XIX Międzynarodowy Przegląd Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewaj Jezuskowi”

I miejsce:

Wiktoria Lubszczyk –POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

III miejsce:

Karolina Kuczera – POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

XI Ogólnopolskie Prezentacje Teatralne „Żywoty Świętych i Patronów”

II miejsce:

Koło Teatralne „Świetlik” – POPP przy Gimnazjum w Lyskach, op. Renata Markiewicz

 

XVIII Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej „Promuj Śląsk”

III miejsce:

Joanna Jałowiecka - Koło Teatralne „Świetlik” – POPP przy Gimnazjum w Lyskach, op. Renata Markiewicz

wyróżnienie:

Jan Siemiątkowski - Koło Teatralne „Świetlik” – POPP przy Gimnazjum w Lyskach, op. Renata Markiewicz

 

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny – „Najlepszy Kadr”

wyróżnienie:

 Mateusz Staniucha – POPP przy Gimnazjum w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

 

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje spotkania z folklorem”

nagroda:

Martyna Stokowy - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Aleksandra Jeszka - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

wyróżnienie:

Martyna Szewczyk - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

kwalifikacja do wystawy:

Mateusz Langer - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Magdalena Kuś - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Weronika Pocha - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Dominik Steur – POPP przy SP w Czernicy, op. Iwona Kwiatoń

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka do Św. Mikołaja”

wyróżnienie:

Julia Woźniak - POPP przy Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Różany Ogród”

wyróżnienie:

Maria Bartecka – POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka z wakacji”

wyróżnienie:

Julia Woźniak - POPP przy Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Kwiaty”

kwalifikacja do wystawy:

Anna Jądro – POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Alicja Skowrońska - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Klaudia Konik - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Witaj Gwiazdko Złota”

kwalifikacja do wystawy:

Julia Sobik - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Święta Bożego Narodzenia w moim domu, mieście, gminie”:

wyróżnienie:

Roksana Tokarz - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Zuzanna Okoń - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

 

Ogólnopolska Akademia Chóralna „Śpiewająca Polska”

Kwalifikacja do projektu:

Chór „Gaudeo” – POPP przy Gimnazjum i SP nr 1w Świerklanach, op. Maria Skrobol

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

VIII edycja Wojewódzkiego Konkursu na Małą Formę Teatralną o charakterze profilaktycznym „Proforma”

II miejsce i nagroda publiczności:

Koło Teatralne „Świetlik” – POPP przy Gimnazjum w Lyskach, op. Renata Markiewicz

 

Starochorzowski Przegląd Kolęd i Pastorałek

II miejsce:

Chór „Gaudeo” – POPP przy Gimnazjum i SP nr 1w Świerklanach, op. Maria Skrobol

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Trzy Kolory”

kwalifikacja do wystawy:

Julia Otomańska – POPP przy Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Julia Woźniak - POPP przy Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Weronika Lanuszny – POPP przy SP w Palowicach, op. Beata Pietrek

 

XIV Wojewódzki Konkurs Piosenki Śląskiej „Karolinka”

nagroda Grand Prix:

Zuzanna Okseniuk – POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach, op. Anna Jędrzejczak

I miejsce:

Chór „Gaudeo” – POPP przy Gimnazjum i SP nr 1 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

III miejsce:

Natalia Bernard - POPP przy SP w Stanowicach, op. Beata Babilas

Julia Hajduk - POPP przy SP w Stanowicach, op. Beata Babilas

wyróżnienie:

Zespół „Skowronki” – POPP przy ZS nr 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Anna Jędrzejczak

 

Wojewódzki Plenerowy Konkurs Przyrodniczy „Leśnym tropem”

nagroda:

Wiktoria Zmarzły, Michał Grzesik, Krzysztof Kaczmarek, Kacper Wrożyna – POPP przy SP w Jankowicach, op. Danuta Zoń

 

Wojewódzki Festiwal Pieśni „Bóg się rodzi”

III miejsce:

Klaudyna Siwek – POPP przy ZS nr 3 w Czerwionce-Leszczynach , op. Anna Jędrzejak

wyróżnienie:

Marta Konsek - POPP przy Gimnazjum Jejkowice, op. Barbara Kondrot

Zuzanna Okseniuk – POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach, op. Anna Jędrzejak

Zespół Mirabelki – POPP przy SP w Stanowicach, op. Beata Babilas

 

XII Konkurs Piosenki Poetyckiej „Sentymenty”

wyróżnienie:

Dominika Drapacz – POPP przy ZS w Czerwionce-Leszczynach, op. Joanna Rzymanek

 

XIX Przegląd Pieśni Religijnej Azoty 2016 „Spotkałem Pana

II miejsce

Zespół „Singers” - POPP przy Gimnazjum w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

 

Festiwal Piosenki Turystycznej

I miejsce:

Bartosz Łyczek - POPP przy Gimnazjum w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

II miejsce:

Anna Fojcik – POPP przy SP w Jejkowicach, op. Zbigniew Dobrzyński

Karolina Kuczera i Zuzanna Sęp – POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

Zuzanna Strokosz - POPP przy Gimnazjum w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

Patrycja Goworowska - POPP przy Gimnazjum w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

III miejsce:

Patrycja Chentosz – POPP przy SP w Gaszowicach, op. Karina Marcol

Zespół wokalny „Mirabelki” – POPP przy SP w Stanowicach, op. Beata Babilas

wyróżnienie:

Zofia Iwańska – POPP przy Gimnazjum nr 1 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

Julia Florczak – POPP przy Gimnazjum nr 1 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

Wioletta Parka – POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

 

KONKURSY POWIATOWE

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wiosenny spacer”

II miejsce:

Julia Kuźnik – POPP przy Gimnazjum w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

 

XXI Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej „Gloria Dei”

III miejsce:

Chór „Gaudeo” – POPP przy Gimnazjum i SP nr 1 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

 

Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny „Jesień”

nagroda:

Adam Zawiasa – POPP przy Gimnazjum w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Mateusz Staniucha – POPP przy Gimnazjum w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Magdalena Szuca – POPP przy Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Martyna Babińska – POPP przy Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Beata Pietrek

Mateusz Marek - POPP przy SP w Palowicach, op. Beata Pietrek

Nikola Korus – POPP przy ZS nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Emilia Dzierzenga – POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Maja Gromotka - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Marta Pytlik - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Maria Bartecka - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Lena Manka - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Klaudia Konik - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Kalina Musiał – POPP przy SP w Stanowicach, op. Anna Świder

Paulina Sołtanowicz – POPP przy Gimnazjum w Lyskach, op. Barbara Niestrój

Wiktoria Gajda – POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Maria Kala

Aleksandra Szopa - POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Maria Kala

Anna Ostroch – POPP przy Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jerzy Kielech

Natalia Stępień - POPP przy Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jerzy Kielech

wyróżnienie:

Paweł Brząkalik - POPP przy SP w Palowicach, op. Beata Pietrek

Maja Bujok – POPP przy SP w Jejkowicach, op. Sylwia Hyla

Martyna Stokowy - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Natalia Kotula - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Emilia Tomiczek - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Aleksandra Langer - POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Ilona Myszka

Katarzyna Głąbik - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Wiktoria Han - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Małgorzata Winch- POPP przy Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jerzy Kielech

Justyna Rudnicka - POPP przy Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jerzy Kielech

Weronika Gorzawska - POPP przy Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jerzy Kielech

Adam Zawiasa - POPP przy Gimnazjum w Jankowicach, op. Artur Zawiasa

Klaudia Węglorz – POPP przy Gimnazjum w Lyskach, op. Barbara Niestrój

Oliwia Seemann – POPP przy Gimnazjum w Jejkowicach, op. Barbara Araszkiewicz

kwalifikacja do wystawy:

Karolina Dworowy - POPP przy ZS nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Ewa Bartoszek

Natalia Pyras - POPP przy ZS nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Ewa Bartoszek

Martyna Gądek – POPP przy SP Szczejkowice, op. Izabela Nowakowska

Ksavier Brzoza - POPP przy SP w Palowicach, op. Beata Pietrek

Martyna Śmieja - POPP przy SP w Jejkowicach, op. Sylwia Hyla

Kamil Koźlik - POPP przy SP w Jejkowicach, op. Sylwia Hyla

Ewa Olszowska – POPP przy SP nr8 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Julia Machulik - POPP przy SP nr8 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Zofia Skwara – POPP przy ZS nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Zuzanna Leśnik - POPP przy ZS nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Klaudia Orszulik - POPP przy ZS nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Jakub Chrapiec - POPP przy ZS nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Paulina Bogdał - POPP przy ZS nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Paulina Kalinowska - POPP przy ZS nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Piotr Kania - POPP przy ZS nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała

Paulina Kowolik - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Amelia Markiewka - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Zofia Grządziel - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Oliwia Styrnol - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Natalia Tatys - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Paulina Jądro - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Roksana Słupik - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Lena Borowiecka – POPP przy SP w Czernicy, op. Iwona Kwiatoń

Oliwier Mańka – POPP przy SP w Czernicy, op. Iwona Kwiatoń

Oliwia Zielińska – POPP przy SP w Stanowicach, Anna Świder

Dominik Makoś – POPP przy ZSP w Szczerbicach, op. Marek Granieczny

Kamil Harbaczewski - POPP przy ZSP w Szczerbicach, op. Marek Granieczny

Sebastian Pikus – POPP przy Gimnazjum w Jejkowicach,

op. Barbara Araszkiewicz

Kamil Zdrzałek - POPP przy Gimnazjum w Jejkowicach,

op. Barbara Araszkiewicz

Adam Oleś – POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Maria Kala

Agata Hildebrandt – POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Maria Kala

Michał Jańczak - POPP przy ZSS w Czerwionce-Leszczynach, op. Maria Kala

Anna Żmuda – POPP przy Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach,

op. Jerzy Kielech

Patrycja Skarżyńska - – POPP przy Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jerzy Kielech

Martyna Gaczorek - – POPP przy Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jerzy Kielech

 

KONKURSY REJONOWE

Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej

I miejsce:

Zuzanna Strokosz – POPP przy Gimnazjum w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

Bartosz Łyczek - POPP przy Gimnazjum w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

II miejsce:

Marta Konsek – POPP przy Gimnazjum przy Jejkowicach, op. Barbara Kondrot wyróżnienie:

Anna Fojcik – POPP przy SP w Jejkowicach, op. Zbigniew Dobrzyński

Patrycja Goworowska - POPP przy Gimnazjum w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

Chór „Gaudeo” – POPP przy Gimnazjum i SP nr 1 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

 

XII Rejonowy Konkurs Plastyczny na znak graficzny Festiwalu Piosenki Turystycznej

wyróżnienie:

Zofia Młynarczyk - POPP przy ZS nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, op. Ewa Bartoszek

 

Szkolny Ryjek – Przegląd Szkolnych Zespołów Kabaretowych

I miejsce:

Koło teatralne „Świetlik” – POPP przy Gimnazjum w Lyskach, op. Renata Markiewicz

 

KONKURSY GMINNE

Gminny Konkurs Plastyczny „Przyrodniczy Diament”

nagroda:

Emilia Grzegorzek – POPP przy SP w Palowicach, op. Beata Pietrek

Paweł Niedobecki - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Amelia Markiewka- POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

wyróżnienie:

Aleksandra Mika - POPP przy SP w Palowicach, op. Beata Pietrek

Mateusz Marek - POPP przy SP w Palowicach, op. Beata Pietrek

Emilia Chrószcz - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Piotr Hulboj - POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

 

INNE

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Blaski i cienie internetu”

III miejsce

Wiktoria Han – POPP przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

 

VII Edycja Halowego Turnieju MUNDIALITU U-9

Finaliści w turnieju – koło sportowe POPP przy SP nr 1 w Świerklanach, op. Sławomir Sobik

 

 

����Z��3y�