Osiągnięcia Kół w II semestrze roku szkolnego 2019/2020

OSIĄGNIĘCIA KÓŁ ZAINTERESOWAŃ POPP

II SEMESTR 2019/2020

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE


Konkurs Plastyczny Sponsorowany przez japońską fundację wspierającą edukację artystyczny (Biiku Bunka Kyokai)

nagroda Pentel

Hanna Malczyk – koło plastyczne przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Sienkan-Krząkała


International Art Week „Extreme Sketching” Jekabpils 2020

I miejsce

Wiktoria Bonk – koło plastyczne przy SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Ewa Bartoszek

III miejsce

Wiktoria Hoffman - koło plastyczne przy SP nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, op. Ewa Bartoszek


Konkurs Plastyczny „Ludzie, Ludziom Zgotowali Ten Los”

wyróżnienie

Anna Chryczyk – koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

kwalifikacje do wystawy

Zuzanna Okoń - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Roksana Słupik - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc


Międzynarodowy Mundialito Cup

nagroda

Koło sportowe przy SP nr 2 w Świerklanach, op. Sławomir Sobik


KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pejzaż pięknie malowany”

wyróżnienie

Karol Kurpanik – koło plastyczne przy SP nr 6 w Czerwionce-Leszczynach, op. Katarzyna Senkan-Krząkała

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

Wojewódzkie turnieje piłki nożnej

I miejce

Koło sportowe przy SP nr 2 w Świerklanach, op. Sławomir Sobik

III miejsce

Koło sportowe przy SP nr 2 w Świerklanach, op. Sławomir Sobik

IV miejsce

Koło sportowe przy SP nr 2 w Świerklanach, op. Sławomir Sobik

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii

tytuł finalisty

Malwina Bujas – koło ekologiczne przy SP w Jankowicach, op. Danuta Zoń

KONKURSY POWIATOWE

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Mały OKR”

III miejsc

Maja Sienkiewicz – koło teatralne „Świetlik” przy ZSP w Lyskach, op. Renata Markiewicz

Maja Ordowska - koło teatralne „Świetlik” przy ZSP w Lyskach, op. Renata Markiewicz

Powiatowe turnieje piłki nożnej

I miejsce

Koło sportowe przy SP nr 2 w Świerklanach, op. Sławomir Sobik


KONKURSY REJONOWE

Rejonowy turniej halowy piłki nożnej

I miejsce

Koło sportowe przy SP nr 2 w Świerklanach, op. Sławomir Sobik

III miejsce

Koło sportowe przy SP nr 2 w Świerklanach, op. Sławomir Sobik


Rejonowy Konkurs Plastyczny „Portret mojej mamy”

nagroda za udział

Krzysztof Ochojski - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Zuzanna Han - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Agata Podorska - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Mateusz Lipiński - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Milena Szymala - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Julia Antończyk - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Maria Bartecka - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Łukasz Rewer - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Eliza Juda - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Zuzanna Szymała - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Aleksandra Majer - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Edyta Szymura - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Zuzanna Horny - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Maja Benek - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Emilia Holeczki - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Maria Koczy - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Aleksandra Renk - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Lena Manka - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Dominik Skowroński - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Wielkanocny Konkurs Plastyczny „Na najlepszą pisankę”

nagroda

Katarzyna Draga - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc

Olga Chryczyk - koło plastyczne przy SP w Książenicach, op. Krystyna Szulc


KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE I SZKOLNE


Międzyszkolny Konkurs plastyczny „Najładniejsza kartka walentynkowa”

I miejsce

Wiktoria Procek – koło plastyczne przy SP w Czernicy, op. Iwona Kwiatoń

wyróżnienie

Alicja Jaksik - koło plastyczne przy SP w Czernicy, op. Iwona Kwiatoń

Karol Marszolik - koło plastyczne przy SP w Czernicy, op. Iwona Kwiatoń