Lista przesłuchań MFM 2018

Lista przesłuchań uczestników MFM 2018

SOLIŚCI i DUETY ŚPIEWAJĄ JEDNĄ PIOSENKĘ DO WYBORU – NIE BĘDZIE TO MIAŁO WPŁYWU NA OCENĘ JURY

04.04.2018 środa

 09:00


1.      

Zespół Mirabel`s

POPP przy SP w Stanowicach

2.      

Zespół fletowy DOREMI

SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

3.      

Zespół wokalny LESZCZYNKI

POPP przy ZS nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

4.      

Emilia Ryszka i Kamila Sobczak

 ZS nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

5.      

Emilia Ryszka

POPP przy ZS nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

6.      

Julia Makosz

SP nr 3 Orzesze Gardawice

7.      

Dominik Kania

SP nr 3 Orzesze Gardawice

8.      

Łukasz Szczerba i Bartek Jeleń

ZS w Orzeszu

9.      

Hanna Cichopek i Natalia Mazurek

 

10.  

Paulina Pyszny

 

11.  

Hanna Pawlik

 

12.  

Karolina Pawlik

 

13.  

Natalia Gierlich

Fundacja PGE Energia Ciepła

14.  

Marta Jonderko

Fundacja PGE Energia Ciepła

15.  

Luisa Marschollek

Fundacja PGE Energia Ciepła


 

10:00

16.  

Martyna Smrek

DK w Rybniku-Chwałowicach

17.  

Elisabeth Pryka

 

18.  

Natalia Terefełko

DK w Rybniku-Chwałowicach

19.  

Monika Reclik

MDK w Rybniku

20.  

Anna Rzeszut

MDK w Rybniku

21.  

Pola Derner

MDK w Rybniku

22.  

Dorota Zimoń

MDK w Rybniku

23.  

Zespół wokalny „ Wiolinki”

MDK w Rybniku

24.  

Zespół CORDA

MDK w Rybniku

25.  

Zespół „ Figaro Oktet”

MDK w Rybniku

26.  

Zespól Kwestia Czasu

MDK w Rybniku

27.  

Zespół „3M”

MDK w Rybniku

28.  

Zespół PRZYJACIELE

MDK w Rybniku

11:00

29.  

Milena Żuchowicz

SP w Czernicy

30.  

Paulina Appel

SP w Czernicy

31.  

Anna Wala

POPP przy SP w Czernicy

32.  

Julia Worek

SP w Czernicy

33.  

Roksana Szweda

POPP przy SP w Czernicy

34.  

Zuzanna Żydek

POPP przy SP w Czernicy

35.  

Karolina Palkowska

ZSP nr 8 w Rybniku

36.  

Karol Szweda

ZSP nr 8 w Rybniku

37.  

Emilia Erdmann

ZSP nr 8 w Rybniku

38.  

Oliwia Hudek

SP w Turzy Śląskiej

39.  

Paweł Sulewski

DK w Niedobczycach

40.  

Zespół Wokalny „Skowronki”

POPP przy SP 5 w Czerwionce-Leszczynach

41.  

Zespół wokalny „Coda”

SP nr 1 w Marklowicach

12:00

42.  

Kinga Woźnica

SP nr 2 w Rydułtowach

43.  

Weronika Bugdol

SP nr 2 w Rydułtowach

44.  

Wiktoria Lach

SP nr 2 w Rydułtowach

45.  

Karol Cieślik

RCK „FENIKS”

46.  

Oliwia Kapłan

RCK „FENIKS”

47.  

Maja Chelicka

RCK „FENIKS”

48.  

Agata Kuna

RCK „FENIKS”

49.  

Paulina Bluszcz

SP nr 2 w Rydułtowach

50.  

Kamil Kuna

SP nr 2 w Rydułtowach

51.  

Zespół wokalny „DECYMA”

SP nr 2 w Rydułtowach

52.  

Zespół SIÓDEMECZKI

RCK „FENIKS”

53.  

Zespół TERE-Z-KI

SP nr 2 w Rydułtowach

13:00

54.  

Kamil Samek

SP nr 2 w Rydułtowach

55.  

Karolina Kuczera

SP nr 2 w Rydułtowach

56.  

Karolina Rachwał

SP nr 2 w Rydułtowach

57.  

Zespół Querdas

SP nr 2 w Rydułtowach

58.  

Kinga Komarek

MOK w Radlinie

59.  

Nikola Adamczyk

MOK w Radlinie

60.  

Agnieszka Sosna

MOK w Radlinie

61.  

Julia Masarczyk

Szkoła Muzyczna w Rydułtowach

62.  

Roksana Bugdol

Szkoła Muzyczna w Rydułtowach

63.  

Zofia Berger

Szkoła Muzyczna w Rydułtowach

64.  

Daria Pichali

MOKSiR w Kuźni Raciborskiej

65.  

Hanna Rakoczy

SSP w Budziskach

66.  

Karolina Kubala

MOKSiR w Kuźni Raciborskiej

14:00

67.  

Patrycja Solich

SP 4 w Rydułtowach

68.  

Patrycja Solich i Karolina Burda

SP 4 w Rydułtowach

69.  

Weronika Ryś i Adam Drożdżok

SP nr 4 w Rydułtowach

70.  

Agata Hanak i Marta Gryt

SP nr 4 w Rydułtowach

71.  

Olivia Portka

SP nr 4 w Rydułtowach

72.  

Joanna Przesmycka

OPP w Rydułtowach

73.  

Wiktoria Bluszcz

OPP w Rydułtowach

74.  

Zuzanna Źurczak

IV LO w Rybniku

75.  

Agata Latacz

II LO w Rybniku

76.  

Kinga Krauspe

I LO w Wodzisławiu Śląskim

77.  

Victoria Zondlo

IV LO w Wodzisławiu Śląskim

78.  

Emilia Szurek

II LO w Rybniku

79.  

Zespół „Rozśpiewane Pierwszaki”

SP 4 w Rydułtowach

15:00

80.  

Zespół TURBULENCJA

OPP w Rydułtowach

81.  

Zespół NONSENS

SP nr 4 w Rydułtowach

82.  

Zespół „The secret project”

OPP w Rydułtowach

83.  

Zespół „The Change”

OPP w Rydułtowach

84.  

Zespół PROBLEM

OPP w Rydułtowach

 

 

05.04.2018 czwartek

9:00

85.  

Zespół instrumentalny

OPP – Zespół „Przygoda” w Rybniku

86.  

Zespół wokalno-taneczny KOLOROWE NUTKI

OPP – Zespół „Przygoda” w Rybniku

87.  

Zespół SWEET WATER

OPP – Zespół „Przygoda” w Rybniku przy ZSP 4

88.  

Zespół MAŁE STOKROTY

OPP – Zespół „Przygoda” w Rybniku przy SP 28

89.  

Zespół STOKROTY

OPP – Zespół „Przygoda” w Rybniku przy SP 28

90.  

Zofia Dworniczek

ZSP nr 11 w Rybniku

91.  

Hanna Kabała

ZSP nr 4 w Rybniku

92.  

Wiktoria Gaszka

ZSP nr 15 w Rybniku

93.  

Maria Porszke

OPP – Zespół „Przygoda” w Rybniku przy SP 28

94.  

Urszula Wolf

SP 28 w Rybniku

95.  

Oliwia Kapica

SP 28 w Rybniku

96.  

Paulina Pluta i Nikola Lipka

SP 28 w Rybniku

10:00

97.  

Zespół Dzwonkowy

POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

98.  

Zespół Fletowy

POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

99.  

Milena Prokop

MOPP w Knurowie

100.                      

Julia Sokół

Miejska SP nr 7 w Knurowie

101.                      

Jakub Nosiadek

Miejska SP nr 7 w Knurowie

102.                      

Zuzanna Strokosz

POPP przy SP w Piecach

103.                      

Paulina Łukoszek

SP w Piecach

104.                      

Patrycja Goworowska

POPP przy SP w Piecach

105.                      

Oliwia Gatnar

POPP przy ZSP w Szczerbicach

106.                      

Maksymilian Szuła

POPP przy ZSP w Szczerbicach

107.                      

Julia Siwoń

POPP przy SP w Piecach

108.                      

Julia Pyszny

POPP przy ZSP w Szczerbicach

109.                      

Basia Grzenia

POPP przy ZSP w Szczerbicach

110.                      

Bartoszek Łyczek

POPP przy SP w Piecach

111.                      

Alicja Dziuba

POPP przy ZSP w Szczerbicach

11:00

112.                      

Karolina Dworowy

MOK w Czerwionce-Leszczynach

113.                      

Magdalena Jarska i Julia Nowak

MOK w Czerwionce-Leszczynach

114.                      

Magdalena Jarska

MOK w Czerwionce-Leszczynach

115.                      

Anita Procek

MOK w Czerwionce-Leszczynach

116.                      

Paulina Fuchs

Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne

w Czerwionce-Leszczynach

117.                      

Zuzanna Okseniuk

Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne

 w Czerwionce-Leszczynach

118.                      

Julia Sikora

Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne

w Czerwionce-Leszczynach

119.                      

Kamila Sobczak

MOK w Czerwionce-Leszczynach

120.                      

Karol Bociek                              

MOK w Czerwionce-Leszczynach

121.                      

Maja Cichy

Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne

 w Czerwionce-Leszczynach

122.                      

Zespół „Małe Światło”

MOK w Czerwionce-Leszczynach

123.                      

Zespół „Światełko”

MOK w Czerwionce-Leszczynach

12:00

124.                      

Zespół wokalny TĘCZA

MOPP w Knurowie

125.                      

Sebastian Gabryś

MOPP w Knurowie

126.                      

Klaudia Guzera

MOPP w Knurowie

127.                      

Amelia Stańczyk

MOPP w Knurowie

128.                      

Wiktoria Chmielnicka

Miejska SP nr 4 w Knurowie

129.                      

Justyna Szulim

Miejska SP nr 4 w Knurowie

130.                      

Dominka Dyrbuś

Miejska SP nr 4 w Knurowie

131.                      

Klaudyna Siwek

POPP przy SP nr 5 w Czerwionce-Leszczynach

132.                      

Zespół Wokalny Ósemki

POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

133.                      

Zespół TONUS

MDK przy SP nr 3 w Rybniku

134.                      

Martyna Myszka i Michał Różański

MDK przy SP nr 3 w Rybniku

135.                      

Magdalena Hysa

POPP przy ZS w Czerwionce-Leszczynach

13:00

136.                      

Zuzanna Sęp

POPP przy SP 1 w Świerklanach

137.                      

Wioletta Parka

POPP przy SP 1 w Świerklanach

138.                      

Wiktoria Lubszczyk

POPP przy SP 1 w Świerklanach

139.                      

Karolina Kuczera

POPP przy SP 1 w Świerklanach

140.                      

Szymon Szewczyk

POPP przy SP 2 w Świerklanach

141.                      

Patrycja Juraszek

POPP przy SP 2 w Świerklanach

142.                      

Wiktoria Juraszek

POPP przy SP 2 w Świerklanach

143.                      

Gabriela Parma

ZSS w Rybniku

144.                      

Zuzanna Grodzka

ZSS w Rybniku

145.                      

Chór GAUDEO

POPP przy SP 1 i 2 w Świerklanach

146.                      

Młodzieżowy Chór Miejski „Canticum Novum”

OPP nr 1 w Wodzisławiu Śląskim

14:00

147.                      

Zespół TOKERSI

OPP – Zespół „Przygoda” w Rybniku

148.                      

Michalina Porszke

ZS nr 1 w Rybniku

149.                      

Barbara Sołtysik

ZS Urszulańskich w Rybniku

150.                      

Patrycjusz Sybila

SP 9 w Rybniku

151.                      

Martyna Wrona i Mateusz Szewczyk

OPP – Zespół „Przygoda” w Rybniku

152.                      

Zespół REMEDIUM

OPP – Zespół „Przygoda” w Rybniku

 

06.04.2018 piątek

09:00

153.                      

Zespół Dzwonkowy

POPP przy SP nr 5 w Czerwionce-Leszczynach

154.                      

Zespół MAŁA FERMATA

SP nr 3 w Rybniku

155.                      

Zespół FERMATA

SP nr 3 w Rybniku

156.                      

Zespół Fletowy

POPP przy SP w Lyskach

157.                      

Zespół Dzwonkowy

SP w Przegędzy

158.                      

Nikola Matysek

SP w Przegędzy

159.                      

Nikola Buchalik

SP w Jejkowicach

160.                      

Oliwia Procek

SP w Jejkowicach

161.                      

Milena Wojaczek

SP w Jejkowicach

162.                      

Anna Fojcik

SP w Jejkowicach

163.                      

Duet wokalny AJ

SP w Jejkowicach

164.                      

Duet wokalny H&M

SP w Jejkowicach

165.                      

Zespół Niespokojnych Nut

SP w Jejkowicach

166.                      

Zespół PKS

SP w Jejkowicach

 

10:00

167.                      

Zespół wokalny

POPP przy SP w Jejkowicach

168.                      

Kamila Heliosz

POPP przy SP w Jejkowicach

169.                      

Maja Banaś

POPP przy SP w Jejkowicach

170.                      

Zuzanna Kondrot

SP Sióstr Urszulanek w Rybniku

171.                      

Klaudia Tomala

ZSP w Łaziskach

172.                      

Patrycja Chentosz

SP w Gaszowicach

173.                      

Karolina Mańczyk

SP w Gaszowicach

174.                      

Julia Wojaczek

POPP przy SP w Gaszowicach

175.                      

Milena Procek

POPP przy SP w Gaszowicach

176.                      

Julia Graszka

POPP przy SP w Gaszowicach

177.                      

Zespół wokalny TAKT

POPP przy SP w Gaszowicach

178.                      

Zespół wokalny „Kolorowe nutki”

POPP przy SP w Gaszowicach

11:00

179.                      

Natalia Mikołajec

Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

180.                      

Maja Giedwiłło

Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

181.                      

Emilia Grzelak

Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

182.                      

Małgorzata Czopek

Studio Piosenki „Voice Pless”

183.                      

Magdalena Młynarska

Studio Piosenki „Voice Pless”

184.                      

Duet „Siostry Krótki”

Studio Piosenki „Voice Pless”

185.                      

Karolina Albińska

ZSP 9 w Rybniku

186.                      

Marta Koczy

Śląskie Centrum Muzyczne w Rybniku

187.                      

Zespół wokalny HEAVEN

OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

188.                      

Zespół wokalny ZEFIR

OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

189.                      

Orkiestra Młodzieżowa RCK

RCK w Raciborzu