Lista przesłuchań MAŁY OKR 2018

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Mały OKR 2018”

Ze względu na awarię faxu prosimy osoby, które wysłały zgłoszenia w ten sposób, by

przesłały je jeszcze raz e-mailem na adres: popp@powiatrybnicki.pl


Przesłuchania dla miasta i gminy Czerwionka-Leszczyny

14.03.2018 r. środa godz. 9:30.

Wszyscy uczestnicy przyjeżdżają na 9:30

L.p.

Imię i nazwisko

opiekun

placówka

  1.  

Katarzyna Sosz kl.VI

Katarzyna Tomanek- Wrożyna

SP Szczejkowice

  1.  

Julia Przybyłek kl.IV

Katarzyna Bociek

SP 3 Czerwionka-Leszczyny

  1.  

Wiktoria Mikosz kl.V

Anna Gudzik

SP 5 Czerwionka-Leszczyny

  1.  

Daria Kurpanik kl.VI

Marzena Kurpanik

SP Przegędza

  1.  

Agata Michalik kl.VI

Anna Witkowska

SP Stanowice

  1.  

Natalia Mioducka kl.IV

Anna Witkowska

SP Stanowice

  1.  

Szymon Kosiński kl.IV

Małgorzata Pyszny

SP 5 Czerwionka-Leszczyny

  1.  

Zuzanna Marszałek kl.IV

Małgorzata Pyszny

SP 5 Czerwionka-Leszczyny

  1.  

Kacper Klos kl.IIG

Beata Muszyńska

SP 1 Czerwionka-Leszczyny

  1.  

Klaudia Pieczka kl.IIG

Beata Muszyńska

SP 1 Czerwionka-Leszczyny

  1.  

Jakub Muras kl.VII

Agnieszka Szymala

SP 1 Czerwionka-Leszczyny

  1.  

Jakub Bobrek kl.VII

Agnieszka Szymala

SP 1 Czerwionka-Leszczyny

  1.  

Agnieszka Nowak kl.IIG

Magdalena Łubkowska

SP 5 Czerwionka-Leszczyny

  1.  

Miłosz Marszałek kl.VII

Małgorzata Pyszny

SP 5 Czerwionka-Leszczyny

  1.  

Hanna Gocyk kl.VII

Małgorzata Pyszny

SP 5 Czerwionka-Leszczyny

  1.  

Michalina Porszke kl.IIG

Joanna Mikszta, Agnieszka Janas

ZS 1 Rybnik

 

Przesłuchania uczestników z pozostałych gmin Powiatu rybnickiego

15.03.2018 czwartek godz.9:30.

Wszyscy uczestnicy przyjeżdżają na 9:30

L.p.

Imię i nazwisko

opiekun

placówka

1.        

Nikola Szulik kl.VI

Kamila Porwoł

SP Jejkowice

2.      

Maciej Wojaczek kl.V

Kamila Porwoł

SP Jejkowice

3.      

Zuzanna Stec kl.IV

Ewa Anderska

ZSP Szczerbice

4.      

Oliwia Gatnar kl.V

Ewa Anderska

ZSP Szczerbice

5.      

Kamil Zdziebczok kl.IV

Hanna Jakubowska

POPP przy SP Jejkowice

6.      

Nikola Marker kl. IV

Hanna Jakubowska

POPP przy SP Jejkowice

7.      

Karolina Miłota kl.VI

Aleksandra Tkocz

POPP przy SP Czernica

8.      

Paulina Appel kl.VI

Aleksandra Tkocz

POPP przy SP Czernica

9.      

Amelia Kukuczka kl,VI

Aleksandra Tkocz

POPP przy SP Czernica

10.  

Grzegorz Termiński kl.VI

Barbara Mrozek

SP 2 Świerklany

11.  

Rafał Przeliorz kl.V

Martyna Karkoszka

SP 2 Świerklany

12.  

Emilia Tomiczek kl.VI

Mirela Ulbrych-Łodziana

SP1 Świerklany

13.  

Nikola Szulik kl. VI

Bogumiła Szmidt-Kruk

SP1 Świerklany

14.  

Olga Czartoszewska

kl. VII

Hanna Jakubowska

POPP przy SP Jejkowice

15.  

Oliwia Rek kl.VII

Hanna Jakubowska

POPP przy SP Jejkowice

16.  

Wioletta Parka kl.VII

Bogumiła Szmidt-Kruk

POPP przySP1 Świerklany

17.  

Karolina Kuczera kl.VII

Bogumiła Szmidt-Kruk

POPP przy SP1 Świerklany

18.  

Julia Sosnowicz kl. II G

Agnieszka Machnik-Hacukiewicz

SP Jejkowice

19.  

Anna Jakubiec kl.IIG

Agnieszka Machnik-Hacukiewicz

SP Jejkowice

20.  

Jakub Mazelanik kl.VII

Kamila Porwoł

SP Jejkowice

21.  

Agata Przeliorz kl. IIG

Lidia Michalska

SP 2 Świerklany

22.  

Alan Juraszek kl.IIG

Maria Rduch

SP 2 Świerklany

23.  

Emilia Wawoczny kl.VII

Renata Markiewicz

POPP przy ZSP Lyski

24.  

Katarzyna Tkocz kl.IIG

Renata Markiewicz

POPP przy ZSP Lyski

25.  

Jan Siemiątkowski kl.VII

Renata Markiewicz

POPP przy ZSP Lyski

26.  

Julia Dawidowska kl.VII

Bogumiła Szmidt-Kruk

SP1 Świerklany

27.  

Sonia Święty kl. II G

Beata Małek

SP Piece