Lista laureatów MFM 2108

Nagroda Starosty Rybnickiego:

1.     Młodzieżowy Chór Miejski „Canticum Novum” OPP nr 1 w Wodzisławiu Śląskim

2.     Zespół instrumentalny OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

 

Nagroda Specjalna:

1.     Natalia Gierlich Fundacja PGE Energia Ciepła

2.     Martyna Smrek DK w Rybniku-Chwałowicach

3.     Pola Derner MDK w Rybniku

4.     Kinga Woźnica SP nr 2 w Rydułtowach

5.     Kamil Kuna SP nr 2 w Rydułtowach

6.     Zespół „SIÓDEMECZKI” RCK „FENIKS”

7.     Zespół TERE-Z-KI SP nr 2 W Rydułtowach

8.     Patrycja Solich SP nr 4 w Rydułtowach

9.     Julia Sokół Miejska SP nr 7 w Knurowie

10. Bartosz Łyczek POPP przy SP w Piecach

11. Zuzanna Strokosz POPP przy SP w Piecach

12. Karolina Dworowy MOK w Czerwionce – Leszczynach

13. Anita Procek MOK w Czerwionce-Leszczynach

14. Zuzanna Okseniuk Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

15. Zespół „Małe Światło” MOK w Czerwionce-Leszczynach

16. Zespół „Światełko” MOK w Czerwionce-Leszczynach

17. Magdalena Hysa POPP przy ZS w Czerwionce-Leszczynach

18. Kamil Piotrowski POPP przy ZS w Czerwionce-Leszczynach

19. Michalina Porszke ZS nr 1 w Rybniku

20. Barbara Sołtysik ZS Urszulańskich w Rybniku

21. Patrycjusz Sybila SP nr 9 w Rybniku

22. Martyna Wrona i Mateusz Szewczyk OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

23. Zespół „Remedium” OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

24. Zespół „Fermata” SP nr 3 w Rybniku

25. Zespół Dzwonkowy SP w Przegędzy

26. Julia Graszka POPP przy SP w Gaszowicach

27. Zespół wokalny „Kolorowe nutki” POPP przy SP w Gaszowicach

28. Natalia Mikołajec Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

29. Małgorzata Czopek Studio Piosenki „Voice Pless” w Pszczynie

30. Magdalena Mynarska Studio Piosenki „Voice Pless” w Pszczynie

31. Duet „Siostry Krótki” Studio Piosenki „Voice Pless” w Pszczynie

32. Zespół „HEAVEN”  OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

33. Orkiestra Młodzieżowa RCK w Raciborzu

 

Nagroda I stopnia

1.     Zespół „Mała Fermata” SP nr 3 w Rybniku

2.     Zespół fletowy POPP przy SP w Lyskach

3.     Anna Fojcik SP w Jejkowicach

4.     Maja Banaś POPP przy SP w Jejkowicach

5.     Klaudia Tomala ZSP w Łaziskach

6.     Julia Wojaczek POPP przy SP w Gaszowicach

7.     Maja Giedwiłło Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

8.     Emilia Grzelak Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

9.     Zespół „ZEFIR” OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

10. Zespół „CODA” SP nr 1 w Marklowicach

11. Zespół „MAŁE STOKROTY” OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku przy SP 28

12. Wiktoria Gaszka ZSP nr 15 w Rybniku

13. Maria Porszke OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku przy SP 28

14. Milena Prokop MOPP w Knurowie

15. Julia Siwoń POPP przy SP w Piecach

16. Alicja Dziuba POPP przy ZSP w Szczerbicach

17. Julia Sikora Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

18. Karol Bociek MOK w Czerwionce-Leszczynach

19. Maja Cichy Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

20. Zuzanna Sęp POPP przy SP 1 w Świerklanach

21. Gabriela Parma ZSS w Rybniku

22. Zuzanna Grodzka ZSS w Rybniku

23. Chór „GAUDEO” POPP przy SP 1 i 2 w Świerklanach

24. Zespół „TOKERSI” OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

25. Zespół „LESZCZYNKI” POPP przy ZS 1 w Czerwionce-Leszczynach

26. Paulina Pyszny

27. Elisabeth Pryka

28. Natalia Terefełko DK w Rybniku – Chwałowicach

29. Monika Reclik MDK w Rybniku

30. Anna Rzeszut MDK w Rybniku

31. Dorota Zimoń MDK w Rybniku

32. Zespół „CORDA” MDK w Rybniku

33. Oliwia Hudek SP w Turzy Śląskiej

34. Paweł Sulewski DK w Niedobczycach

35. Wiktoria Lach SP nr 2 W Rydułtowach

36. Karol Cieślik RCK „FENIKS”

37. Zespół „DECYMA” SP nr 2 W Rydułtowach

38. Karolina Kuczera SP nr 2 W Rydułtowach

39. Karolina Rachwał SP nr 2 W Rydułtowach

40. Karolina Kubala MOKSiR w Kuźni Raciborskiej

41. Patrycja Solich i Karolina Burda SP 4 w Rydułtowach

42. Joanna Przesmycka OPP w Rydułtowach

43. Wiktoria Bluszcz OPP w Rydułtowach

44. Kinga Krauspe I LO w Wodzisławiu Śląskim

45. Zespół „TURBULENCJA” OPP w Rydułtowach

46. Zespół „The Secret Project” OPP w Rydułtowach

 

Nagroda II stopnia

 

1.     Emilia Ryszka i Kamila Sobczak ZS nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

2.     Luisa Marschollek Fundacja PGE Energia Ciepła

3.     Anna Wala POPP przy SP w Czernicy

4.     Julia Worek SP w Czernicy

5.     Zuzanna Żydek POPP przy SP w Czernicy

6.     Emilia Erdmann ZSP nr 8 w Rybniku

7.     Zespół „Skowronki” POPP przy SP 5 w Czerwionce-Leszczynach

8.     Oliwia Kapłan RCK „FENIKS”

9.     Agata Kuna RCK „FENIKS”

10. Kamil Samek SP nr 2 W Rydułtowach

11. Agnieszka Sosna MOK w Radlinie

12. Julia Masarczyk Szkoła Muzyczna w Rydułtowach

13. Weronika Ryś i Adam Drożdżok SP nr 4 w Rydułtowach

14. Olivia Portka SP nr 4 w Rydułtowach

15. Agata Latacz II LO w Rybniku

16. Viktoria Zondlo IV LO w Wodzisławiu Śląskim

17. Zespół „NONSENS” SP nr 4 w Rydułtowach

18. Zespół „The Change” OPP w Rydułtowach

19. Zespół „PROBLEM”  OPP w Rydułtowach

20. Zespół „SWEET WATER” OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku przy ZSP 4

21. Zespół dzwonkowy POPP przy SP 8 w Czerwionce-Leszczynach

22. Jakub Nosiadek Miejska SP nr 7 w Knurowie

23. Paulina Łukoszek POPP przy SP w Piecach

24. Patrycja Goworowska POPP przy SP w Piecach

25. Oliwia Gatnar POPP przy ZSP w Szczerbicach

26. Magdalena Jarska MOK w Czerwionce-Leszczynach

27. Amelia Stańczyk MOPP w Knurowie

28. Dominika Dyrbuś Miejska SP nr 4 w Knurowie

29. Martyna Myszka i Michał Różański MDK w Rybniku przy SP 3

30. Wioletta Parka POPP przy SP 1 w Świerklanach  

31. Wiktoria Lubszczyk POPP przy SP 1 w Świerklanach

32. Zespół Dzwonkowy POPP przy SP 5 w Czerwionce-Leszczynach

33. Duet wokalny „AJ” SP w Jejkowicach

34. Zespół Niespokojnych Nut SP w Jejkowicach

35. Kamila Heliosz POPP przy SP w Jejkowicach

36. Karolina Mańczyk SP w Gaszowicach

37. Zespół wokalny „TAKT” POPP przy SP w Gaszowicach

 

Nagroda III stopnia

 

1.     Zespół „MIRABELKI” POPP przy SP w Stanowicach

2.     Zespół fletowy „DOREMI” SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

3.     Julia Makosz SP nr 7 Orzesze Gardawice

4.     Milena Żuchowicz SP w Czernicy

5.     Paulina Appel SP w Czernicy

6.     Anna Wala POPP przy SP w Czernicy

7.      Zespół wokalny „Wiolinki” MDK w Rybniku

8.     Zespół „Figaro Oktet” MDK w Rybniku

9.     Zespół „Kwestia Czasu” MDK w Rybniku

10. Zespół „Przyjaciele” MDK w Rybniku

11. Weronika Bygdol SP nr 2 W Rydułtowach

12. Radosław Wilczok RCK „FENIKS”

13. Paulina Bluszcz SP nr 2 W Rydułtowach

14. Zespół „QUERDAS” SP nr 2 W Rydułtowach

15. Roksana Bugdol Szkoła Muzyczna w Rydułtowach

16. Zofia Berger Szkoła Muzyczna w Rydułtowach

17. Hanna Rakoczy SSP w Budziskach

18. Agata Hanak i Marta Gryt SP nr 4 w Rydułtowach

19. Zuzanna Żurczak IV LO w Rybniku

20. Emilia Szurek II LO w Rybniku

21. Zespół wokalno-taneczny „KOLOROWE NUTKI” OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

22. Zespół „STOKROTY” OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku przy SP 28

23. Zofia Dworniczek ZSP nr 11 w Rybniku

24. Hanna Kabała ZSP nr 4 w Rybniku

25. Paulina Pluta i Nikola Lipka SP 28 w Rybniku

26. Zespół Fletowy POPP przy SP 8 w Czerwionce - Leszczynach

27. Julia Pyszny POPP przy ZSP w Szczerbicach

28. Basia Grzenia POPP przy ZSP w Szczerbicach

29. Bartosz Szpek POPP przy ZSP w Szczerbicach

30. Paulina Fuks Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

31. Zespół wokalny „Tęcza” MOPP w Knurowie

32. Sebastian Gabryś MOPP w Knurowie

33. Zespół wokalny „Ósemki” POPP przy SP 8 i SP 5 w Czerwionce-Leszczynach

34. Zespół „TONUS” MDK przy SP 3 w Rybniku

38. Karolina Kuczera POPP przy SP 1 w Świerklanach

39. Szymon Szewczyk POPP przy SP 2 w Świerklanach

40. Patrycja Juraszek POPP przy SP 2 w Świerklanach

41. Wiktoria Juraszek POPP przy SP 2 w Świerklanach

35. Nikola Matysek SP w Przegędzy

36. Zespół wokalny POPP przy SP w Jejkowicach

37. Zuzanna Kondrot SP Sióstr Urszulanek w Rybniku

38. Patrycja Chentosz SP w Gaszowicach

39. Karolina Albińska ZSP 9 w Rybniku

40. Marta Koczy Śląskie Centrum Muzyczne w Rybniku