Lista Laureatów MFM 2019

Lista Laureatów MFM 2019

DSC_0208jpg


Nagroda Starosty Rybnickiego

  1. Chór Gaudeo POPP przy SP nr 1 i 2 w Świerklanach

  2. Zuzanna Okseniuk Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

  3. Dorota Duda Studio Piosenki „VoicePless” w Pszczynie

  4. Zespół „The Secret Project” OPP w Rydułtowach

DSC00342JPG

DSC00339JPG

Nagroda Specjalna

  1. Zespół „Stokroty” OPP Z „Przygoda” przy SP 28 w Rybniku

  2. Zespół „Małe Kolorowe Nutki” OPP Z „Przygoda”

  3. Agnieszka Sosna OPP Z „Przygoda” przy SP nr 28 w Rybniku

  4. Jakub Paliczka POPP przy SP nr 2 w Świerklanach

  5. Zofia Pławecka

  6. Zespół „Małe Światło” MOK w Czerwionce-Leszczynach

  7. Zespół „Corda” MDK w Rybniku

  8. Dawid Medalion MDK w Rybniku

  9. Zespół „Figaro” MDK w Rybniku

  10. Zespół „Musicorum” MDK przy IV LO w Rybniku

  11. Klaudyna Siwek i Anita Procek POPP przy ZS w Czerwionce-Leszczynach

  12. Julia Borówka Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

  13. Maja Cichy Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

  14. Julia Biela Studio Piosenki „VoicePless” w Pszczynie

  15. Julia Sikora Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

  16. Emilia Grzelak Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

  17. Karolina Dworowy Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

  18. Zespół „Zefir” OPP Z „Przygoda” w Rybniku

  19. Oliwia Hudek SP w Turzy Śląskiej

  20. Natalia Sroka MOSiR w Kuźni Raciborskiej

  21. Zespół „Emvida” Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

  22. Faustyna Rzepka Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

  23. Paulina Winczura Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

  24. Justyna Zien SP w Kobiórze

  25. Milena Kopeć

  26. Zespół „Asymetrio” Akademickie LO w Rybniku

  27. Duet Siostry Krótki IV LO w Rybniku

  28. Wiktoria Kocik IV LO w Rybniku

  29. Bartosz Łyczek IV LO w Rybniku

  30. Zuzanna Strokosz Dom Kultury w Chwałowicach

  31. Wiktoria Dziedzińska Musi Point w Jastrzębiu-Zdroju

  32. Natalia Gierlich SP nr 7 w Czerwionce-Leszczynach

  33. Zespół „Tere-Z-Ki” Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS

  34. Wiktoria Lach Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS

  35. Klaudia Guzera MOPP przy SP nr 4 w Knurowie

  36. Amelia Stańczyk Miejska SP nr 4 w Knurowie

  37. Laura Rumpel MOPP w Knurowie

    DSC_0282jpg

    Nagroda I stopnia

    1. Zespół „Siódemeczki” SP nr 2 w Rydułtowach

    2. Karol Cieślik SP nr 2 w Rydułtowach

    3. Radosław Wilczok

    4. Zespół „Problem” OPP w Rydułtowach

    5. Zespół „Best Sound” SP nr 4 w Rydułtowach

    6. Patrycja Solich SP nr 4 w Rydułtowach

    7. Joanna Przesmycka i Wiktoria Bluszcz OPP w Rydułtowach

    8. Patrycja Piechoczek SP w Marklowicach

    9. Wiktoria Neumann SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

    10. Amelia Sobierajska Miejska SP nr 7 w Knurowie

    11. Zespół „Zielone Półnutki” SP nr 2 w Łaziskach Górnych

    12. Zespół „Leszczynki” POPP przy SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

    13. Klaudia Tomala ZSP w Łaziskach

    14. Wiktoria Piwoń SP w Kobiórze

    15. Bożena Czembor

    16. Martyna Kuczok Music Point w Jastrzębiu-Zdroju

    17. Anna Fojcik ZSP w Jejkowicach

    18. Zespół Dzwonkowy POPP przy SP w Przegędzy

    19. Zespół „Kolorowe Nutki” OPP Z „Przygoda” w Rybniku

    20. Duet Maria Porszke i Wiktoria Gaszka OPP Z „Przygoda” przy SP nr 28 w Rybniku

    21. Kamil Konsek ZSP nr 8 w Rybniku

    22. Milena Procek POPP przy SP w Gaszowicach

    23. Vanessa Grzybek MOK w Czerwionce-Leszczynach

    24. Zofia Nowobilska MDK w Rybniku

    25. Maja Giedwiłło Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

    26. Patryk Rajchel MDK w Rybniku

    27. Anita Procek Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

    28. Kamila Sobczak Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

    29. Zespół „Zefirek” OPP Z „Przygoda” w Rybniku

    30. Zespół „Światełko” MOK w Czerwionce-Leszczynach

    31. Sebastian Gabryś MOPP przy SP nr 4 w Knurowie

    DSC_0308jpg

    Nagroda II stopnia

    1. Zuzanna Zdrojko SP nr 28 w Rybniku

    2. Alicja Florczak SP nr 28 w Rybniku

    3. Zespół „Sweet Water” OPP Z „Przygoda” w Rybniku

    4. Barbara Sołtysik Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku

    5. Karol Szweda ZS nr 8 w Rybniku

    6. Zespół „6 Komarów” MDK w Rybniku

    7. Zespół „Kwestia Czasu” MDK w Rybniku

    8. Wiktoria i Iga MDK w Rybniku

    9. Wiktoria Stawowska Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

    10. Maria Malcharek Studio Piosenki „VoicePless” w Pszczynie

    11. Magdalena Jarska Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

    12. Karolina Albińska OPP Z „Przygoda” w Rybniku

    13. Zespół „Mirabelki” grupa młodsza POPP przy SP w Stanowicach

    14. Emilia Pawelec Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

    15. Wiktoria Matera SP w Kobiórze

    16. Nikola Adamczyk MOK w Radlinie

    17. Kinga Komarek MOK w Radlinie

    18. Piotr Bujnowski II LO w Wodzisławiu Śląskim

    19. Zuzanna Smołka, Anna Niedziela i Piotr Kuczera POPP przy ZSP w Jejkowicach

    20. Maja Banaś POPP przy SP w Jejkowicach

    21. Kinga Woźnica Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS

    22. Justyna Śmieja

    23. Zespół „Grosik” SP nr 4 w Rydułtowach

    24. Zespół „The Change” OPP w Rydułtowach

    25. Hanna Grzenik

    98.Jadwiga Pluta POPP przy SP nr 5 w Czerwionce-Leszczynach

    99.Zespół „Tęcza” MOPP przy SP nr 4 w Knurowie

    100.Zespół „OK” Miejska SP nr 4 w Knurowie

    101.Dominika Dyrbuś Miejska SP nr 4 w Knurowie

    102. Zespół „Akcent” POPP przy SP w Piecach

    Nagroda III stopnia

    103. Zespół „Querdas” SP nr 2 w Rydułtowach

    104. Karolina Rachwał Ośrodek Kultury w Czernicy

    105. Agata Kuna SP nr 2 w Rydułtowach

    106. Zespół „Nonsens” OPP w Rydułtowach

    107. Amelia Polok SP w Marklowicach

    108. Zespół „Coda” SP w Marklowicach

    109. Aleksandra Balbierz Miejska SP nr 4 w Knurowie

    110. Marcel Bednarczyk Miejska SP nr 1 w Knurowie

    111. Zespół „Zielone Ćwierćnutki” SP nr 2 w Łaziskach Górnych

    112. Zespół Fletowy POPP przy SP Lyskach

    113. Emilia Jurko POPP przy SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

    114. Eliza Czogała Społeczna SP w Kuźni Raciborskiej

    115. Natalia Skarupa MOSiR w Kuźni Raciborskiej

    116. Zespół „Tacy, a nie inni” Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

    117. Zespół „Black & White” Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

    118. Magdalena Hysa POPP przy ZS w Czerwionce-Leszczynach

    119. Emilia Labudda SP nr 7 w Czerwionce-Leszczynach

    120. Antonina Knopek POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

    121. Milena Profaska SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

    122. Natalia Mańkowska POPP przy ZSP w Jejkowicach

    123. Zespół „Kolorowe Nutki” SP nr 28 w Rybniku

    124. Karolina Kuczera POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

    125. Szymon Szewczyk POPP przy SP nr 2 w Świerklanach

    126. Wiktoria Lubszczyk POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

    127. Zespół „Takt” POPP przy SP w Gaszowicach

    128. Zespół „Ensemble” POPP przy SP w Piecach

    129. Julia Wojaczek POPP przy SP w Gaszowicach

    130. Paulina Appel SP w Piecach

    131. Zespół „Yao Yao” POPP przy ZSP w Szczerbicach

    132. Oliwia Gatner POPP przy ZSP w Szczerbicach

    133. Julia Pyszny POPP przy ZSP w Szczerbicach

    134. Amelia Dzbanuszek Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

    135. Ewa Olszowska i Michał Albrecht SP nr 7 w Czerwionce-Leszczynach