Lista laureatów MFM 2019

LISTA LAUREATÓW MFM 2019

Szczegółowy program Koncertu Laureatów MFM 2019 zamieścimy na naszej stronie internetowej 15 kwietnia. Wykonawcy zaproszeni do Koncertu zostaną powiadomieni telefonicznie. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla wszystkich laureatów będzie miało miejsce podczas Koncertu Laureatów.



Agata Kuna SP nr 2 w Rydułtowach

Agnieszka Sosna OPP Z „Przygoda” przy SP nr 28 w Rybniku

Aleksandra Balbierz Miejska SP nr 4 w Knurowie

Alicja Florczak SP nr 28 w Rybniku

Amelia Dzbanuszek Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

Amelia Polok SP w Marklowicach

Amelia Sobierajska Miejska SP nr 7 w Knurowie

Amelia Stańczyk Miejska SP nr 4 w Knurowie

Anita Procek Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

Anna Fojcik ZSP w Jejkowicach

Anna Grzenik

Antonina Knopek POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

Barbara Sołtysik Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku

Bartosz Łyczek IV LO w Rybniku

Bożena Czembor

Chór Gaudeo POPP przy SP nr 1 i 2 w Świerklanach

Dawid Medalion MDK w Rybniku

Dominika Dyrbuś Miejska SP nr 4 w Knurowie

Dorota Duda Studio Piosenki „VoicePless” w Pszczynie

Duet Maria Porszke i Wiktoria Gaszka OPP Z „Przygoda” przy SP nr 28 w Rybniku

Duet Siostry Krótki IV LO w Rybniku

Eliza Czogała Społeczna SP w Kuźni Raciborskiej

Emilia Grzelak Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

Emilia Jurko POPP przy SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

Emilia Labuda SP nr 7 w Czerwionce-Leszczynach

Emilia Pawelec Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

Ewa Olszówka i Michał Albrecht SP nr 7 w Czerwionce-Leszczynach

Faustyna Rzepka Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

Jadwiga Pluta POPP przy SP nr 5 w Czerwionce-Leszczynach

Jakub Paliczka POPP przy SP nr 2 w Świerklanach

Joanna Przesmycka i Wiktoria Bluszcz OPP w Rydułtowach

Julia Biela Studio Piosenki „VoicePless” w Pszczynie

Julia Borówka Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

Julia Pyszny POPP przy ZSP w Szczerbicach

Julia Sikora Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

Julia Wojaczek POPP przy SP w Gaszowicach

Justyna Śmieja

Justyna Zien SP w Kobiórze

Kamil Konsek ZSP nr 8 w Rybniku

Kamila Sobczak Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

Karol Cieślik SP nr 2 w Rydułtowach

Karol Szweda ZS nr 8 w Rybniku

Karolina Albińska OPP Z „Przygoda” w Rybniku

Karolina Dworowy Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

Karolina Kuczera POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Karolina Rachwał Ośrodek Kultury w Czernicy

Kinga Komarek MOK w Radlinie

Kinga Woźnica Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS

Klaudia Guzera MOPP przy SP nr 4 w Knurowie

Klaudia Tomala ZSP w Łaziskach

Klaudyna Siwek i Anita Procek POPP przy ZS w Czerwionce-Leszczynach

Laura Rumpel MOPP w Knurowie

Magdalena Hysa POPP przy ZS w Czerwionce-Leszczynach

Magdalena Jarska Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

Maja Banaś POPP przy SP w Jejkowicach

Maja Cichy Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

Maja Giedwiłło Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

Marcel Bednarczyk Miejska SP nr 1 w Knurowie

Maria Malcharek Studio Piosenki „VoicePless” w Pszczynie

Martyna Kuczok Music Point w Jastrzębiu-Zdroju

Milena Kopeć

Milena Procek POPP przy SP w Gaszowicach

Milena Profaska SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

Natalia Gierlich SP nr 7 w Czerwionce-Leszczynach

Natalia Mańkowska POPP przy ZSP w Jejkowicach

Natalia Skarupa MOSiR w Kuźni Raciborskiej

Natalia Sroka MOSiR w Kuźni Raciborskiej

Nikola Adamczyk MOK w Radlinie

Oliwia Gatner POPP przy ZSP w Szczerbicach

Oliwia Hudek SP w Turzy Śląskiej

Patrycja Piechoczek SP w Marklowicach

Patrycja Solich SP nr 4 w Rydułtowach

Patryk Rajchel MDK w Rybniku

Paulina Appel SP w Piecach

Paulina Winczura Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

Piotr Bujnowski II LO w Wodzisławiu Śląskim

Radosław Wilczok

Sebastian Gabryś MOPP przy SP nr 4 w Knurowie

Szymon Szewczyk POPP przy SP nr 2 w Świerklanach

Vanessa Grzybek MOK w Czerwionce-Leszczynach

Wiktoria Dziedzińska Musi Point w Jastrzębiu-Zdroju

Wiktoria i Iga MDK w Rybniku

Wiktoria Kocik IV LO w Rybniku

Wiktoria Lach Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS

Wiktoria Lubszczyk POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

Wiktoria Matera SP w Kobiórze

Wiktoria Neumann SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

Wiktoria Piwoń SP w Kobiórze

Wiktoria Stawowska Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

Zespół „6 Komarów” MDK w Rybniku

Zespół „Akcent” POPP przy SP w Piecach

Zespół „Asymetrio” Akademickie LO w Rybniku

Zespół „Best Sound” SP nr 4 w Rydułtowach

Zespół „Black & White” Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

Zespół „Coda” SP w Marklowicach

Zespół „Corda” MDK w Rybniku

Zespół „Emvida” Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

Zespół „Ensemble” POPP przy SP w Piecach

Zespół „Figaro” MDK w Rybniku

Zespół „Grosik” SP nr 4 w Rydułtowach

Zespół „Kolorowe Nutki” OPP Z „Przygoda” w Rybniku

Zespół „Kolorowe Nutki” SP nr 28 w Rybniku

Zespół „Kwestia Czasu” MDK w Rybniku

Zespół „Leszczynki” POPP przy SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

Zespół „Małe Kolorowe Nutki” OPP Z „Przygoda”

Zespół „Małe Światło” MOK w Czerwionce-Leszczynach

Zespół „Mirabelki” grupa młodsza POPP przy SP w Stanowicach

Zespół „Musicorum” MDK przy IV LO w Rybniku

Zespół „Nonsens” OPP w Rydułtowach

Zespół „OK” Miejska SP nr 4 w Knurowie

Zespół „Problem” OPP w Rydułtowach

Zespół „Querdas” SP nr 2 w Rydułtowach

Zespół „Siódemeczki” SP nr 2 w Rydułtowach

Zespół „Stokroty” OPP Z „Przygoda” przy SP 28 w Rybniku

Zespół „Sweet Water” OPP Z „Przygoda” w Rybniku

Zespół „Światełko” MOK w Czerwionce-Leszczynach

Zespół „Tacy, a nie inni” Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

Zespół „Takt” POPP przy SP w Gaszowicach

Zespół „Tere-Z-Ki” Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS

Zespół „Tęcza” MOPP przy SP nr 4 w Knurowie

Zespół „The Change” OPP w Rydułtowach

Zespół „The Secret Project” OPP w Rydułtowach

Zespół „Yao Yao” POPP przy ZSP w Szczerbicach

Zespół „Zefir” OPP Z „Przygoda” w Rybniku

Zespół „Zefirek” OPP Z „Przygoda” w Rybniku

Zespół „Zielone Ćwierćnutki” SP nr 2 w Łaziskach Górnych

Zespół „Zielone Półnutki” SP nr 2 w Łaziskach Górnych

Zespół Dzwonkowy POPP przy SP w Przegędzy

Zespół Fletowy POPP przy SP Lyskach

Zofia Nowobilska MDK w Rybniku

Zofia Pławecka

Zuzanna Okseniuk Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

Zuzanna Smołka, Anna Niedziela i Piotr Kuczera POPP przy ZSP w Jejkowicach

Zuzanna Strokosz Dom Kultury w Chwałowicach

Zuzanna Zdrojko SP nr 28 w Rybniku