Lista laureatów MFM 2018

Lista laureatów MFM 2018

Szczegółowy program Koncertu Laureatów MFM 2018 zamieścimy na naszej stronie internetowej 15 kwietnia. Wykonawcy zaproszeni do Koncertu zostaną powiadomieni telefonicznie.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla wszystkich laureatów będzie miało miejsce podczas Koncertu Laureatów, który odbędzie się 26 kwietnia o godz. 10:00 w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach.

 

Agata Hanak i Marta Gryt SP nr 4 w Rydułtowach

Agata Kuna RCK „FENIKS”

Agata Latacz II LO w Rybniku

Agnieszka Sosna MOK w Radlinie

Alicja Dziuba POPP przy ZSP w Szczerbicach

Amelia Stańczyk MOPP w Knurowie

Anita Procek MOK w Czerwionce-Leszczynach

Anna Fojcik SP w Jejkowicach

Anna Rzeszut MDK w Rybniku

Anna Wala POPP przy SP w Czernicy

Anna Wala POPP przy SP w Czernicy

Barbara Sołtysik ZS Urszulańskich w Rybniku

Bartosz Łyczek POPP przy SP w Piecach

Bartosz Szpek POPP przy ZSP w Szczerbicach

Basia Grzenia POPP przy ZSP w Szczerbicach

Chór „GAUDEO” POPP przy SP 1 i 2 w Świerklanach

Dominika Dyrbuś Miejska SP nr 4 w Knurowie

Dorota Zimoń MDK w Rybniku

Duet „Siostry Krótki” Studio Piosenki „Voice Pless” w Pszczynie

Duet wokalny „AJ” SP w Jejkowicach

Elisabeth Pryka

Emilia Erdmann ZSP nr 8 w Rybniku

Emilia Grzelak Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

Emilia Ryszka i Kamila Sobczak ZS nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

Emilia Szurek II LO w Rybniku

Gabriela Parma ZSS w Rybniku

Hanna Kabała ZSP nr 4 w Rybniku

Hanna Rakoczy SSP w Budziskach

Jakub Nosiadek Miejska SP nr 7 w Knurowie

Joanna Przesmycka OPP w Rydułtowach

Julia Graszka POPP przy SP w Gaszowicach

Julia Makosz SP nr 7 Orzesze Gardawice

Julia Masarczyk Szkoła Muzyczna w Rydułtowach

Julia Pyszny POPP przy ZSP w Szczerbicach

Julia Sikora Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

Julia Siwoń POPP przy SP w Piecach

Julia Sokół Miejska SP nr 7 w Knurowie

Julia Wojaczek POPP przy SP w Gaszowicach

Julia Worek SP w Czernicy

Kamil Kuna SP nr 2 w Rydułtowach

Kamil Piotrowski POPP przy ZS w Czerwionce-Leszczynach

Kamil Samek SP nr 2 W Rydułtowach

Kamila Heliosz POPP przy SP w Jejkowicach

Karol Bociek MOK w Czerwionce-Leszczynach

Karol Cieślik RCK „FENIKS”

Karolina Albińska ZSP 9 w Rybniku

Karolina Dworowy MOK w Czerwionce – Leszczynach

Karolina Kubala MOKSiR w Kuźni Raciborskiej

Karolina Kuczera POPP przy SP 1 w Świerklanach

Karolina Kuczera SP nr 2 W Rydułtowach

Karolina Mańczyk SP w Gaszowicach

Karolina Rachwał SP nr 2 W Rydułtowach

Kinga Krauspe I LO w Wodzisławiu Śląskim

Kinga Woźnica SP nr 2 w Rydułtowach

Klaudia Tomala ZSP w Łaziskach

Luisa Marschollek Fundacja PGE Energia Ciepła

Magdalena Hysa POPP przy ZS w Czerwionce-Leszczynach

Magdalena Jarska MOK w Czerwionce-Leszczynach

Magdalena Mynarska Studio Piosenki „Voice Pless” w Pszczynie

Maja Banaś POPP przy SP w Jejkowicach

Maja Cichy Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

Maja Giedwiłło Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

Małgorzata Czopek Studio Piosenki „Voice Pless” w Pszczynie

Maria Porszke OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku przy SP 28

Marta Koczy Śląskie Centrum Muzyczne w Rybniku

Martyna Myszka i Michał Różański MDK w Rybniku przy SP 3

Martyna Smrek DK w Rybniku-Chwałowicach

Martyna Wrona i Mateusz Szewczyk OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

Michalina Porszke ZS nr 1 w Rybniku

Milena Prokop MOPP w Knurowie

Milena Żuchowicz SP w Czernicy

Młodzieżowy Chór Miejski „Canticum Novum” OPP nr 1 w Wodzisławiu Śląskim

Monika Reclik MDK w Rybniku

Natalia Gierlich Fundacja PGE Energia Ciepła

Natalia Mikołajec Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

Natalia Terefełko DK w Rybniku – Chwałowicach

Nikola Matysek SP w Przegędzy

Olivia Portka SP nr 4 w Rydułtowach

Oliwia Gatnar POPP przy ZSP w Szczerbicach

Oliwia Hudek SP w Turzy Śląskiej

Oliwia Kapłan RCK „FENIKS”

Orkiestra Młodzieżowa RCK w Raciborzu

Patrycja Chentosz SP w Gaszowicach

Patrycja Goworowska POPP przy SP w Piecach

Patrycja Juraszek POPP przy SP 2 w Świerklanach

Patrycja Solich i Karolina Burda SP 4 w Rydułtowach

Patrycja Solich SP nr 4 w Rydułtowach

Patrycjusz Sybila SP nr 9 w Rybniku

Paulina Appel SP w Czernicy

Paulina Bluszcz SP nr 2 W Rydułtowach

Paulina Fuks Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

Paulina Łukoszek POPP przy SP w Piecach

Paulina Pluta i Nikola Lipka SP 28 w Rybniku

Paulina Pyszny

Paweł Sulewski DK w Niedobczycach

Pola Derner MDK w Rybniku

Radosław Wilczok RCK „FENIKS”

Roksana Bugdol Szkoła Muzyczna w Rydułtowach

Sebastian Gabryś MOPP w Knurowie

Szymon Szewczyk POPP przy SP 2 w Świerklanach

Viktoria Zondlo IV LO w Wodzisławiu Śląskim

Weronika Bygdol SP nr 2 W Rydułtowach

Weronika Ryś i Adam Drożdżok SP nr 4 w Rydułtowach

Wiktoria Bluszcz OPP w Rydułtowach

Wiktoria Gaszka ZSP nr 15 w Rybniku

Wiktoria Juraszek POPP przy SP 2 w Świerklanach

Wiktoria Lach SP nr 2 W Rydułtowach

Wiktoria Lubszczyk POPP przy SP 1 w Świerklanach

Wioletta Parka POPP przy SP 1 w Świerklanach

Zespół „CODA” SP nr 1 w Marklowicach

Zespół „CORDA” MDK w Rybniku

Zespół „DECYMA” SP nr 2 W Rydułtowach

Zespół „Fermata” SP nr 3 w Rybniku

Zespół „Figaro Oktet” MDK w Rybniku

Zespół „HEAVEN” OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

Zespół „Kwestia Czasu” MDK w Rybniku

Zespół „LESZCZYNKI” POPP przy ZS 1 w Czerwionce-Leszczynach

Zespół „Mała Fermata” SP nr 3 w Rybniku

Zespół „MAŁE STOKROTY” OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku przy SP 28

Zespół „Małe Światło” MOK w Czerwionce-Leszczynach

Zespół „MIRABELKI” POPP przy SP w Stanowicach

Zespół „NONSENS” SP nr 4 w Rydułtowach

Zespół „PROBLEM” OPP w Rydułtowach

Zespół „Przyjaciele” MDK w Rybniku

Zespół „QUERDAS” SP nr 2 W Rydułtowach

Zespół „Remedium” OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

Zespół „SIÓDEMECZKI” RCK „FENIKS”

Zespół „Skowronki” POPP przy SP 5 w Czerwionce-Leszczynach

Zespół „STOKROTY” OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku przy SP 28

Zespół „SWEET WATER” OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku przy ZSP 4

Zespół „Światełko” MOK w Czerwionce-Leszczynach

Zespół „The Change” OPP w Rydułtowach

Zespół „The Secret Project” OPP w Rydułtowach

Zespół „TOKERSI” OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

Zespół „TONUS” MDK przy SP 3 w Rybniku

Zespół „TURBULENCJA” OPP w Rydułtowach

Zespół „ZEFIR” OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

Zespół Dzwonkowy POPP przy SP 5 w Czerwionce-Leszczynach

Zespół dzwonkowy POPP przy SP 8 w Czerwionce-Leszczynach

Zespół Dzwonkowy SP w Przegędzy

Zespół fletowy „DOREMI” SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

Zespół Fletowy POPP przy SP 8 w Rybniku

Zespół fletowy POPP przy SP w Lyskach

Zespół instrumentalny OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

Zespół Niespokojnych Nut SP w Jejkowicach

Zespół TERE-Z-KI SP nr 2 W Rydułtowach

Zespół wokalno-taneczny „KOLOROWE NUTKI” OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

Zespół wokalny „Kolorowe nutki” POPP przy SP w Gaszowicach

Zespół wokalny „Ósemki” POPP przy SP 8 w Czerwionce-Leszczynach

Zespół wokalny „TAKT” POPP przy SP w Gaszowicach

Zespół wokalny „Tęcza” MOPP w Knurowie

Zespół wokalny „Wiolinki” MDK w Rybniku

Zespół wokalny POPP przy SP w Jejkowicach

Zofia Berger Szkoła Muzyczna w Rydułtowach

Zofia Dworniczek ZSP nr 11 w Rybniku

Zuzanna Grodzka ZSS w Rybniku

Zuzanna Kondrot SP Sióstr Urszulanek w Rybniku

Zuzanna Okseniuk Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

Zuzanna Sęp POPP przy SP 1 w Świerklanach

Zuzanna Strokosz POPP przy SP w Piecach

Zuzanna Żurczak IV LO w Rybniku

Zuzanna Żydek POPP przy SP w Czernicy