Lista laureatów MFM 2017

Lista laureatów MFM 2017

Nagroda Starosty Rybnickiego:

1.     Zespół TURBULENCJA, OPP Rydułtowy, op. Stefan Drożdżok

2.     Julia Sikora i Paulina Płonka, Gimnazjum 2 Orzesze-Zawada, op. Anna Kamyk

3.     Zespół CAMERATA NOVA, OPP Wodzisław Śląski, op. Henryk Krótki

4.     Zespół KOLOROWE NUTKI, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik, op. Agnieszka Janas

 20170516_124228jpg

Nagroda Specjalna:

5.     Agnieszka Mazelanik, II LO w Rybniku, op. Monika Sachs – Wajner

6.     Elisabeth Pryka, Śląskie Centrum Muzyczne, op. Monika Sachs – Wajner

7.     Zespół HEAVEN, OPP Zespół „Przygoda”, op. Monika Sachs – Wajner

8.     Zuzanna Strokosz, POPP przy Gimnazjum w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

9.     Bartosz Łyczek, POPP przy Gimnazjum w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

10. Zespół dzwonkowy, SP Przegędza, op. Katarzyna Wałek

11. Hanna Lasota, SP 1 w Rydułowach, op. Joanna Solich

12. Zespół LESZCZYNKI, POPP przy ZS 1 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jolanta Sprus

13. Julia Krótki, SP 20 w Rybniku, op. Grażyna Krótki

14. Zespół KWESTIA GUSTU, MDK Rybnik, op. Mariusz Miszkurka i Maciej Skowroński

15. Marta Konsek, POPP przy Gimnazjum w Jejkowicach, op. Barbara Kondrot

16. Zespół CODA, Gimnazjum Marklowice, op. Ewa Skupień

17. Zuzanna Żurczak, IV LO Rybnik, op. Stefan Drożdżok

18. Victoria Zondlo, II LO Wodzisław Śląski, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

19. Kinga Krauspe, I LO Wodzisław Śląski, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

20. Zespół THE SECRET PROJECT, OPP Rydułtowy, op. Stefan Drożdżok

21. Kinga Woźnica, RCK Feniks Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec

22. Chór GAUDEO, POPP przy Gimnazjum i SP 1 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

23. Katarzyna Kulejewska i Kamila Sobczak, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior

24. Zespół MAŁE ŚWIATŁO, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior

25. Wirginia Chlebowska, ZST Wodzisław Śląski, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

26. Zespół ZIELONE PÓŁNUTKI, ZS Łaziska Górne, op. Aleksandra Tyrna-Polok

27. Bettina Krzykawska, Studio Voicesing Oświęcim, op. Joanna Kasperek-Szymonik

28. Natalia Opala i Bettina Krzykawska, Ognisko Muzyczne Tychy

29. Wiktoria Gaszka, ZSP 15 Rybnik, op. Bogusława Martyna

30. Michalina Porszke, Gimnazjum 17 Rybnik, op. Agnieszka Janas i Karolina Filec

31. Zespół REMEDIUM, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik, op. Agnieszka Janas

 

Nagroda I stopnia:

1.     Zespół FERMATA, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik, op. Marzena Czerwińska-Konsek

2.     Karolina Albińska, ZSP 9 Rybnik, op. Monika Sachs-Wajner

3.     Jan Bizgwa, SP 21 Rybnik, op. Monika Sachs-Wajner

4.     Aleksandra Pawłowicz, SP 1 Rydułtowy, op. Joanna Solich

5.     Hanna Ryfczak, SP 1 Rydułtowy, op. Joanna Solich

6.     Barbara Spas, SP 3 Radlin, op. Michalina Staszek

7.     Sara Wierzbicka, SP 3 Radlin, op. Michalina Staszek

8.     Chór SYNKOPA, POPP przy SP Gaszowice, op. Karina Marcol

9.     Zespół SKOWRONKI, POPP przy ZS 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Anna Jędrzejak

10. Aleksandra i Martyna Krótki, Studio Piosenki „ViocePless” Pszczyna, op. Barbara Broda-Malon

11. Karol Wasilewski, Gimnazjum Marklowice, op. Ewa Skupień

12. Mateusz Weczerek, Gimnazjum 1 Rydułtowy, op. Stefan Drożdżok

13. Karolina Burda, Gimnazjum 1 Rydułtowy, op. Stefan Drożdżok

14. Emilia Szurek, II LO Rybnik, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

15. Zespół NONSENS, Gimnazjum 1 Rydułtowy, op. Stefan Drożdżok

16. Zespół THE CHANGE, OPP Rydułtowy, op. Stefan Drożdżok

17. Wiktoria Lach, RCK Feniks Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec

18. Zespół TERE-Z-KI, ZS Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec i Halina Klimek

19. Liwia Jordan, ZS Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec i Halina Klimek

20. Zespół CZELODKA, RCK Feniks Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec

21. Oliwia Kapłan, ZS Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec i Halina Klimek

22. Lilianna Klimek, ZS Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec i Halina Klimek

23. Zespół QUERDAS, Gimnazjum 2 Rydułtowy, op. Katarzyna Moric

24. Zespół RED LIPS, Gimnazjum 3 Orzesze-Gardawice, op. Anna Kamyk

25. Julia Makosz, Gimnazjum 3 Orzesze-Gardawice, op. Anna Kamyk

26. Trio wokalne, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior

27. Julia Sikora, Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne Czerwionka-Leszczyny, op. Magdalena Grzegorzek

28. Anita Procek, Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne Czerwionka-Leszczyny, op. Magdalena Grzegorzek

29. Karolina Dworowy, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Magdalena Grzegorzek

30. Agata i Magdalena Szweter, Colorful Music School Rybnik, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

31. Zuzanna Okseniuk, POPP przy SP 8 Czerwionka-Leszczyny, op. Anna Jędrzejak

32. Klaudyna Siwek, POPP przy ZS 3 Czerwionka-Leszczyny, op. Anna Jędrzejak

33. Maria Porszke, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik przy SP 28, op. Agnieszka Janas

34. Zespół FERMATA, SP 3 Rybnik, op. Hanna Krupka

35. Julia Burzyńska, SP 9 Orzesze-Zgoń, op. Justyna Sosna

36. Aleksandra Kłakus, SP 9 Orzesze-Zgoń, op. Justyna Sosna

37. Zespół GOLD VOICE, SP 9 Orzesze-Zgoń, op. Justyna Sosna

38. Zespół TOKERS, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik, op. Agnieszka Janas

39. Anna Wala i Paulina Appel, POPP przy SP Czernica, op. Patrycja Żydek

 

Nagroda II stopnia:

1.     Aleksandra Jarzyna, ZSP 11 Rybnik, op. Marzena Czerwińska-Konsek

2.     Marta Koczy, Śląskie Centrum Muzyczne, op. Monika Sachs – Wajner

3.     Zespół ZEFIR, OPP Zespół „Przygoda”, op. Monika Sachs – Wajner

4.     Patrycja Goworowska, POPP przy Gimnazjum w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

5.     Nikola Matysek, SP Przegędza, op. Katarzyna Wałek

6.     Dominika Błaszczyk, SP Przegędza, op. Katarzyna Wałek

7.     Szymon Turek, SP 3 Rydułtowy, op. Mirosława Bywalec

8.     Wiktoria Bryl, SP 1 Rydułtowy, op. Joanna Solich

9.     Małgorzata Szwed i Tomasz Kolbusz, SP 3 Radlin, op. Michalina Staszek

10. Zespół instrumentalny, POPP przy SP w Lyskach, op. Maria Michalska

11. Milena Procek, POPP przy SP Gaszowice, op. Karina Marcol

12. Karolina Mańczyk, POPP przy SP Gaszowice, op. Karina Marcol

13. Oliwia Michalska, SP 16 Rybnik, op. Lucuna Kwiatoń-Skura

14. Hanna Kwiendacz, SP 16 Rybnik, op. Lucuna Kwiatoń-Skura

15. Zespół WIOLINKI, ZSP 7, op. Aleksandra Wolner

16. Julia Kribus, ZSP Kobyla, op. Weronika Żymełka

17. Urszula Wolf, SP 28 Rybnik, op. Kornelia Maroszek

18. Nicole Krybus, ZSO Grzegorzowice, op. Edyta Przybyła

19. Zespół DOREMI, POPP przy ZS 1 Czerwionka-Leszczyny, op. Jolanta Sprus

20. Emilia Ryszka, POPP przy ZS 1 Czerwionka-Leszczyny, op. Jolanta Sprus

21. Anna Rzeszut, MDK Rybnik, op. Wojciech Świerczyna

22. Agnieszka Sosna, MOK Radlin, op. Sylwia Lubszczyk

23. Zuzanna Kondrot, Zespół Szkół Urszulańskich Rybnik, op. Barbara Kondrot

24. Sebastian Pikus, POPP przy Gimnazjum w Jejkowicach, op. Barbara Kondrot

25. Weronika Bugdol, RCK Feniks Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec

26. Karolina Rachwał, Gimnazjum 2 Rydułtowy, op. Katarzyna Moric

27. Jakub Paliczka, POPP przy Gimnazjum Świerklany, op. Maria Skrobol

28. Oliwia Gatnar, POPP przy ZSP Szczerbice, op. Katarzyna Brachaczek

29. Kamila Sobczak, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior

30. Zespół ŚWIATEŁKO, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior

31. Maja Cichy, Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne Czerwionka-Leszczyny, op. Magdalena Grzegorzek

32. Agata Szweter, ZSP 9 Rybnik, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

33. Magdalena Szweter, ZSP 9 Rybnik, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

34. Agata Hanak, JC MUSIC Wodzisław Śl. op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

35. Zespół STOKROTY, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik przy SP 28, op. Agnieszka Janas

36. Zespół MAŁE STOKROTY, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik przy SP 28, op. Agnieszka Janas

37. Zespół TONIKA, MDK Rybnik przy Gimnazjum 10, op. Mirosława Piernikarska

38. Julia Sokół, Miejska SP 7 Knurów, op. Stefania Stefaniak

39. Zespół wokalno-instrumentalny, ZS Łaziska Górne, op. Ksymena Walczak

40. Oliwia Hudek, SP Turza Śl. op. Katarzyna Kucza

41. Zespół WESOŁE NUTKI, SP 8 Orzesze, op. Justyna Sosna

42. Miriam Pichali, MOKSiR Kuźnia Raciborska, op. Tomasz Kurij

40. Barbara Sołtysik, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik, op. Agnieszka Janas

 

 

Nagroda III stopnia:

1.     Laura Strużek, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik, op. Marzena Czerwińska-Konsek

2.     Bartosz Przybylak, Gimnazjum 18 Rybnik, op. Katarzyna Wałek

3.     Zespół ECHO, SP 3 Rydułtowy, op. Mirosława Bywalec

4.     Zespół wokalny, SP 3 Radlin, op. Michalina Staszek

5.     Martyna Nowak, ZSP Kobyla, op. Weronika Żymełka

6.     Oliwia Kapica, SP 28 Rybnik, op. Kornelia Maroszek

7.     Paulina Pluta, SP 28 Rybnik, op. Kornelia Maroszek

8.     Patrycja Krybus, ZSO Grzegorzowice, op. Edyta Przybyła

9.     Pola Derner, MDK Rybnik, op. Wojciech Świerczyna

10. Emilia Trębacz, MDK Rybnik, op. Wojciech Świerczyna

11. Nikola Adamczyk, MOK Radlin, op. Sylwia Lubszczyk

12. Kinga Komarek, MOK Radlin, op. Sylwia Lubszczyk

13. Robert Mańczyk, SP Jejkowice, op. Zbigniew Dobrzyński

14. Zespół NASTROJONE, POPP przy SP Jejkowice, op. Zbigniew Dobrzyński

15. Anna Niedziela, SP Jejkowice, op. Zbigniew Dobrzyński

16. Maja Banaś, POPP przy SP Jejkowice, op. Barbara Kondrot

17. Paulina Łukoszek, POPP przy Gimnazjum Jejkowice, op. Barbara Kondrot

18. Marta Jonderko, POPP przy Gimnazjum Jejkowice, op. Barbara Kondrot

19. Kinga Kocztorz, Gimnazjum Marklowice, op. Ewa Skupień

20. Vanessa Towt, ZS 5 Bełk, op. Mirosława Wyleżoł-Mołdrzyk

21. Adam Drożdżok, Gimnazjum 1 Rydułtowy, op. Stefan Drożdżok

22. Zespół MIRABELKI, POPP przy SP Stanowice, op. Beata Babilas

23. Agata Podorska, POPP przy SP Książenice, op. Małgorzata Kasperska

24. Zofia Iwańska, POPP przy Gimnazjum Świerklany, op. Maria Skrobol

25. Wiktoria Lubszczyk, POPP przy SP 1 Świerklany, op. Maria Skrobol

26. Klaudia Mrochen, POPP przy SP 1 Świerklany, op. Maria Skrobol

27. Julia Florczak, POPP przy Gimnazjum Świerklany, op. Maria Skrobol

28. Zuzanna Sęp, POPP przy SP 1 Świerklany, op. Maria Skrobol

29. Roksana Szweda i Julia Worek, POPP przy SP Czernica, op. Patrycja Żydek

30. Milena Żuchowicz, POPP przy SP Czernica, op. Patrycja Żydek

31. Oliwia Wiśniewska, POPP przy ZSP Szczerbice, op. Katarzyna Brachaczek

32. Julia Rzyp, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior

33. Dominika Drapacz, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior

34. Zuzanna Głowacka, ZSP Godów, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

35. Natalia Masny, SP 3 Rydułtowy, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

36. Maja Kuligowska, ZSP 9 Rybnik, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

37. Julia Swaczyna, Colorful Music School Rybnik, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

38. Justyna Szulim, Miejskie Gimnazjum 4 Knurów, op. Beata Mazurek

39. Klara Kucza i Julia Graszka, ZSP 4 Rybnik, op. Agnieszka Janas

40. Zespół SWEET WATER, OPP Z „Przygoda” Rybnik, przy ZSP 4, op. Agnieszka Janas

41. Zespół Siódemka, Miejska SP 7 Knurów, op. Stefania Stefaniak

42. Julia Pietreczek, Miejskie OPP Knurów, op. Stefania Stefaniak

43. Milena Prokop, Miejskie OPP Knurów, op. Stefania Stefaniak

44. Zespół Dolce, Gimnazjum nr 6 Dębieńsko, op. Sabina Klyta-Szubert

45. Julia Rusin, SP 18 Rybnik, op. Kazimierz Sosna

46. Emilia Kijek, MOKSiR Kuźnia Raciborska, op. Tomasz Kurij

47. Dominika Brettschneider, Społeczna SP w Budziskach, op. Tomasz Kurij

48. Magdalena Piaszczyk, Publiczne Gimnazjum Jastrzębie-Zdrój, op. Wioletta Żankowska

49. Monika Lęża, Publiczne Gimnazjum Jastrzębie-Zdrój, op. Wioletta Żankowska

50. Patrycjusz Sybila, OPP Zespół Przygoda, op. Agnieszka Janas