Lista laureatów MFM 2017

Lista laureatów MFM 2017

Szczegółowy program Koncertu Laureatów MFM 2017  zamieścimy na naszej stronie internetowej w poniedziałek 24 kwietnia. Wykonawcy zaproszeni do Koncertu zostaną powiadomieni telefonicznie.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla wszystkich laureatów będzie miało miejsce podczas Koncertu Laureatów, który odbędzie się 16 maja o godz. 10:00 w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach.

 

Adam Drożdżok, Gimnazjum 1 Rydułtowy, op. Stefan Drożdżok

Agata Hanak, JC MUSIC Wodzisław Śl. op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

Agata i Magdalena Szweter, Colorful Music School Rybnik, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

Agata Podorska, POPP przy SP Książenice, op. Małgorzata Kasperska

Agata Szweter, ZSP 9 Rybnik, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

Agnieszka Mazelanik, II LO w Rybniku, op. Monika Sachs-Wajner

Agnieszka Sosna, MOK Radlin, op. Sylwia Lubszczyk

Aleksandra i Martyna Krótki, Studio Piosenki „ViocePless” Pszczyna, op. Barbara Broda-Malon

Aleksandra Jarzyna, ZSP 11 Rybnik, op. Marzena Czerwińska-Konsek

Aleksandra Kłakus, SP 9 Orzesze-Zgoń, op. Justyna Sosna

Aleksandra Pawłowicz, SP 1 Rydułtowy, op. Joanna Solich

Anita Procek, Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne Czerwionka-Leszczyny, op. Magdalena Grzegorzek

Anna Niedziela, SP Jejkowice, op. Zbigniew Dobrzyński

Anna Rzeszut, MDK Rybnik, op. Wojciech Świerczyna

Anna Wala i Paulina Appel, POPP przy SP Czernica, op. Patrycja Żydek

Barbara Sołtysik, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik, op. Agnieszka Janas

Barbara Spas, SP 3 Radlin, op. Michalina Staszek

Bartosz Łyczek, POPP przy Gimnazjum w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

Bartosz Przybylak, Gimnazjum 18 Rybnik, op. Katarzyna Wałek

Bettina Krzykawska, Studio Voicesing Oświęcim, op. Joanna Kasperek-Szymonik

Chór GAUDEO, POPP przy Gimnazjum i SP 1 w Świerklanach, op. Maria Skrobol

Chór SYNKOPA, POPP przy SP Gaszowice, op. Karina Marcol

Dominika Błaszczyk, SP Przegędza, op. Katarzyna Wałek

Dominika Brettschneider, Społeczna SP w Budziskach, op. Tomasz Kurij

Dominika Drapacz, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior

Elisabeth Pryka, Śląskie Centrum Muzyczne, op. Monika Sachs – Wajner

Emilia Kijek, MOKSiR Kuźnia Raciborska, op. Tomasz Kurij

Emilia Ryszka, POPP przy ZS 1 Czerwionka-Leszczyny, op. Jolanta Sprus

Emilia Szurek, II LO Rybnik, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

Emilia Trębacz, MDK Rybnik, op. Wojciech Świerczyna

Hanna Kwiendacz, SP 16 Rybnik, op. Lucuna Kwiatoń-Skura

Hanna Lasota, SP 1 w Rydułowach, op. Joanna Solich

Hanna Ryfczak, SP 1 Rydułtowy, op. Joanna Solich

Jakub Paliczka, POPP przy Gimnazjum Świerklany, op. Maria Skrobol

Jan Bizgwa, SP 21 Rybnik, op. Monika Sachs-Wajner

Julia Burzyńska, SP 9 Orzesze-Zgoń, op. Justyna Sosna

Julia Florczak, POPP przy Gimnazjum Świerklany, op. Maria Skrobol

Julia Kribus, ZSP Kobyla, op. Weronika Żymełka

Julia Krótki, SP 20 w Rybniku, op. Grażyna Krótki

Julia Makosz, Gimnazjum 3 Orzesze-Gardawice, op. Anna Kamyk

Julia Pietreczek, Miejskie OPP Knurów, op. Stefania Stefaniak

Julia Rusin, SP 18 Rybnik, op. Kazimierz Sosna

Julia Rzyp, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior

Julia Sikora i Paulina Płonka, Gimnazjum 2 Orzesze-Zawada, op. Anna Kamyk

Julia Sikora, Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne Czerwionka-Leszczyny, op. Magdalena Grzegorzek

Julia Sokół, Miejska SP 7 Knurów, op. Stefania Stefaniak

Julia Swaczyna, Colorful Music School Rybnik, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

Justyna Szulim, Miejskie Gimnazjum 4 Knurów, op. Beata Mazurek

Kamila Sobczak, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior

Karol Wasilewski, Gimnazjum Marklowice, op. Ewa Skupień

Karolina Albińska, ZSP 9 Rybnik, op. Monika Sachs-Wajner

Karolina Burda, Gimnazjum 1 Rydułtowy, op. Stefan Drożdżok

Karolina Dworowy, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Magdalena Grzegorzek

Karolina Mańczyk, POPP przy SP Gaszowice, op. Karina Marcol

Karolina Rachwał, Gimnazjum 2 Rydułtowy, op. Katarzyna Moric

Katarzyna Kulejewska i Kamila Sobczak, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior

Kinga Kocztorz, Gimnazjum Marklowice, op. Ewa Skupień

Kinga Komarek, MOK Radlin, op. Sylwia Lubszczyk

Kinga Krauspe, I LO Wodzisław Śląski, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

Kinga Woźnica, RCK Feniks Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec

Klara Kucza i Julia Graszka, ZSP 4 Rybnik, op. Agnieszka Janas

Klaudia Mrochen, POPP przy SP 1 Świerklany, op. Maria Skrobol

Klaudyna Siwek, POPP przy ZS 3 Czerwionka-Leszczyny, op. Anna Jędrzejak

Laura Strużek, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik, op. Marzena Czerwińska-Konsek

Lilianna Klimek, ZS Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec i Halina Klimek

Liwia Jordan, ZS Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec i Halina Klimek

Magdalena Piaszczyk, Publiczne Gimnazjum Jastrzębie-Zdrój, op. Wioletta Żankowska

Magdalena Szweter, ZSP 9 Rybnik, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

Maja Banaś, POPP przy SP Jejkowice, op. Barbara Kondrot

Maja Cichy, Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne Czerwionka-Leszczyny, op. Magdalena Grzegorzek

Maja Kuligowska, ZSP 9 Rybnik, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

Małgorzata Szwed i Tomasz Kolbusz, SP 3 Radlin, op. Michalina Staszek

Maria Porszke, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik przy SP 28, op. Agnieszka Janas

Marta Jonderko, POPP przy Gimnazjum Jejkowice, op. Barbara Kondrot

Marta Koczy, Śląskie Centrum Muzyczne, op. Monika Sachs – Wajner

Marta Konsek, POPP przy Gimnazjum w Jejkowicach, op. Barbara Kondrot

Martyna Nowak, ZSP Kobyla, op. Weronika Żymełka

Mateusz Weczerek, Gimnazjum 1 Rydułtowy, op. Stefan Drożdżok

Michalina Porszke, Gimnazjum 17 Rybnik, op. Agnieszka Janas i Karolina Filec

Milena Procek, POPP przy SP Gaszowice, op. Karina Marcol

Milena Prokop, Miejskie OPP Knurów, op. Stefania Stefaniak

Milena Żuchowicz, POPP przy SP Czernica, op. Patrycja Żydek

Miriam Pichali, MOKSiR Kuźnia Raciborska, op. Tomasz Kurij

Monika Lęża, Publiczne Gimnazjum Jastrzębie-Zdrój, op. Wioletta Żankowska

Natalia Masny, SP 3 Rydułtowy, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

Natalia Opala i Bettina Krzykawska, Ognisko Muzyczne Tychy

Nicole Krybus, ZSO Grzegorzowice, op. Edyta Przybyła

Nikola Adamczyk, MOK Radlin, op. Sylwia Lubszczyk

Nikola Matysek, SP Przegędza, op. Katarzyna Wałek

Oliwia Gatnar, POPP przy ZSP Szczerbice, op. Katarzyna Brachaczek

Oliwia Hudek, SP Turza Śl. op. Katarzyna Kucza

Oliwia Kapica, SP 28 Rybnik, op. Kornelia Maroszek

Oliwia Kapłan, ZS Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec i Halina Klimek

Oliwia Michalska, SP 16 Rybnik, op. Lucuna Kwiatoń-Skura

Oliwia Wiśniewska, POPP przy ZSP Szczerbice, op. Katarzyna Brachaczek

Patrycja Goworowska, POPP przy Gimnazjum w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

Patrycja Krybus, ZSO Grzegorzowice, op. Edyta Przybyła

Patrycjusz Sybila, OPP Zespół Przygoda, op. Agnieszka Janas

Paulina Łukoszek, POPP przy Gimnazjum Jejkowice, op. Barbara Kondrot

Paulina Pluta, SP 28 Rybnik, op. Kornelia Maroszek

Pola Derner, MDK Rybnik, op. Wojciech Świerczyna

Robert Mańczyk, SP Jejkowice, op. Zbigniew Dobrzyński

Roksana Szweda i Julia Worek, POPP przy SP Czernica, op. Patrycja Żydek

Sara Wierzbicka, SP 3 Radlin, op. Michalina Staszek

Sebastian Pikus, POPP przy Gimnazjum w Jejkowicach, op. Barbara Kondrot

Szymon Turek, SP 3 Rydułtowy, op. Mirosława Bywalec

Trio wokalne, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior

Urszula Wolf, SP 28 Rybnik, op. Kornelia Maroszek

Vanessa Towt, ZS 5 Bełk, op. Mirosława Wyleżoł-Mołdrzyk

Victoria Zondlo, II LO Wodzisław Śląski, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

Weronika Bugdol, RCK Feniks Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec

Wiktoria Bryl, SP 1 Rydułtowy, op. Joanna Solich

Wiktoria Gaszka, ZSP 15 Rybnik, op. Bogusława Martyna

Wiktoria Lach, RCK Feniks Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec

Wiktoria Lubszczyk, POPP przy SP 1 Świerklany, op. Maria Skrobol

Wirginia Chlebowska, ZST Wodzisław Śląski, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

Zespół CAMERATA NOVA, OPP Wodzisław Śląski, op. Henryk Krótki

Zespół CODA, Gimnazjum Marklowice, op. Ewa Skupień

Zespół CZELODKA, RCK Feniks Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec

Zespół Dolce, Gimnazjum nr 6 Dębieńsko, op. Sabina Klyta-Szubert

Zespół DOREMI, POPP przy ZS 1 Czerwionka-Leszczyny, op. Jolanta Sprus

Zespół dzwonkowy, SP Przegędza, op. Katarzyna Wałek

Zespół ECHO, SP 3 Rydułtowy, op. Mirosława Bywalec

Zespół FERMATA, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik, op. Marzena Czerwińska-Konsek

Zespół FERMATA, SP 3 Rybnik, op. Hanna Krupka

Zespół GOLD VOICE, SP 9 Orzesze-Zgoń, op. Justyna Sosna

Zespół HEAVEN, OPP Zespół „Przygoda”, op. Monika Sachs – Wajner

Zespół instrumentalny, POPP przy SP w Lyskach, op. Maria Michalska

Zespół KOLOROWE NUTKI, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik, op. Agnieszka Janas

Zespół KWESTIA GUSTU, MDK Rybnik, op. Mariusz Miszkurka i Maciej Skowroński

Zespół LESZCZYNKI, POPP przy ZS 1 w Czerwionce-Leszczynach, op. Jolanta Sprus

Zespół MAŁE STOKROTY, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik przy SP 28, op. Agnieszka Janas

Zespół MAŁE ŚWIATŁO, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior

Zespół MIRABELKI, POPP przy SP Stanowice, op. Beata Babilas

Zespół NASTROJONE, POPP przy SP Jejkowice, op. Zbigniew Dobrzyński

Zespół NONSENS, Gimnazjum 1 Rydułtowy, op. Stefan Drożdżok

Zespół QUERDAS, Gimnazjum 2 Rydułtowy, op. Katarzyna Moric

Zespół RED LIPS, Gimnazjum 3 Orzesze-Gardawice, op. Anna Kamyk

Zespół REMEDIUM, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik, op. Agnieszka Janas

Zespół Siódemka, Miejska SP 7 Knurów, op. Stefania Stefaniak

Zespół SKOWRONKI, POPP przy ZS 3 w Czerwionce-Leszczynach, op. Anna Jędrzejak

Zespół STOKROTY, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik przy SP 28, op. Agnieszka Janas

Zespół SWEET WATER, OPP Z „Przygoda” Rybnik, przy ZSP 4, op. Agnieszka Janas

Zespół ŚWIATEŁKO, MOK Czerwionka-Leszczyny, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior

Zespół TERE-Z-KI, ZS Rydułtowy, op. Sylwia Jakubiec i Halina Klimek

Zespół THE CHANGE, OPP Rydułtowy, op. Stefan Drożdżok

Zespół THE SECRET PROJECT, OPP Rydułtowy, op. Stefan Drożdżok

Zespół TOKERS, OPP Zespół „Przygoda” Rybnik, op. Agnieszka Janas

Zespół TONIKA, MDK Rybnik przy Gimnazjum 10, op. Mirosława Piernikarska

Zespół TURBULENCJA, OPP Rydułtowy, op. Stefan Drożdżok

Zespół WESOŁE NUTKI, SP 8 Orzesze, op. Justyna Sosna

Zespół WIOLINKI, ZSP 7, op. Aleksandra Wolner

Zespół wokalno-instrumentalny, ZS Łaziska Górne, op. Ksymena Walczak

Zespół wokalny, SP 3 Radlin, op. Michalina Staszek

Zespół ZEFIR, OPP Zespół „Przygoda”, op. Monika Sachs – Wajner

Zespół ZIELONE PÓŁNUTKI, ZS Łaziska Górne, op. Aleksandra Tyrna-Polok

Zofia Iwańska, POPP przy Gimnazjum Świerklany, op. Maria Skrobol

Zuzanna Głowacka, ZSP Godów, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz

Zuzanna Kondrot, Zespół Szkół Urszulańskich Rybnik, op. Barbara Kondrot

Zuzanna Okseniuk, POPP przy SP 8 Czerwionka-Leszczyny, op. Anna Jędrzejak

Zuzanna Sęp, POPP przy SP 1 Świerklany, op. Maria Skrobol

Zuzanna Strokosz, POPP przy Gimnazjum w Piecach, op. Katarzyna Brachaczek

Zuzanna Żurczak, IV LO Rybnik, op. Stefan Drożdżok

=