Laureacie konkursu powiatowego "Pszczoły"

Zapraszamy laureatów wraz z opiekunami i rodzicami na uroczyste posumowanie konkursu podczas którego będą wręczone dyplomy i nagrody w piątek 9 czerwca
o godz. 11.00. w Galerii „Jan” w Jankowicach ul. Prosta  2.

Kategoria Plastyka

Kategoria Przedszkola

nagrody

1.     Marysia Jendroska – P1 Świerklany op. Katarzyna Waisman

2.     Emilia Filipowska P1 Świerklany op. Agata Cebo

3.     Zosia Brychcy P1 Świerklany op. Katarzyna Waisman

4.     Zuzanna Brachaczek P2 Świerklany op. Aurelia Wita

5.     Hanna Kula P Jankowice op. Monika Woryna

6.     Lena Nosiadek P Jankowice op. Monika Woryna

 

wyróżnienia

1.           Zuzanna Michalska P Jankowice op. Elżbieta Traczyk

2.           Zuzanna Kustoś P1 Świerklany op. Agata Cebo

3.           Agnieszka Konsek P1 Świerklany op. Aleksandra Zmarzły

4.           Marta Pustek P2 Świerklany op . Maryla Krótki

5.           Paweł Nogły P1 Świerklany op. Agata Cebo

6.           Sonia Setlak P1 Świerklany op. Agata Cebo

7.           Natalia Szymczak P1 Świerklany op. Anna Szulik


Kategoria Szkoły Podstawowe kl. 1 -3

 Nagroda

1.     Nicola Więch POPP przy SP Stanowice op. Anna Świder

2.     Julia Kudzielko Galeria „Jan” w Jankowicach, op. Renata Filipova

3.     Hanna Paszek POPP przy SP Książenice op. Krystyna Szulc

4.     Zuzanna Marcisz SP Jankowice op. Monika Lampert


wyróżnienie

1.     Justyna Kuchta POPP przy ZS4 w Czerwionce  op. Katarzyna Sienkan - Krząkała

2.     Judyta Tymoczko SP Jankowice op. Monika Lampert

3.     Olga Chryczak POPP przy  SP Książenice op. Krystyna Szulc

4.     Małgorzata Wilczek POPP przy SP w Czernicy op. Iwona Kwiatoń

5.     Patrycja Jacek POPP przy SP w Czernicy op. Iwona Kwiatoń

6.     Dominika Filipowska SP1 Świerklany op. Beata Masłowska

7.     Zuzanna Nowak POPP przy ZS4 w Czerwionce  op. Katarzyna Sienkan- Krząkała

 

Kategoria Szkoły Podstawowe kl. 4-6

Nagroda

1.     Magdalena Kuś SP1 Świerklany op. Ilona Myszka

2.     Weronika Sobik SP Jankowice op. Monika Lampert

3.     Natalia Radzińska SP Jankowice op. Monika Lampert

4.     Magdalena Szuca POPP przy G2 op. Beata Pietrek

5.     Weronika Pocha  POPP przy SP1 Świerklany op. Ilona Myszka

6.     Laura Szulik SP Jankowice op. Monika Lampert

7.     Julia Karaszewska POPP przy ZS4 w Czerwionce op. Katarzyna Sienkan - Krząkała

8.     Maja Tomaszewska POPP przy ZS4 w Czerwionce op. Katarzyna Sienkan - Krząkała

9.     Martyna Skupień POPP przy SP Książenice op. Krystyna Szulc

 

wyróżnienie

1.       Anna Pakos SP Jankowice op. Monika Lampert

2.       Bartek Sikora SP Jankowice op. Monika Lampert

3.       Marta Herman SP nr 1 w Świerklanach op. Ilona Myszka

4.       Zuzanna Towarek SP 1 Świerklany op. Ilona Myszka

5.       Wiktoria Dzierżęga SP Jankowice op. Monika Lampert

6.       Maria Fojcik SP Jankowice op. Monika Lampert

7.       Emilia Michalak POPP przy SP8 w Dębieńsku op. Katarzyna  Sienkan -  Krząkała

8.       Karol Szweda POPP przy SP w Czernicy op.  Marek Granieczny

9.       Julia Głombik POPP przy SP8 w Dębieńsku op. Katarzyna Sienkan - Krząkała

10.   Nadia Gralak POPP przy  ZS4 w Czerwionce op. Katarzyna Sienkan -  Krząkała

11.   Zuzanna Okoń POPP przy SP w Książenicach op. Krystyna Szulc

12.   Karolina Miłota POPP przy SP w Czernicy op. Marek Granieczny

13.   Alicja Skowrońska POPP przy SP Książenice op. Krystyna Szulc

14.   Ewelina Grochala POPP przy ZS4 w Czerwionce op. Katarzyna Sienkan - Krząkała

15.   Aleksandra Herok POPP przy SP 1 Świerklany op. Ilona Myszka

16.   Oliwia Rek POPP przy SP Jejkowicach op. Sylwia Hyla

 

 

Kategoria Gimnazja

Nagroda

1.     Roksana Bisek POPP przy  G2 Leszczyny op. Beata Pietrek

2.     Laura Piechaczek Gimnazjum Jankowice op. Maria Skrobol

3.     Antonia Mazur POPP przy  ZS4 w Czerwionce op. Katarzyna Sienkan -  Krząkała

 

wyróżnienie

1.     Agata Zarzycka POPP przy ZS2 w Czerwionce op. Ewa Bartoszek

2.     Agata Rożek POPP przy ZS2 w Czerwionce op. Ewa Bartoszek

3.     Patrycja Kozik Gimnazjum Świerklany op. Maria Skrobol

4.     Wiktoria Woryna Gimnazjum Świerklany op. Maria Skrobol

4.     Anna Copija POPP przy ZS4 w Czerwionce op. Katarzyna Sienkan – Krząkała

 

 

Kategoria Fotografia

Szkoły Podstawowe kl. 1-3

nagroda

1.     Antoni Zawiasa POPP przy  Gimnazjum w Jankowicach op.  Artur Zawiasas

 

Wyróżnienie

1.     Antoni Zawiasa POPP przy  Gimnazjum w Jankowicach op. Artur Zawiasa

2.     Agata Syrek  SP Jankowice op. Monika Lampert

 

Szkoły Podstawowe kl. 4-6

nagroda

1.      Adam Zawiasa POPP przy Gimnazjum w Jankowicach op. Artur Zawiasa

2.     Nikola Nogły POPP przy Gimnazjum w Jankowicach op. Artur Zawiasa

 

Wyróżnienie

1.     Adam Zawiasa POPP przy Gimnazjum w Jankowicach op. Artur Zawiasa

 

Gimnazja

Nagroda

1.      Kinga Kamińska POPP przy Gimnazjum w Jankowicach op. Artur Zawiasa

2.     Monika Sobik POPP przy Gimnazjum w Jankowicach op. Artur Z Zawiasa

3.     Anna Ostroch POPP przy Gimnazjum 2 w Leszczynach op. Jerzy Kielech

4.     Justyna Rudnicka POPP przy Gimnazjum 2 w Leszczynach op. Jerzy Kielech

5.     Martyna Gaczorek POPP Gimnazjum 2 w Leszczynach op. Jerzy Kielech

6.     Mateusz Staniucha POPP przy Gimnazjum w Jankowicach op. Artur Zawiasa

 

wyróżnienie

1.     Monika Groborz Gimnazjum w Jankowicach

2.     Monika Groborz Gimnazjum w Jankowicach

3.     Mateusz Staniucha POPP przy Gimnazjum w Jankowicach op. Artur Zawiasa


Nagroda Dyrektora POPP dla:

Weroniki Kubickiej POPP przy Gimnazjum 2 w Czerwionce – Leszczynach op. Jerzy Kielech