Laureaci powiatowego konkursu recytatorskiego 2019

LAUREACI POWIATOWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Mały OKR 2019”


Miasto i Gmina Czerwionka-Leszczyny

Kategoria Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

I miejsce ex aequo - Wiktoria Mikosz – SP 5 Czerwionka-Leszczyny

- Martyna Tkocz – SP Stanowice

II miejsce ex aequo – Zuzanna Marszałek – SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

- Magdalena Stalmach – SP nr 8 Czerwionka-Leszczyny

III miejsce ex aequo – Julia Płonka – SP nr 1 Czerwionka-Leszczyny

- Marta Sedlaczek – SP Przegędza

Wyróżnienia 

– Natalia Banek – SP Stanowice

- Kacper Kachel – SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

- Marta Plaza – Kiersztyn – SP nr 1 Czerwionka-Leszczyny

- Julia Podrygała – SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

- Marta Orlińska – SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

- Zuzanna Horny – SP Książenice


Kategoria Szkoła Podstawowa kl. VII-VIII i III Gimnazjum

I miejsce ex aequo - Jakub Bobrek – SP nr 1 Czerwionka-Leszczyny

- Agnieszka Nowak – SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

II miejsce ex aequo – Hanna Gocyk – SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

- Zofia Mrowiec – SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

III miejsce ex aequo – Daria Kurpanik – SP Przegędza

- Jakub Muras – SP nr 1 Czerwionka-Leszczyny

Wyróżnienia - Zuzanna Adamczyk – SP Książenice

- Patrycja Kupis – SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny


Pozostałe gminy Powiatu Rybnickiego

Kategoria Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

I miejsce ex aequo – Maja Sienkiewicz – POPP przy ZSP Lyski

- Amelia Szulik – SP nr 1 Świerklany

II miejsce ex aequo – Maciej Wojaczek – ZSP Jejkowice

- Liliana Zientek – SP nr 2 Świerklany

III miejsce ex aequo – Natalia Wikar – SP nr 1 Świerklany

- Milena Pasierbska – POPP przy SP Czernica

Wyróżnienia – Wiktoria Depta – ZSP Lyski

- Marta Białek – SP Czernica

- Kevin Piela – SP Raszczyce


Kategoria Szkoła Podstawowa kl. VII-VIII i III Gimnazjum

I miejsce ex aequo – Sonia Święty – SP Piece

- Jan Siemiątkowski – POPP przy ZSP Lyski

II miejsce ex aequo – Małgorzata Brodawka – SP nr 1 Świerklany

- Emilia Tomiczek – SP nr 1 Świerklany

III miejsce – Jakub Mazelanik – ZSP Jejkowice

Wyróżnienie – Julia Sosnowicz – ZSP Jejkowice


Kategoria – Poezja Śpiewana:

II miejsce – Daria Preiniger – POPP przy ZSP Lyski

III miejsce ex aequo – Anna Jakubiec – ZSP Jejkowice

- Zuzanna Sęp – POPP przy SP nr 1 Świerklany

Wyróżnienie – Karolina Kuczera – POPP przy SP nr 1 Świerklany