Kolejność przesłuchań Powiatowy Konkurs Recytatorski

Powiatowy Konkurs Recytatorski 2020

Środa 04.03.2020 godz.9.30.

Przesłuchania uczestników z Czerwionki-Leszczyn

Szkoły podstawowe kl. IV-VI

L.p.

Imię i nazwisko

Nazwa Szkoły

1.

Julia Przybyłek

SP nr 3 Czerwionka-Leszczyny

2.

Zuzanna Grzegorzek

SP Palowice

3.

Kacper Kachel

SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

4.

Mateusz Czerner

SP nr 1 Czerwionka-Leszczyny

5.

Hanna Długoszewska

SP nr 1 Czerwionka-Leszczyny

6.

Julia Płonka

SP nr 1 Czerwionka-Leszczyny

7.

Natalia Banek

SP Stanowice 

8.

Agata Pietruś

SP Stanowice 

9.

Filip Kania

SP Stanowice

10.

Mateusz Lipiński

SP Książenice 

11.

Zuzanna Horny

SP Książenice 

12.

Piotr Pietras

SP nr 8 Czerwionka-Leszczyny

13.

Zuzanna Marszałek

SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

14.

Jakub Baran

SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

 

Szkoła Podstawowa VII-VIII

L.p.

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

1.

Dominika Szymik

SP Palowice

2.

Justyna Kosińska

SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

3.

Wiktoria Mikosz

SP nr 5 Czerwionka-Leszczyny

4.

Nikola Tic

SP Stanowice 

5.

Magdalena Jarska

SP Stanowice 

6.

Małgorzata Diebel

SP Stanowice 

7.

Magdalena Stalmach

SP nr 8 Czerwionka-Leszczyny

8.

Dominika Klimala

SP nr 7 Czerwionka-Leszczyny

9.

Julia Głombik

SP nr 7 Czerwionka-Leszczyny

10.

Zuzanna Adamczyk

SP Książenice

 

Przesłuchania uczestników z pozostałych gmin Powiatu Rybnickiego

Czwartek 05.03.2020 godz.9.30.

Szkoły Podstawowe kl. IV-VI

L.p.

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

1.

Antonina Mika

SP nr 2 Świerklany

2.

Liliana Zientek

SP nr 2 Świerklany

3.

Natalia Cabała

SP nr 2 Świerklany

4.

Zuzanna Zielonka

POPP przy SP nr 1 Świerklany

5.

Milena Wiśniewska

SP nr 1 Świerklany

6.

Franciszek Bulenda

SP nr 1 Świerklany

7.

Amelia Szulik

SP nr 1 Świerklany

8.

Karolina Kuniszyk

SP Jankowice

9.

Nina Skrzyńska

ZSP Jejkowice

10.

Igor Kozielski

ZSP Jejkowice

11.

Mateusz Kubica

ZSP Jejkowice

12.

Emilia Kogut

SP Jankowice

13.

Kinga Myszakowska

SP Jankowice

14.

Magdalena Bryłka

POPP przy ZSP Szczerbice

15.

Julia Suchanowska

POPP przy ZSP Szczerbice

16.

Hanna Sobik

POPP przy ZSP Szczerbice

17.

Milena Marszolik

SP Czernica

18.

Julia Janda

SP Czernica

19.

Marta Białek

SP Czernica

20.

Maja Sienkiewicz

POPP przy ZSP Lyski

21.

Maja Ordowska

POPP przy ZSP Lyski

Szkoły Podstawowe kl. VII-VIII

L.p.

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

1.

Jan Popławski

POPP przy SP nr 1 Świerklany

2.

Agnieszka Wodecka

SP nr 1 Świerklany

3.

Emilia Tomiczek

SP nr 1 Świerklany

4.

Natalia Dziubany

ZSP Jejkowice

5.

Zuzanna Sęp

POPP przy SP nr 1 Świerklany

 

Miejsce przesłuchań Dom Kultury w Czerwionce – Leszczynach ul. Wolności 2