Kolejność przesłuchań MFM 2019

Prosimy uczestników o przybycie 30 minut przed planowanym blokiem godzinowym.

Lista przesłuchań uczestników MFM 2019

02.04.2019 wtorek

 09:00

1.      

Zespół „Querdas”

SP nr 2 w Rydułtowach

2.      

Zespół „Decyma”

SP nr 2 w Rydułtowach

3.      

Zespół „Tere-Z-Ki”

RCK FENIKS w Rydułtowach

4.      

Zespół „Siódemeczki”

SP nr 2 w Rydułtowach

5.      

Edyta Ptaszek

SP nr 2 w Rydułtowach

6.      

Kamila Krawczyk

Ośrodek Kultury w Czernicy

7.      

Karolina Rachwał

Ośrodek Kultury w Czernicy

8.      

Nikola Świątek

Ośrodek Kultury w Czernicy

9.      

Agata Kuna

SP nr 2 w Rydułtowach

10.  

Karol Cieślik

SP nr 2 w Rydułtowach

11.  

Oliwia Kapłan

RCK FENIKS w Rydułtowach

12.  

Kinga Woźnica

RCK FENIKS w Rydułtowach

13.  

Wiktoria Lach

RCK FENIKS w Rydułtowach

14.  

Ewa Tężycka

 

15.  

Radosław Wilczok

 

10:00

16.  

Justyna Śmieja

 

17.  

Martyna Przybyłowska

 

18.  

Zespół „Grosik”

SP nr 4 w Rydułtowach

19.  

Zespół „The Secret Project”

OPP w Rydułtowach

20.  

Zespół „The Change”

OPP w Rydułtowach

21.  

Zespół „Problem”

OPP w Rydułtowach

22.  

Zespół „Best Sound”

SP nr 4 w Rydułtowach

23.  

Zespół „Nonsens”

OPP w Rydułtowach

24.  

Zespół „Czwóreczki”

SP nr 4 w Rydułtowach

25.  

Zofia Solich

SP w Nędzy

26.  

Patrycja Solich

SP nr 4 w Rydułtowach

27.  

Karolina Burda

SP nr 4 w Rydułtowach

28.  

Zespół „Adam Drożdżok”

OPP w Rydułtowach

29.  

Joanna Przesmycka i Wiktoria Bluszcz

OPP w Rydułtowach

 

11:00

30.  

Lilianna Klimek

OPP w Rydułtowach

31.  

Maja Stąpor-Zajonc

ZSP nr 11 w Rybniku

32.  

Zofia Dworniczek

ZSP nr 11 w Rybniku

33.  

Hanna Grzenik

 

34.  

Patrycja Piechoczek

SP w Marklowicach

35.  

Amelia Polok

SP w Marklowicach

36.  

Zespół „Coda”

SP w Marklowicach

37.  

Klaudia Celary i Kamil Czapla

SP w Marklowicach

38.  

Jadwiga Pluta

POPP przy SP nr 5 w Czerwionce-Leszczynach

39.  

Zespół „Skowronki”

POPP przy SP nr 5 w Czerwionce-Leszczynach

40.  

Wiktoria Neumann

SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

41.  

Zespół dzwonkowy

POPP przy SP nr 5 w Czerwionce-Leszczynach

42.  

Zespół „Tęcza”

MOPP przy SP nr 4 w Knurowie

12:00

43.  

Zespół „OK”

Miejska przy SP nr 4 w Knurowie

44.  

Sebastian Gabryś

MOPP przy SP nr 4 w Knurowie

45.  

Aleksandra Balbierz

Miejska SP nr 4 w Knurowie

46.  

Klaudia Guzera

MOPP przy SP nr 4 w Knurowie

47.  

Amelia Stańczyk

Miejska SP nr 4 w Knurowie

48.  

Justyna Szulim

MOPP przy SP nr 4 w Knurowie

49.  

Dominka Dyrbuś

Miejska SP nr 4 w Knurowie

50.  

Amelia Sobierajska

Miejska SP nr 7 w Knurowie

51.  

Laura Rumpel

MOPP w Knurowie

52.  

Julia Sokół

Miejska SP nr 7 w Knurowie

53.  

Marcel Bednarczyk

Miejska SP nr 1 w Knurowie

54.  

Milena Bednarczyk






Lista przesłuchań uczestników MFM 2019

03.04.2019 środa

 09:00

1.      

Zespół „Zielone półnutki”

SP nr 2 w Łaziskach Górnych

2.      

Zespół „Leszczynki”

POPP przy SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

3.      

Zespół „Dominanta”

SP nr 2 w Łaziskach Górnych

4.      

Zespół „Zielone ćwierćnutki”

SP nr 2 w Łaziskach Górnych

5.      

Zespół fletowy

POPP przy SP w Lyskach

6.      

Monika Kozioł

POPP przy SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

7.      

Klaudia Pieczka

SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

8.      

Michał Słupik

SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

9.      

Emilia Jureczko

SP nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

10.  

Oliwia Hudek

SP w Turzy Śląskiej

11.  

Klaudia Tomala

ZSP w Łaziskach

12.  

Natalia Sroka

MOSiR w Kuźni Raciborskiej

13.  

Eliza Czogała

Społeczna SP w Kuźnik Raciborskiej

14.  

Natalia Skarupa

MOSiR w Kuźnik Raciborskiej

15.  

Magdalena Hysa

POPP przy ZS w Czerwionce-Leszczynach

 

10:00

16.  

Zespół „Tacy, a nie inni”

Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

17.  

Zespół „Emvida”

Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

18.  

Zespół „Black&White”

Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

19.  

Zespół „Mirabelki” grupa starsza

POPP przy SP w Stanowicach

20.  

Zespół „Mirabelki” grupa młodsza

POPP przy SP w Stanowicach

21.  

Emilia Pawelec

Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

22.  

Faustyna Rzepka

Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

23.  

Paulina Winczura

Centrum Kształcenia Muzycznego Kuźnia Talentów

24.  

Justyna Zien

SP w Kobiórze

25.  

Wiktoria Matera

SP w Kobiórze

26.  

Wiktoria Piwoń

SP w Kobiórze

27.  

Bożena Czembor

 

28.  

Milena Kopeć

 

29.  

Nikola Adamczyk

MOK w Radlinie

 

11:00

30.  

Agata Domurat

MOK w Radlinie

31.  

Kinga Komarek

MOK w Radlinie

32.  

Julia Chrószcz

ZSP nr 4 w Wodzisławiu Śląskim

33.  

Zespół „Asymetrio”

Akademickie LO w Rybniku

34.  

Duet Siostry Krótki

IV LO w Rybniku

35.  

Wiktoria Kocik

IV LO w Rybniku

36.  

Bartosz Łyczek

IV LO w Rybniku

37.  

Zuzanna Strokosz

DK w Chwałowicach

38.  

Piotr Bujnowski

II LO w Wodzisławiu Śląskim

39.  

Martyna Kuczok

Music Point w Jastrzębiu-Zdroju

40.  

Wiktoria Dziedzińska

Music Point w Jastrzębiu-Zdroju

41.  

Zespół dzwonkowo-fletowy

POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

 

12:00

42.  

Zespół „Ósemki”

POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

43.  

Natalia Gierlich

SP nr 7 w Czerwionce-Leszczynach

44.  

Zespół „Dolce”

SP nr 7 w Czerwionce-Leszczynach

45.  

Emilia Labudda

SP nr 7 w Czerwionce-Leszczynach

46.  

Ewa Olszowska i Michał Albrecht

SP nr 7 w Czerwionce-Leszczynach

47.  

Antonia Knopek

POPP przy SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

48.  

Milena Profaska

SP nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

49.  

Natalia Mańkowska

POPP przy ZSP w Jejkowicach

50.  

Zuzanna Smołka i Piotr Kuczera

POPP przy ZSP w Jejkowicach

51.  

Anna Fojcik

ZSP w Jejkowicach

52.  

Agata Wojaczek

ZSP w Jejkowicach

53.  

Zuzanna Gadzina

ZSP w Jejkowicach

 

13:00

54.

Zuzanna Kondrot

SP w Rybniku

55.

Agaty Mazelanik

POPP przy SP w Jejkowicach

56.

Maja Banaś

POPP przy SP w Jejkowicach

57.

Lena Szala

POPP przy SP w Jejkowicach




Lista przesłuchań uczestników MFM 2019

04.04.2019 czwartek

9:00

1.      

Zespół dzwonkowy

POPP przy SP w Przegędzy

2.      

Zespół „Kolorowe Nutki”

SP nr 26 w Rybniku

3.      

Zuzanna Zdrojko

SP nr 26 w Rybniku

4.      

Alicja Florczak

SP nr 26 w Rybniku

5.      

Zespół „Sweet Water”

OPP w Rybniku

6.      

Zespół „Stokroty”

OPP w Rybniku

7.      

Zespół „Kolorowe Nutki”

OPP w Rybniku

8.      

Zespół „Małe Kolorowe Nutki”

OPP w Rybniku

9.      

Agnieszka Sosna

OPP w Rybniku

10.  

Duet Maria Porszke i Wiktoria Gaszka

OPP w Rybniku

11.  

Kamil Konsek

ZSP nr 8 w Rybniku

12.  

Karol Szweda

ZSP nr 8 w Rybniku

10:00

13.  

Chór Gaudeo

POPP przy SP nr 1 i 2 w Świerklanach

14.  

Jakub Paliczka

POPP przy SP nr 2 w Świerklanach

15.  

Karolina Kuczera

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

16.  

Klaudia Mrochen

SP nr 1 w Świerklanach

17.  

Szymon Szewczyk

POPP przy SP nr 2 w Świerklanach

18.  

Weronika Liszka

POPP przy SP nr 2 w Świerklanach

19.  

Wiktoria Lubszczyk

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

20.  

Wioletta Parka

POPP przy SP nr 1 w Świerklanach

21.  

Zofia Pławecka

 

22.  

Zespół „Takt”

POPP przy SP w Gaszowicach

23.  

Zespół „Ensemble”

POPP przy SP w Piecach

24.  

Zespół „Akcent”

POPP przy SP w Piecach

25.  

Julia Wojaczek

POPP przy SP w Gaszowicach

26.  

Daniel Dyrszka

SP w Gaszowicach

27.  

Julia Graszka

POPP przy SP w Piecach

28.  

Karolina Mańczyk

POPP przy SP w Gaszowicach

11:00

29.  

Patrycja Kremzer

SP w Piecach

30.  

Milena Procek

POPP przy SP w Gaszowicach

31.  

Adrianna Sosna

POPP przy SP w Piecach

32.  

Paulina Appel

SP w Piecach

33.  

Julia Worek

POPP przy SP w Piecach

34.  

Anna Bywalec

SP w Gaszowicach

35.  

Alicja Dziuba

POPP przy ZSP w Szczerbicach

36.  

Basia Grzenia

POPP przy ZSP w Szczerbicach

37.  

Zespół „Yao Yao”

POPP przy ZSP w Szczerbicach

38.  

Oliwia Gatnar

POPP przy ZSP w Szczerbicach

39.  

Julia Pyszny

POPP przy ZSP w Szczerbicach

40.  

Zespół „Światełko”

MOK w Czerwionce-Leszczynach

12:00

41.  

Zespół „Małe Światło”

MOK w Czerwionce-Leszczynach

42.  

Vanessa Grzybek

MOK w Czerwionce-Leszczynach

43.  

Zespół „6 Komarów”

MDK w Rybniku

44.  

Zespół „Corda”

MDK w Rybniku

45.  

Dawid Medalion

MDK w Rybniku

46.  

Zespół „Figaro”

MDK w Rybniku

47.  

Zespół „Kwestia Czasu”

MDK w Rybniku

48.  

„Wiktoria i Iga”

MDK w Rybniku

49.  

Zofia Nowobilska

MDK w Rybniku

50.  

Zespół „Musicorum”

MDK w Rybniku

51.  

Klaudyna Siwek i Anita Procek

POPP przy ZS w Czerwionce-Leszczynach

52.  

Maja Giedwiłło

Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

53.  

Amelia Dzbanuszek

Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

13:00

54.  

Julia Borówka

Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

55.  

Wiktoria Stawowska

Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

56.  

Maja Cichy

Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

57.  

Zuzanna Okseniuk

Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

58.  

Maria Maloharek

Studio Piosenki „VoicePless” w Pszczynie

59.  

Anita Procek

Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

60.  

Julia Biela

Studio Piosenki „VoicePless” w Pszczynie

61.  

Magdalena Jarska

Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

62.  

Dorota Duda

Studio Piosenki „VoicePless”

14:00

63.  

Julia Sikora

Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

64.  

Emilia Grzelak

Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach

65.  

Karolina Dworowy

Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach

66.  

Kamila Sobczak

Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne w Czerwionce-Leszczynach