HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ MFM 2017

MFM 2017

Kolejność przesłuchań - wtorek 4.04.2017 godz. 900

ZE WZLĘDU NA DUŻĄ ILOŚĆ ZGŁOSZEŃ SOLIŚCI i DUETY ŚPIEWAJĄ JEDNĄ PIOSENKĘ DO WYBORU– NIE BĘDZIE TO MIAŁO WPŁYWU NA OCENĘ JURY s

Godz.900

  1. Zespół instrumentalny „Fermata” – OPP Zespół Przygoda w Rybniku

  2. Laura Strużek - OPP Zespół Przygoda w Rybniku

  3. Aleksandra Jarzyna – ZSP 11 w Rybniku

  4. Zespół „Trzynastka” – SP 13 w Rybniku

  5. Karolina Albińska – ZSP 9 w Rybniku

  6. Agnieszka Mazelanik – II LO w Rybniku

  7. Wiktoria Dziubany – Śląskie Centrum Muzyczne w Rybniku

  8. Jan Bizgwa – SP 21 w Rybniku

  9. Marta Koczy - Śląskie Centrum Muzyczne w Rybniku

  10. Elisabeth Pryka - Śląskie Centrum Muzyczne w Rybniku

  11. Zespół HEAVEN - OPP Zespół Przygoda w Rybniku

  12. Zespół ZEFIR - OPP Zespół Przygoda w Rybniku

  13. Zuzanna Strokosz – POPP przy Gimnazjum w Piecach

  14. Patrycja Goworowska - POPP przy Gimnazjum w Piecach

  15. Bartosz Łyczek - POPP przy Gimnazjum w Piecach

  16. Julia Siwoń - POPP przy Gimnazjum w Piecach

Godz. 10.00.

  1. Zespół dzwonkowy – SP Przegędza

  2. Bartosz Przybylak – Gimnazjum 18 w Rybniku

  3. Nikola Matysek – SP Przegędza

  4. Dominika Błaszczyk – SP Przegędza

  5. Zespół ECHO – SP 3 Rydułtowy

  6. Szymon Turek - SP 3 Rydułtowy

  7. Aleksandra Pawłowicz – SP 1 Rydułtowy

  8. Hanna Ryfczak - SP 1 Rydułtowy

  9. Wiktoria Bryl - SP 1 Rydułtowy

  10. Hanna Lasota - SP 1 Rydułtowy

  11. Zespół ESPRESSIVO - SP 1 Rydułtowy

  12. Małgorzata Szwed i Tomasz Kolbusz – SP 3 Radlin

  13. Barbara Spas - SP 3 Radlin

  14. Sara Wierzbicka – SP 3 Radlin

  15. Zespół wokalny – SP 3 Radlin

Godz. 11.00.

  1. Zespół instrumentalny – POPP przy SP w Lyskach

  2. Angelika Faucz – ZS 6 Rybnik

  3. Chór SYNKOPA – POPP przy SP Gaszowice

  4. Patrycja Chentosz - POPP przy SP Gaszowice

  5. Milena Procek - POPP przy SP Gaszowice

  6. Karolina Mańczyk - POPP przy SP Gaszowice

  7. Oliwia Michalska – SP 16 Rybnik

  8. Hanna Kwiendacz – SP 16 Rybnik

  9. Zespół WIOLINKI – ZSP 7 Rybnik

  10. Kinga Błaszczok i Oliwia Wieczorek – ZSP Kobyla

Godz. 12.00.

  1. Martyna Nowak - ZSP Kobyla

  2. Julia Kribus - ZSP Kobyla

  3. Julia Makosz – Gimnazjum 3 Orzesze – Gardawice

  4. Zespół RED LIPS - Gimnazjum 3 Orzesze – Gardawice

  5. Julia Sikora i Paulina Płonka - Gimnazjum 2 Orzesze – Zawada

  6. Nicole Krybus – ZSO Grzegorzowice

  7. Patrycja Krybus - ZSO Grzegorzowice

  8. Karolina Wiertelorz - ZSO Grzegorzowice

  9. Zespół DOREMI – POPP przy ZS 1 w Czerwionce – Leszczynach

  10. Emilia Ryszka - POPP przy ZS 1 w Czerwionce – Leszczynach

  11. Zespół LESZCZYNKI - POPP przy ZS 1 w Czerwionce – Leszczynach

  12. Zespół SKOWRONKI - POPP przy ZS 3 w Czerwionce – Leszczynach

  13. Aleksandra i Martyna Krótki – Studio Piosenki „VoicePless” Pszczyna

  14. Julia Krótki – SP 20 Rybnik

  15. Zespół MIRABELKI – POPP przy SP Stanowice

Godz. 13.00.

  1. Zespół KWESTIA GUSTU – MDK Rybnik

  2. Anna Rzeszut – MDK Rybnik

  3. Pola Derner - MDK Rybnik

  4. Emilia Trębacz - MDK Rybnik

  5. Nikola Adamczyk – MOK Radlin

  6. Kinga Komarek - MOK Radlin

  7. Agnieszka Sosna - MOK Radlin

  8. Robert Mańczyk – SP Jejkowice

  9. Zespół OMA – SP Jejkowice

  10. Zespół Niespokojnych Nut – POPP przy SP Jejkowice

  11. Zespół NASTROJONE - POPP przy SP Jejkowice

  12. Duet JA – SP Jejkowice

  13. Wiktoria Zielonka – SP Jejkowice

Godz. 14.00.

  1. Anna Niedziela – SP Jejkowice

  2. Zuzanna Kondrot – ZS Urszulańskich Rybnik

  3. Maja Banaś- POPP przy SP Jejkowice

  4. Zespół wokalny – POPP przy Gimnazjum Jejkowice

  5. Marta Konsek - POPP przy Gimnazjum Jejkowice

  6. Sebastian Pikus - POPP przy Gimnazjum Jejkowice

  7. Paulina Łukoszek - POPP przy Gimnazjum Jejkowice

  8. Julia Sosnowicz - POPP przy Gimnazjum Jejkowice

  9. Marta Jonderko - POPP przy Gimnazjum Jejkowice

  10. Karol Wasilewski – Gimnazjum Marklowice

  11. Kinga Kocztorz - Gimnazjum Marklowice

  12. Zespół CODA - Gimnazjum Marklowice

  13. Wiktoria Wolnik – SP 4 Orzesze – Jaśkowice

  14. Zofia Kisielewska - SP 4 Orzesze – Jaśkowice

  15. Vanessa Grzybek – ZS 5 Bełk

  16. Vanessa Towt – ZS5 Bełk

Godz. 15.00.

  1. Natalia Maciejczyk – Gimnazjum 5 Rybnik

  2. Julia Marek – SP 13 Rybnik

  3. Adam Drożdżok – Gimnazjum 1 Rydułtowy

  4. Mateusz Weczerek - Gimnazjum 1 Rydułtowy

  5. Karolina Burda - Gimnazjum 1 Rydułtowy

  6. Zuzanna Żurczak – IV LO Rybnik

  7. Victoria Zondlo – II LO Wodzisław Śl.

  8. Emilia Szurek – II LO Rybnik

  9. Zespół NONSENS - Gimnazjum 1 Rydułtowy

  10. Zespół THE SECRET PROJECT – OPP Rydułtowy

  11. Zespół THE CHANGE - OPP Rydułtowy

  12. Zespół TURBULENCJA - OPP Rydułtowy

Godz. 16.00.

  1. Wiktoria Lach – RCK Feniks Rydułtowy

  2. Weronika Bugdol - RCK Feniks Rydułtow

100.Kinga Woźnica - RCK Feniks Rydułtowy

101. Zespół TERE-Z-KI – ZS Rydułtowy

102. Liwia Jordan - ZS Rydułtowy

103. Zespół CZELODKA - RCK Feniks Rydułtowy

104. Oliwia Kapłan - ZS Rydułtowy

105. Lilianna Klimek - ZS Rydułtowy

106. Karolina Rachwał – Gimnazjum 2 Rydułtowy

107. Zespół QERDAS - Gimnazjum 2 Rydułtowy


MFM 2017

Kolejność przesłuchań - środa 5.04.2017 godz. 900

ZE WZLĘDU NA DUŻĄ ILOŚĆ ZGŁOSZEŃ SOLIŚCI i DUETY ŚPIEWAJĄ JEDNĄ PIOSENKĘ DO WYBORU– NIE BĘDZIE TO MIAŁO WPŁYWU NA OCENĘ JURY

Godz. 9.00.

  1. Chór GAUDEO – POPP przy Gimnazjum i SP 1 Świerklany

  2. Zofia Iwańska - POPP przy Gimnazjum Świerklany

  3. Marcelina Grela - POPP przy SP 1 Świerklany

  4. Jakub Paliczka - POPP przy Gimnazjum Świerklany

  5. Karolina Kuczera - POPP przy SP 1 Świerklany

  6. Wiktoria Lubszczyk - POPP przy SP 1 Świerklany

  7. Klaudia Mrochen - POPP przy SP 1 Świerklany

  8. Wioletta Parka - POPP przy SP 1 Świerklany

  9. Julia Florczak - POPP przy Gimnazjum Świerklany

  10. Zofia Mika - POPP przy SP 1 Świerklany

  11. Zuzanna Sęp - POPP przy SP 1 Świerklany

  12. Roksana Szweda i Julia Worek – POPP przy SP w Czernicy

  13. Milena Żuchowicz - POPP przy SP w Czernicy

  14. Zespół LILIJKI - POPP przy SP w Czernicy

  15. Tymoteusz Skiba - POPP przy SP w Czernicy

  16. Anna Wala i Paulina Appel - POPP przy SP w Czernicy

Godz. 10.00.

  1. Oliwia Wiśniewska – POPP przy ZSP Szczerbice

  2. Alicja Dziuba - POPP przy ZSP Szczerbice

  3. Oliwia Gatnar - POPP przy ZSP Szczerbice

  4. Julia Rzyp – MOK Czerwionka – Leszczyny

  5. Kamila Sobczak - MOK Czerwionka – Leszczyny

  6. Katarzyna Kulejewska i Kamila Sobczak - MOK Czerwionka – Leszczyny

  7. Zespół MAŁE ŚWIATŁO - MOK Czerwionka – Leszczyny

  8. Zespół ŚWIATEŁKO - MOK Czerwionka – Leszczyny

  9. Kwartet wokalny - MOK Czerwionka – Leszczyny

  10. Dominika Drapacz - MOK Czerwionka – Leszczyny

  11. Julia Sikora – Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne Czerwionka – Leszczyny

  12. Magdalena Jarska - Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne Czerwionka – Leszczyny

  13. Anita Procek - Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne Czerwionka – Leszczyny

  14. Maja Cichy - Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne Czerwionka – Leszczyny

  15. Karolina Dworowy - MOK Czerwionka – Leszczyny

Godz. 11.00.

  1. Zuzanna Głowacka – ZSP Godów

  2. Zosia Stacha – JC MUSIC Wodzisław Śl.

  3. Natalia Masny - SP 3 Rydułtowy

  4. Agata i Magdalena Szweter – Colorful Music School Rybnik

  5. Maja Kuligowska – ZSP 9 Rybnik

  6. Agata Szweter – ZSP 9 Rybnik

  7. Magdalena Szweter - ZSP 9 Rybnik

  8. Julia Swaczyna - Colorful Music School Rybnik

  9. Maja Wawrzyczny – SP Gołkowice

  10. Klaudia Tomala – ZSP Łaziska

  11. Anna Dembowy - JC MUSIC Wodzisław Śl.

  12. Agata Hanak - JC MUSIC Wodzisław Śl.

  13. Wirginia Chlebowska – ZST Wodzisław Śl.

  14. Wiktoria Michnik – Gimnazjum Czyżowice

  15. Helena Szurek - Colorful Music School Rybnik

  16. Kinga Krauspe – I LO Wodzisław Śl.

  17. Zuzanna Okseniuk – POPP przy SP 8 Czerwionka – Leszczyny

  18. Klaudyna Siwek - POPP przy ZS 3 Czerwionka – Leszczyny

Godz. 12.00.

  1. Zespół TĘCZA – Miejskie OPP Knurów

  2. Amelia Stańczyk – Miejskie Gimnazjum 4 Knurów

  3. Justyna Szulim - Miejskie Gimnazjum 4 Knurów

  4. Kaja Tomeczkowska - Miejskie Gimnazjum 4 Knurów

  5. Michalina Pałac - Miejskie OPP Knurów

  6. Ewa Gdowska - Miejskie OPP Knurów

  7. Sebastian Gabryś – Miejska SP 1 Knurów

  8. Dominika Dyrbuś – Miejska SP 4 Knurów

  9. Inez Krzyżowska - Miejska SP 4 Knurów

  10. Wiktoria Chmielnicka - Miejska SP 4 Knurów

  11. Klara Kucza i Julia Graszka – ZSP 4 Rybnik

  12. Maria Porszke – OPP Z”Przygoda” Rybnik

  13. Zespół SWEET WATER - OPP Z”Przygoda” Rybnik

  14. Zespół STOKROTY - OPP Z”Przygoda” Rybnik

  15. Zespół MAŁE STOKROTY - OPP Z”Przygoda” Rybnik

Godz. 13.00.

  1. Zespół TONIKA – MDK Rybnik

  2. Zespół TONUS - MDK Rybnik

  3. Zespół CHICHOTY - MDK Rybnik

  4. Zespół FERMATA - MDK Rybnik

  5. Zespół SIÓDEMKA – Miejska SP 7 Knurów

  6. Julia Sokół - Miejska SP 7 Knurów

  7. Zofia Filas - Miejska SP 7 Knurów

  8. Julia Pietreczek – Miejskie OPP Knurów

  9. Milena Prokop - Miejskie OPP Knurów

  10. Zespół CAMERATA NOVA – OPP Wodzisław Śl.

  11. Zespół ZIELONE PÓŁNUTKI – ZS Łaziska Górne

  12. Zespól wokalno – instrumentalny - ZS Łaziska Górne

Godz. 14.00.

  1. Zespól DOLCE – Gimnazjum 6 Dębieńsko

  2. Zespół fletowy – SP Raszczyce

  3. Tobiasz Czogała – SP Raszczyce

  4. Oliwia Hudek – SP Turza Śl.

  5. Emilia Erdmann – SP 18 Rybnik

  6. Martyna Kuczok - SP 18 Rybnik

  7. Julia Rusin - SP 18 Rybnik

  8. Julia Burzyńska – SP 9 Orzesze – Zgoń

  9. Aleksandra Kłakus - SP 9 Orzesze – Zgoń

  10. Zespół GOLD VOICE - SP 9 Orzesze – Zgoń

  11. Zespół WESOŁE NUTKI - SP 8 Orzesze

  12. Zespół METRUM – MOK Orzesze

Godz. 15.00.

  1. Emilia Kijek – MOKSiR Kuźnia Raciborska

  2. Dominika Brettschneider – Społeczna SP Budziska

  3. Miriam Pichali - MOKSiR Kuźnia Raciborska

  4. Szymon Nazarczuk – ZSZ Jastrzębie Zdrój

  5. Zuzanna Falińska - ZSZ Jastrzębie Zdrój

  6. Magdalena Piaszczyk – Publiczne Gimnazjum Jastrzębie Zdrój

  7. Monika Lęża - Publiczne Gimnazjum Jastrzębie Zdrój

  8. Małgorzata Pluskota - Publiczne Gimnazjum Jastrzębie Zdrój

  9. Bettina Krzykawska – Voicesing Tychy

  10. Natalia Opala i Bettina Krzykawska - Voicesing Tychy

  11. Barbara Sołtysik – OPP Z „Przygoda” Rybnik

100.Michalina Porszke – Gimnazjum 17 Rybnik

101. Kolorowe Nutki - OPP Z „Przygoda” Rybnik

102. Patrycjusz Sibila - OPP Z „Przygoda” Rybnik

103. Zespól TOKERS - OPP Z „Przygoda” Rybnik

104. Zespół REMEDIUM - OPP Z „Przygoda” Rybnik